Announcement

Collapse
No announcement yet.

Primera division 2011/12

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sir Giggsy View Post
    Messi je svakako fenomen, dati 50 golova u ligi je nenormalno! Nebitno o kojoj ligi se radi...

    Valjda ima 25? Ronaldo je stariji dve godine a on trenutno ima 27... valjda?!
    Valjda je ovo tacno , valjda ?!?

    http://en.wikipedia.org/wiki/Lionel_Messi

    Comment


    • Pa po tome, onda ima 25... Barem ja tako racunam.

      EDIT: Ronaldo je stariji dve godine i nesto vise od cetiri meseca.

      Comment


      • kakve veze ima par godina vise ili manje, jel realno i moguce da jedan igrac naprimer dva puta zaredom osvoji ligu sampiona pa posle neku godinu ponovi to, ili da u sezoni 60 golova pa posle neku sezonu ili odmah sledecu opet 60?

        Comment


        • Messi i Ronaldo su ti vec dva primera... prave masine za davanje golova!

          Comment


          • Originally posted by AleksandarD View Post
            Mislim da je mesi postigao to sto je postigao,vise nece osvajati toliko trofeja a i za golove garantujem da ce biti druga prica od sledece sezone,sve ima svoj pocetak i kraj.
            Bravo majstore.
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Originally posted by AleksandarD View Post
              Mislim da je mesi postigao to sto je postigao,vise nece osvajati toliko trofeja a i za golove garantujem da ce biti druga prica od sledece sezone,sve ima svoj pocetak i kraj.
              Ne znam sta da ti kazem na ovu ovu glupost koju si izjavio.

              Comment


              • Spoiler

                -"O, Boze... sta rece covjek..."
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Ti hoces da kazes da ce Mesi sledece sezone osvojiti Prvenstvo,Kup Spanije,Ligu Sampiona,Svetski klubski kup,dati u primeri 50 golova i biti najbolji igrac na svetu??? Jos si zaboravio da kazes da ce osvojiti i sve sto je osvojio do sada sa reprezentacijom,podseti nas sta to bese? Ne razumemo se mi, ja rece Mesi ovu sezonu, bilo pa proslo, ne moze ponovo.
                  Originally posted by Fanta View Post
                  Ne znam sta da ti kazem na ovu ovu glupost koju si izjavio.

                  Comment


                  • Ja ne volim Messija i nervira me i on i Barsa i Ronaldo i Real i to mnogo,ali mislim da su preteske reci da nece nista osvojiti.. Ima Barsa tim,bice pojacanja za novu sezonu,a i zelje za vracanjem titule,zato mislim da ima on jos dosta golova da se nadaje.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Originally posted by AleksandarD View Post
                      Ti hoces da kazes da ce Mesi sledece sezone osvojiti Prvenstvo,Kup Spanije,Ligu Sampiona,Svetski klubski kup,dati u primeri 50 golova i biti najbolji igrac na svetu??? Jos si zaboravio da kazes da ce osvojiti i sve sto je osvojio do sada sa reprezentacijom,podseti nas sta to bese? Ne razumemo se mi, ja rece Mesi ovu sezonu, bilo pa proslo, ne moze ponovo.
                      Neka osvoji 2 trofeja, dosta. Bez trofeja sigurno nece ostati. Pa covjece, nemoguce je da svake sezone daje 68 golova tj. sada vec 72 gola (racunajuci ova 4 protiv Espanyola). Ej, 72 gola! On je prvi igrac u istoriji koji je toliko zabio u sezoni. To je preveliki istorijski rekord kojeg je postavio i zato je vrlo tesko da ga nadmasi odmah naredne sezone. Pa i on je covjek...

                      Cekalo se skoro 40 godina (otkad je Gerd Muller u sezoni 1972/73 zabio 67 golova u sezoni), da se pojavi neko ko ce to oboriti. Pojavio se Messi. Naredne sezone neka padne i zabije "samo" 50 golova i to ce biti brutalno. A tek ulazi u najbolje godine, a sta je dosad rekorda postavio to je da se covjek zabezekne.

                      I dan danas se pitam, odakle mu tolika motivacija, zelja i glad. Toliko konstantan biti je bezobrazno.
                      Last edited by bracala; 07-05-12, 18:26.
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Slazem se sa tobom ali mislim da godine nemaju veze sa najboljim partijama i sezonama u karijeri jednog igraca,neki su svoj maksimum dali do 25-te neki od 25-te a neki cak od 30-te. I malo mi je bezveze kada vidim mnoge kako pricaju o njegovim godinama zeleci da kazu kako ce igrati i u buduce isto tako ili jos bolje,a sta bolje sa klubom je sve osvojio najvise golova dao,od toga ne moze vise a da ce biti isto,takav uspeh se ne ponavlja,osvajace po neki trofej jos ako ostane u barseloni i to je to, uostalom isto vreme naredne godine svi mi ovde pa cemo prokomentarisati Messi 2013-ta.

                        Comment


                        • To sto je sve osvojio ne znaci da ne moze opet da osvoji... Svakako ne razumem tvoj nacin razmisljanja, tako da ne vidim smisao ove diskusije oko Messija.

                          Comment


                          • Iz tvog posta se onda dalo zakljuciti kao da je Messi zagazio u 30-e i da vise nece imati snage ili cega vec za dobrim partijama. Takav sam utisak stekao citaju tvoj post. Pa kazem ti, nemoguce da on i naredne sezone zabije 72 gola, to bi bilo bolesno. Uzece sigurno neki trofej, nece vjerovatno sve kao prethodnih godina, ali nesto sigurno hoce. Jbg, Messi mi dosad nije dao razlog da mislim da ce on posustati u svojoj igri. Ako ga zaobidju povrede i bude ovakav, gladan, zeljan igre i trofeja, trebao bi jos 3-4 godine ovako igrati.

                            EDIT: Giggsara me pretece.
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Znam al mnogi ovde kazu kako opet moze sve da osvoji i u sampionatu i u evropi a ja smatram da to nece da se ponovi,svako ko misli da Mesi moze opet u jednoj sezoni da osvoji 5 ili koliko vec trofeja taj nije realan vec govori to jer je za njega Mesi ne znam sta, on je igrac kao i svaki drugi tu da nas zabavi i razonodi a za to dobija silni novac i bas ga briga da li mi ovde polemisemo o njemu i ko ga od nas brani ili napada.

                              Comment


                              • Igraci koji ranije dostignu zenit, ranije i sagore, Oven je recimo dobar primer. Nikako ne zelim Mesiju, samo kazem da nije bas tako sve pravolinijski.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X