Announcement

Collapse
No announcement yet.

Primera division 2011/12

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Prototype View Post
    Koji idiot ovaj Buskec, znaci imaju 3-0 i resen sampionat. On iscenira penal Nisam video prvi penal ali ovaj drugi nije bio uopste.
    hahahhahahaha da da i daaaa,sta si ljubomoran,72 gola u jednoj sezoni i jos 2 utakmice?? gdje je ronaldo? i glume penale daa,to barem nebi smijeli pricat navijaci reala OVE SEZONE ( da nebi neko poceo spominjat sta je bila 1994 i prijasnih godina),plsu granada 2 crvena,penal(u 50 % slucajeva se ne svira)

    Comment


    • Vredjanje clanova je zabranjeno, ovo smatraj upozorenjem.
      Last edited by D-Wade; 06-05-12, 19:26.

      Comment


      • Vidim ovde da ste mnogo duhoviti. Ti batice sto se zalis na crvene, da si gledao tekmu, znao bi da su crvene kartone dobili nakon zavrsetka utakmice, a i ne znam kako te nije sramota sudjenje da spominjes? I da je Real izgubio sinoc, sta bi bilo? Jedino da ako Barsa pobedi sa deset razlike, pa da im daju deset bodova.;)

        @Barca4EVER

        Pazi batice na ponasanje, lepo te upozoravam.;)
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Originally posted by 2012MARIN View Post
          hahahhahahaha da da i daaaa,sta si ljubomoran,72 gola u jednoj sezoni i jos 2 utakmice?? gdje je ronaldo? i glume penale daa,to barem nebi smijeli pricat navijaci reala OVE SEZONE ( da nebi neko poceo spominjat sta je bila 1994 i prijasnih godina),plsu granada 2 crvena,penal(u 50 % slucajeva se ne svira)
          Tako je Marine, mogu samo da zavide nama i našoj veličanstvenoj Barseloni. ;)
          @d-wade
          Primljeno k znanju.

          Comment


          • Ne znam ko moze takvom klubu da zavidi.

            Real bar ima trojicu koji mogu konstantno da daju golove, na listi najboljih strelaca primere u vrhu su Ronaldo, Higuain i Benzema, od onih samo Mesi...

            Comment


            • Ma zna se ko je prvi i to je kod top scorera najbitnije. 2 i 3 mjesto su izmislili gubitnici.

              Comment


              • Neka je prvi, ali zlatnu loptu sigurno nece videti ove godine... A nece verovatno ni Ronaldo, mada dosta toga zavisi od EP.

                Comment


                • Mislim da je mesi postigao to sto je postigao,vise nece osvajati toliko trofeja a i za golove garantujem da ce biti druga prica od sledece sezone,sve ima svoj pocetak i kraj.

                  Comment


                  • Originally posted by AleksandarD View Post
                    Mislim da je mesi postigao to sto je postigao,vise nece osvajati toliko trofeja a i za golove garantujem da ce biti druga prica od sledece sezone,sve ima svoj pocetak i kraj.
                    Kralju kako mozes ovako nesto napisati Mesiju je tek 24 godine , a ti si ga predstavio kao da ima 35 godina

                    Ne kazem ni ja da ce imati sezonu 60+ golova , al kazem da ce jos dugo igrati na visokom nivou.
                    Last edited by Rossonero; 06-05-12, 21:50.

                    Comment


                    • Hahahahahhahahahahhahahah , e svasta sam procitao u zivotu , ali ovo sto si ti rekao je jedna od najsmiejsnijih stvari vjerovatno .. Covjek ima 24 godine i ti mu predvidjas kraj , genijalno !
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • Originally posted by Barca4EVER View Post
                        Ma zna se ko je prvi i to je kod top scorera najbitnije. 2 i 3 mjesto su izmislili gubitnici.
                        If you say so

                        Last edited by Lord Gangarić; 06-05-12, 22:01.
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • To da ce ponovo osvojiti te silne trofeje i dati toliko golova se nece desiti,zivi bili svi mi pa videli,te lige sampiona i tih 70 golova to se jednom u karijeri desava.

                          Comment


                          • To je mislio i Gerd Müller, pa eto desilo se da neko da vise golova od njega u jednoj sezoni. Ja bi prvi voleo da prestane da daje golove, ali nece covek da stane.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Messi je svakako fenomen, dati 50 golova u ligi je nenormalno! Nebitno o kojoj ligi se radi...

                              Valjda ima 25? Ronaldo je stariji dve godine a on trenutno ima 27... valjda?!

                              Comment


                              • Nije jos napunio 25, u junu ce..
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X