Announcement

Collapse
No announcement yet.

Primera division 2011/12

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sara View Post
    Je l' ti krivo?
    Što bi mi bilo krivo? Posle ovoliko godina dominacije Barselonine čak mi je i milo.

    Comment


    • Aham, sto ste uzivali uzivali ste, pa-pa "dominaciji" male barse ;)
      "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

      Comment


      • Osjetićete vi iduće godine onaj miris kad se kokoške čerupaju, samo polako. ;)

        Comment


        • 32. i 9. .... mozda i dozivis da barsa dodje do ova dva broja ;) to je to, ne zelim da spamujem temu vise. Prijatno vece.
          "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

          Comment


          • Polako, kokoške se čerupaju natenane. Isto ko što se telad ližu redom. ;)

            Comment


            • Originally posted by Barca4EVER View Post
              Osjetićete vi iduće godine onaj miris kad se kokoške čerupaju, samo polako. ;)
              Xaxaxa kakve to veze ima sa Pinokiom
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • @Barca4EVER

                Kao prvo, dobrodosao na forum, nadam se da ces ucestvovati u diskusijama vezanim za Primeru kao i diskusijama vezanim za druge lige, ako pratis naravno.

                Kao drugo, opusti se batice, ima jos do pocetka naredne sezone, i nemas potrebe za prepucavanjem, ili cestitas ove sezone boljem timu ili ne komentarises.;)
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Originally posted by Indigo View Post
                  Xaxaxa kakve to veze ima sa Pinokiom
                  Vidim da ti ne idu od ruke moje metafore. Stoga, čašu mlijeka i na spavanje.
                  Originally posted by D-Wade View Post
                  @Barca4EVER

                  Kao prvo, dobrodosao na forum, nadam se da ces ucestvovati u diskusijama vezanim za Primeru kao i diskusijama vezanim za druge lige, ako pratis naravno.

                  Kao drugo, opusti se batice, ima jos do pocetka naredne sezone, i nemas potrebe za prepucavanjem, ili cestitas ove sezone boljem timu ili ne komentarises.;)
                  Hvala na gostoprimstvu, ja sam fino čestitao titulu, nego me spopali iz čista mira.

                  Comment


                  • Originally posted by Barca4EVER View Post
                    Vidim da ti ne idu od ruke moje metafore. Stoga, čašu mlijeka i na spavanje.


                    Hvala na gostoprimstvu, ja sam fino čestitao titulu, nego me spopali iz čista mira.
                    Koliko vidim ti ces napolje pre no sto Indigo popije to mleko Smiri se mikula ;)

                    Comment


                    • Ma miran sam ja, nego samo prognoziram blistavu budućnost veličantvenog kluba Barselona.

                      Comment


                      • Kukuu...

                        Comment


                        • http://www.mondo.rs/s243337/Sport/Fu...lavi_FOTO.html

                          Kako mocno, zato se zna ko je najveci.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Kako volim ove barsine glory hunter navijace sa njima nikad dosadno
                            Batice sledece sezone navijas za Siti ?
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Prvi igrac koji je u jednoj sezoni postigao 68 golova u svim takmicenjima. Ne treba zanemariti ni 37 asistencija.



                              U karijeri za Barcelonu dosad:
                              248 golova (najbolji u istoriji kluba)
                              101. asistencija


                              24 godine...
                              Last edited by bracala; 04-05-12, 14:46.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Ronaldu je priča oko zlatne kopačke završena, odbrana nam je kritična plus sve lopte idu na Ronalda, zaista mi je ovo bezveze . A pošto znamo kolko je on opterećen činjenicom da mora biti najbolji strijlac njegova igra je za sad katastrofalna i ako nastave ovako niti će mo pobjediti niti će Ronaldo šta uraditi na terenu

                                Comment

                                Working...
                                X