Announcement

Collapse
No announcement yet.

Primera division 2011/12

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Real ima dve titule vise od sledeca dva najuspesnija tima zajedno. Atletik 9 plus prljavci 21.

    Comment


    • Realovci cestitke na tituli

      Comment


      • Bravo majstori, bravo Zoze
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment




        • Kralj se vratio na tron, Hala Madrid !!!
          "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

          Comment


          • To bre majstori, konacno titula! Svaka cast!

            Comment


            • Iskreno poslije vecerasnje utakmice bilo bi mi krivo da ode Higuain jer je majstor. Meni je veceras Alonso pokazao kako igraca ne treba tangirati sta publika skandira, pjeva ili zvizdi. Sigurno lekcija za pojedince.

              Comment


              • The Special One



                Comment


                • http://gol.dnevnik.hr/clanak/svjetsk...dimenzija.html

                  pogledajte malo ove statisticke podatke

                  nevjerojatna razlika sad i prije 3-4 godine,ova dva kluba bi zauzeli u bilo kojoj drugoj ligi prva dva mjesta...iako svi govoru engleska liga je najaca...mislim daj e spanjolska liga daleko jaca od engleske..

                  Comment


                  • Cestitke Realu. Zasluzeno su osvojili titulu. Bili su odlicni tokom cijele sezone i konstantno su drzali to prvo mjesto. Barca je vise puta kiksala na manjim utakmicama i to ih je kostalo titule. Moram jos reci da mi je jako zao sto Guardiola ide, on je uveo neku novu dimenziju Barcinom fudbalu, svi su ga zavolili i mislim da Barca bez njega nece biti ona ista ekipa koja je harala Evropskim fudbalom.
                    Mozda je rano govoriti, ali mislim da ce Real imati dominaciju u Primeri kroz naredne 1-2 sezone.

                    Comment


                    • Evo ga i brat Fanta koji navija u stilu ko pobedi
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Originally posted by Fanta View Post
                        Cestitke Realu. Zasluzeno su osvojili titulu. Bili su odlicni tokom cijele sezone i konstantno su drzali to prvo mjesto. Barca je vise puta kiksala na manjim utakmicama i to ih je kostalo titule. Moram jos reci da mi je jako zao sto Guardiola ide, on je uveo neku novu dimenziju Barcinom fudbalu, svi su ga zavolili i mislim da Barca bez njega nece biti ona ista ekipa koja je harala Evropskim fudbalom.
                        Mozda je rano govoriti, ali mislim da ce Real imati dominaciju u Primeri kroz naredne 1-2 sezone.
                        Gvardiola je odradio odličan posao, ali Barselonini dani tek dolaze, ovo je bila samo uvertira.
                        Drago mi je zbog ovih curica što navijaju za real, sad mogu ponosno da napišu na status FB-a "cr7 <3"

                        Comment


                        • Originally posted by Barca4EVER View Post
                          Gvardiola je odradio odličan posao, ali Barselonini dani tek dolaze, ovo je bila samo uvertira.
                          Drago mi je zbog ovih curica što navijaju za real, sad mogu ponosno da napišu na status FB-a "cr7 <3"
                          Sa Cavijem umire polako i Barselona bar ova koju znamo.

                          Comment


                          • Pa da, Barsa svakog dana sve jača. ;)

                            Comment


                            • Originally posted by Barca4EVER View Post
                              Drago mi je zbog ovih curica što navijaju za real, sad mogu ponosno da napišu na status FB-a "cr7 <3"

                              Je l' ti krivo?
                              "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                              Comment


                              • Originally posted by Barca4EVER View Post
                                Pa da, Barsa svakog dana sve jača. ;)
                                JEdva cekam da ostanente bez arhitekte pa da vas vidim, vidim koliko je genijalac dobar u Argentini.
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X