Announcement

Collapse
No announcement yet.

Primera division 2011/12

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja sma isto pomislio na Enrikea, on im valjda vodi rezervni tim, pa ih mozda Pepov put ohrabri da probaju. A i navijaci ga jako vole, kontam da ce imati strpljenja. Nece oni u tom sistemu nista menjati, to im je identitet koliko i grb i boje.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Originally posted by danijelkr View Post
      Ne bi volio da Bielsa dodje u Barcelonu zbog Athletica. Neki govore da bi nasljednik mogao biti Luis Enrique koji zna sistem Barcelone, ali mislim da je vrijeme da se nesto i promijeni u stilu Barcelone. Zbog toga bi Bielsa bio pravo rijesenje.
      Ne vjerujem da ce se ista mijenjati u njihovom stilu. Toliko godina su pravili ovaj sistem, dosta toga ulozili, dosta cekali i sada (zadnjih par godina) su im se kockice slozile. Mislim da ce oni nastaviti kao i do sada.
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Mogu oni ovaj stil i sistem igre koristi kada igraju protiv dosta fizicki slabi ekipa, ali u jacim utakmicama se nesto mora promijeniti. Dobro je neki dan Vaha Halihodzic rekao

        Kada se susretnu sa zidom od devet fudbalera, nemaju rješenje. Zašto? Nemaju fizički dominantne igrače u skoku tako da im ništa ne znači to što imaju desetak kornera po utakmici.

        Po bokovima su bezopasni, a to se može promijeniti jedino dupliranjem igrača po stranama, od kojih bi jedan išao skroz do zadnje linije i odigravao povratnu loptu.

        Dalje, Dani Alveš nikako ne može biti u prvoj napadačkoj liniji, jer nema znanja da nadmudri protivnika jedan na jedan. On treba biti bek i da se tek povremeno ubacuje na dodavanje veznjaka.

        Comment


        • Pa jel ovo moguce ?

          Canales pauzira više od pola godine

          Spoiler
          Sergio Canales, nogometaš Valencije, zadobio je tešku povredu desnog koljena u uzvratnom susretu polufinala Evropske lige protiv Atletica.Canales će zbog iste, tvrde Marcini izvori, pauzirati i do sedam mjeseci, što je veliki udarac za Šišmšiše, koji su jučer poraženi na Mestalli od Atletico Madrida s 0:1 i tako s ukupnih 2:5 ispali iz natjecanja, odnosno ostali bez finala.

          Mladi španjolski reprezentativac je u pomenutom susretu izašao s terena u drugom dijelu susreta, a prve neslužbene informacije govore da su mu stradali ligamenti, pa će njegov oporavak potrajati više od pola godine


          Znaci momak se tek oporavio , odigrao dvije utakmice i sad ovo .. Steta , velika steta , ovo moze da mu upropasti cijelu karijeru . .
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Da si samo vidio uzivio kako je izgledalo. Strava i uzas. Momak nema srece ni sekunde

            Comment


            • Strasno, koliko mnogo talenta, koliko malo srece.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                Ja sma isto pomislio na Enrikea, on im valjda vodi rezervni tim, pa ih mozda Pepov put ohrabri da probaju. A i navijaci ga jako vole, kontam da ce imati strpljenja. Nece oni u tom sistemu nista menjati, to im je identitet koliko i grb i boje.
                Enrike vodi Romu od ove sezone, puno osciliraju ove sezone, malo im fali do treceg mesta.Ove godine jednu utakmicu igraju sjajno, drugu ocajno i protivnicki tim ih nakanta.Ali svakako ne treba tu opciju iskljuciti.

                Comment


                • Originally posted by NebojsaNS View Post
                  Ja sma isto pomislio na Enrikea, on im valjda vodi rezervni tim, pa ih mozda Pepov put ohrabri da probaju. A i navijaci ga jako vole, kontam da ce imati strpljenja. Nece oni u tom sistemu nista menjati, to im je identitet koliko i grb i boje.
                  Enrike je nažalost po navijače Rome u Rimu. Vidi se da ne pratiš Kalčo... xD

                  Ali moguće je da će on naslediti Pepa.
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • Originally posted by Krle View Post
                    Enrike je nažalost po navijače Rome u Rimu. Vidi se da ne pratiš Kalčo... xD

                    Ali moguće je da će on naslediti Pepa.
                    Gde pratim, uopste fudbal ne pratim nikako. Kako stoji Roma i ume li Luis nesto?
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Originally posted by NebojsaNS View Post
                      Gde pratim, uopste fudbal ne pratim nikako. Kako stoji Roma i ume li Luis nesto?
                      To me pitaj u Kalčo temi, ovde nećeš dobiti odgovor
                      Da naljutim Vođu, ne nikako!

                      Pa u Romi se jednostavno nije snašao. Nisam zagovornik one ideje da mu treba vremena pa da Roma krene da dere. I čudan izbor igrača ima neki put...

                      On je već sa Barselonom B bio dosta dobar, jednostavno kao Gvardiola poznaje klub. Ne bi me čudilo stvarno da ga vrate... Pogotovo ako Roma reši da prekine saradnju sa njim.
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • Sad je i zvanicno , Guardiola vise nije trener Barcelone .

                        Hvala ti za sve kralju i nek je sretno gdje god da odes !

                        Novi trener Tito Vilanova , do danas pomocnik Pepa
                        Last edited by Dale; 27-04-12, 13:13.
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • Originally posted by Dale View Post
                          Sad je i zvanicno , Guardiola vise nije trener Barcelone .

                          Hvala ti za sve kralju i nek je sretno gdje god da odes !

                          Novi trener Tito Vilanova , do danas pomocnik Pepa
                          Znas li ko se veze sa vama osim Enriquea, Bielse? Ja procitah danas da je i AVB u tom sesiru.

                          EDIT: De bjezi tamo Dale.
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Cak i on ima tu gladnu crtu. Katalonsko dete pa ce opet traziti izazov.

                            Comment


                            • Barca ima igrace koji bi odgovarali u potpunosti AVB-ovim shvatanjem fudbala!

                              Ja mislim da u obzir dolazi Vilanova, Bielsa, Enrique i AVB.

                              Comment


                              • vilanova je sto posto novi trener

                                Comment

                                Working...
                                X