Announcement

Collapse
No announcement yet.

Primera division 2011/12

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Primera division

    Smislice vec Wenger nesto..pominje se kao zamena Gurkuf...

    Barsa bi trebalo,ako ne dovede Fabrea da dovede Silvu...

    Comment


    • Odg: Primera division

      Barsa navodno dovela Matu iz Valensije za 20 miliona €. Što znači da najverovatnije Ibra odlazi u Englesku...
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Odg: Primera division

        Doveli su Matu,pojacali su levu stranu,mata je levo krilo.Znaci nema nista od Robinja...
        I Ibra je najblizi pozajmici Milanu...

        Comment


        • Odg: Primera division

          Sto se mene tice bolje Robinho nego Mata, al' dobro, valjda znaju sta rade...
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • Odg: Primera division

            Ma posto Henry gotovo sigurno ide negde,treba im neko za levu stranu,opcije su bili Robinho,Mata,Silva...Silva verovatno ide u Man.City,a Robinho je nekako nestabilna opcija,tj. nisu sasvim sigurni u njega,kako ce se prilagoditi,ili sta vec.
            Mata je dobar igrac,mlad,brz,tehnicar,a i uopste nije skup...20 miliona je prihvatljivo.

            Comment


            • Odg: Primera division

              Nema ništa od prelaska od prelaska Ibre u Milan, sam Berluskoni je to rekao (a i Milan nema para za njegovu nenormalnu platu). Najverovatnije ide u Englesku, Čelsi ili Mančester Siti...
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • Odg: Primera division

                Dolaskom Mate u Barsu pokriveni su na svim pozicijama ali opet će REAL biti prvak na čelu sa "gospodinom posebnim" Joseom Mourinhom l5'%9. Ali moram priznati da Barselona ima impresivnu ekipu. Pitam se hoće li Di Maria stvarno doći u Real jer se uveliko priča da je David Silva na korak od Reala jedino ako Barsa hoće da kupi celu Valensiju h5g6k8 i preduhitri Real. Bio bi red da nam ostave nesto. Mislim iako je Di Maria dobar bolje da puste Marcela da igra levo krilo koje je čini mi se pozicija Di Marie u Argentini a da levo igra Aleksandar Kolarov. Kao desni bek Maikon a stoperi Ramos i Pepe i ne treba im niko vise. Realu samo treba odbrana i dobar trener koji je sad napokon tu.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Odg: Primera division

                  Realu treba cista 10-ka @(*6sd$%
                  Taj tip igraca nemaju. Kao Iniesta i Xavi u Barsi.

                  Comment


                  • Odg: Primera division

                    [quote author=mr.gold link=topic=2530.msg143129#msg143129 date=1277416066]
                    Realu treba cista 10-ka @(*6sd$%
                    Taj tip igraca nemaju. Kao Iniesta i Xavi u Barsi.
                    [/quote]
                    A sta ćeš kada Fabregas (ubio se za Real $#^%RT) ili ide u Barsu ili ostaje u Arsenalu sto se iskreno nadam jer ako još i on dođe onda će stvarno biti tesko. Kako sada izgleda Spanska liga Real i Barsa idu preko 100 bodova. Po meni bi to bila čista glupost jer se izgubi zanimljivost iako je meni drago kada Real puni mrezu protivnika h5g6k8. Valjda će se i ostali timovi pojačati i to pogotovo mislim na Valensiju koja sa trenutnim timom nije ni za prvih deset pogotovo kada ode i David Silva
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Odg: Primera division

                      Valdes - Alves,Pique - Puyol - Abidal,Xavi - Iniesta - Fabregas - Mata - Messi - Villa.... l5'%9

                      Di Maria ce gotovo sigurno preci u Real,samo je potreban potpis igraca.David Silva,isto povezivan sa Barcom,ce najverovatnije karijeru nastaviti u Manchester Cityu...
                      Kolarov i Marselo po levoj strani je odlican potez,ali Real ne bi bio Real kada ne bi imao na svakoj poziciji po 5 igraca...
                      Samo nisam siguran da ce Kolarov i Maicon doci...dok Ramos i Pepe imaju dosta fobija od centarsuteva Xavia i Iniesta,i od prodora ''carobnjaka''...sto se tice carobnjaka,zasto kada on primi loptu,cuvaju ga 2-3 igraca,jeste da nema golova od njega u repki Argentine,ali ne vidim bas neku veliku razliku u igri u Barsi i u repki Messija,osim golova naravno.

                      Comment


                      • Odg: Primera division

                        [quote author=phenom link=topic=2530.msg143145#msg143145 date=1277417346]
                        Valdes - Alves,Pique - Puyol - Abidal,Xavi - Iniesta - Fabregas - Mata - Messi - Villa.... l5'%9

                        Di Maria ce gotovo sigurno preci u Real,samo je potreban potpis igraca.David Silva,isto povezivan sa Barcom,ce najverovatnije karijeru nastaviti u Manchester Cityu...
                        Kolarov i Marselo po levoj strani je odlican potez,ali Real ne bi bio Real kada ne bi imao na svakoj poziciji po 5 igraca...
                        Samo nisam siguran da ce Kolarov i Maicon doci...dok Ramos i Pepe imaju dosta fobija od centarsuteva Xavia i Iniesta,i od prodora ''carobnjaka''...sto se tice carobnjaka,zasto kada on primi loptu,cuvaju ga 2-3 igraca,jeste da nema golova od njega u repki Argentine,ali ne vidim bas neku veliku razliku u igri u Barsi i u repki Messija,osim golova naravno.
                        [/quote]
                        Ma Messi će da da gol kada to bude trebalo to ja mislim svi znamo. Di Maria jeste odličan igrač ali mislim ako već dolazi da treba da se prodaju neki igrači tu pogotovo mislim na Mahamadou Diarru, Drenthea, Van der Vaarta (jer sa Di Mariom ih ima previse na levoj strani). Verovatno odlazi Guti( (*#^R^) a i Raul( +-*^%*). Benzema i Higuain sledeće sezone kidaju (bar se nadam)
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Odg: Primera division

                          Ma gotovo sigurno ce otici Drente(covek koji je pre par godina na SPu za mlade bio najbolji igrac turnira,ali ga Real upropastio,kao i sve igrace),otici ce i Van der Vaart u Man.Utd ja mislim...dosta ce igraca oni prodati ovog leta...

                          Comment


                          • Odg: Primera division

                            Murinjo verovatno ni ne planira nista spektakularno ove sezone (citaj titulu ili nesto zapazeno u LS).
                            Pravi se tim, projekat od 3 godine. Nakon toga ce odbrana biti kao Interova ove godine.
                            Ne brinem za to. Tako da ce biti nacina da se Mesi - Iniesta - Xavi - Vila, zaustave.

                            Druga je stvar sto ce to sigurno biti degradacija lepote fudbala @(*6sd$%

                            Comment


                            • Odg: Primera division

                              Što se tiče Maikona on sigurno prelazi u Real samo je pitanje vremena kada će Real i Inter da se dogovore oko cene. Inter traži minimum 30 miliona € a Real daje 25 miliona €.
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Odg: Primera division

                                Mislim da će Maikon posle svetskog sa Di Mariom potpisati za Real. Čisto sumnjam da će doći neka superzvezda ove sezone u Real jer kao sto je Mr.Gold rekao Mourinho hoće da napravi tim koji će vladati Evropom a to se ne moze odjednom
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X