Announcement

Collapse
No announcement yet.

Primera division 2011/12

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma nije stvar izgubljenie lopte,nego nacina razmisljanja,dao je on mnogo boljih golova gdje je sramotio odbrane i5-6 igraca vrtio,ali meni je ovaj go bas bolestan nekako,za ovo rjesenje bi se samo jos Denilson odlucio,zato sam stavio...Karanka i Mou ne znaju sta je bilo

    Jbg ova budala igrala u Brazilu pa se lakse zajebavati nego u Real-u,mada nije bio normalan ni u Betis-u kad je igrao,znao je cijelu utakmicu da ne dodaje loptu nikome

    Nije 10 puta u karijeri dodao loptu desnom,nije sigurno
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • AK47

      Ovo nije dozvoljeno...

      sigpic

      Comment


      • Tony,znam za ovaj go,ali ja mislim da je htio da ubaci,Angel nije htio sto posto,vidis da je potegao da suta

        RC je htio da ubaci...tako se meni cini
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Originally posted by AK47 View Post
          Ma nije stvar izgubljenie lopte,nego nacina razmisljanja,dao je on mnogo boljih golova gdje je sramotio odbrane i5-6 igraca vrtio,ali meni je ovaj go bas bolestan nekako,za ovo rjesenje bi se samo jos Denilson odlucio,zato sam stavio...Karanka i Mou ne znaju sta je bilo

          Jbg ova budala igrala u Brazilu pa se lakse zajebavati nego u Real-u,mada nije bio normalan ni u Betis-u kad je igrao,znao je cijelu utakmicu da ne dodaje loptu nikome

          Nije 10 puta u karijeri dodao loptu desnom,nije sigurno
          Ama ne interesuje ga nista drugo sem da dribla.

          Comment


          • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
            Ama ne interesuje ga nista drugo sem da dribla.
            Ne mogu da nadjem klip gdje je bacao Salgado-a 3-4 puta i sve mu se vracao,dok ga ovaj nije iznio s terena...nije saigrace ni gledao,pravi onaj bolesni Brazilac tvrdoglavi
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Originally posted by AK47 View Post
              Tony,znam za ovaj go,ali ja mislim da je htio da ubaci,Angel nije htio sto posto,vidis da je potegao da suta

              RC je htio da ubaci...tako se meni cini
              Ma znam, naravno da nije hteo na gol, ali je i dalje spektakularno, takva putanja iz one pozicije...
              Last edited by Tony_G; 14-04-12, 23:30.
              sigpic

              Comment


              • takvi naprimer ne ostaju dugo u barsi i ako dodju, ronaldinja su prodali jos je igrao opasno al sad kazu ne prodaju nikog posto svi slusaju i igraju po direktivi


                zato barsu ne mogu da smislim

                Comment


                • Originally posted by Tony_G View Post
                  Ma znam, naravno da nije hteo na gol, ali je i dalje spektakularno, takav putanja iz one pozicije...
                  Ma go je bolestan nema sta,ali RC je rusio fiziku vise puta

                  Ja sam ovaj go Di Maria-e postavio samo radi cudnog nacina razmisljanja,covjek je gomilu snage potrosio u onoj akciji,driblao,izgubio loptu,vratio je,istrcao uz samu liniju i kada bi svaki igrac na svijetu odigrao na 5 metara od gola svojim igracima,on suta lijevom vanjskom,budala...cak ga ni umor od ovog manevra nije udaljio od neobicnog nacina razmisljanja
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • ali videli ste koliko ronaldu treba pokusaja dok ne ubode onako loptu da krivuda i naglo propadne dok naprimer neki drugi izvodjaci slobodnih udaraca mnogo cesce pogadjaju okvir gola, nema toliki procenat ali je zato neverovatna putanja lopte to nisam jos video, samo on ima taj udarac

                    Comment


                    • Odlece par metara,dobro je prezivio ovo krvnicko guranje!

                      sigpic

                      Comment


                      • Pa gurnuo ga je rukama, kontakt postoji, to sto je ovaj odglumeo pad, jbg..... Moze da se svira, a i ne mora...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Muka mi je vise,konstantno iz kola u kolo za Real i Barsu se sude nepostojeci penali,daju se neki bzv crveni kartoni,a ne secam se kad je neko od njihovih protivnika imao igraca vise ili penal.Ne pratim mnogo Spansku ligu ali kad god sam gledao Real ili Barsu uvek je bilo penala i crvenih pa tako i danas.
                          СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                          Comment


                          • kao da ga je ucio inzagi, kako je on padao i jos strasnije skoro sve mu je bilo sudjeno, mada milan i juve su namestali utakmice, trebalo je samo pasti

                            Slobodna Sudijska Odluka to je nesto sto ce upropastiti fudbal koji je sve brzi a sudija mora u trenutku da odluci jeste ili nije tako da je nemoguce da sve bude sudjeno sto treba i kako treba, jedina stvar koja mi smeta kod fudbala kao sporta
                            Last edited by AleksandarD; 15-04-12, 00:10.

                            Comment


                            • Cudo da se Real mucio, ako se tako moze reci, protiv Sportinga. Barsa prezivela tesko gostovanje, ali opet sve je na Realu. Odigraju 2x nereseno protiv Barse odnosno Atletic-a osvajaju primeru.

                              Ostao sam duzan cinimi se za ono liga petice, pa to su prvih 5 ranigranih liga u Evropi, Engleska/Italija/Spanija/Nemacka/Francuska

                              Comment


                              • Originally posted by FresHMaN91 View Post
                                Pa gurnuo ga je rukama, kontakt postoji, to sto je ovaj odglumeo pad, jbg..... Moze da se svira, a i ne mora...

                                Leva noga Barseloninog igraca... Veci je on faul napravio nego ovaj iz Levantea... Al' hajde,ovaj je kao njega prvi gurnuo...

                                Comment

                                Working...
                                X