Announcement

Collapse
No announcement yet.

Primera division 2011/12

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da je levante dao drugi gol iz one jedne kontre pa ovaj bi morao svirati dva penala

    Comment


    • Pa da, uplasice ih Di Maria i hipnotisati. Buskec ce se stvarno samopovrediti
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Originally posted by AK47 View Post
        Nece on igrati,barem se nadam jer je ocajan u zadnje vrijeme...

        Nash,moj covjek rjesava kad vam kazem...vidi ga ovdje,kao lutka
        Ma bilo ko ali najvise bih voleo Kaljehon jer ga navijaci cigana omalovazavaju gde god stignu. Ili Cabi legenda da zadene neku sa 25-30 metara samo neko da ih ucutka.
        sigpic

        Comment


        • Necu nista reci osim da i oni imaju svoje adute u tom pogledu,necu reci na koju me zivotinju podsjeca ovdje,ovo je prije operacije usiju

          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Treba batalit' pracenje fudbala,nema ovo smisla vise stvarno
            sigpic

            Comment


            • ako barsa dobije real na nacin na koji dobija bitne utakmice mislim da ce murinjo totalno odlepiti,kako li je tom coveku sta je sve pretrpeo i progutao protiv barse

              Comment


              • Sve, sve, i kradja i sreca i sve ma sve nekako shvatis ali onoliki nedostatak samopostovanja svih igraca Barselone je neverovatan. Kako oni dozvoljavaju sebi da izgledaju do te mere jadno da ih i uz svu mrznju ponekad i zalim? Sta im rade sta im obecavaju pa se oni pretvore u moralne miseve koji bi bukvalno dozvolili da neko gazi po njima kao po najvecim jadnicima ne bi li dosli do jedne pobede

                Comment


                • ajoj ti si lud gde nadje ovu sliku, mnogo im je jak adut al se nekako vidi da je los covek, a kakav je nas angel prava dobrica vidi mu se u ocima i sto rece kako da ga n evolis
                  Originally posted by AK47 View Post
                  Necu nista reci osim da i oni imaju svoje adute u tom pogledu,necu reci na koju me zivotinju podsjeca ovdje,ovo je prije operacije usiju

                  Comment


                  • Vi sad znate dal je neko dobra osoba na osnovu slike ;). Kao da vas izgled nekoga nikad nije prevario.

                    I Barsu su krali,pa nikom nista.

                    Comment


                    • Originally posted by AleksandarD View Post
                      ajoj ti si lud gde nadje ovu sliku, mnogo im je jak adut al se nekako vidi da je los covek, a kakav je nas angel prava dobrica vidi mu se u ocima i sto rece kako da ga n evolis
                      Najruzniji covek ikad snimljen kamerom.

                      @Drogba To je kao da kazes da smo mi pobili puno vojnika NATO-a. U fazonu milion ljudi kuka kako nas bombarduju, gaze, unistavaju na silu a ti kazes jeste ali i mi smo na njih pucali.

                      Comment


                      • A i pujol je jak adut dzoker, jednom sam negde video njegovu sliku gde mu je kosa iza usiju, nema sanse da to sad nadjem a voleo bih da je vidim ponovo, mrtva trka izmedju barsinih aduta

                        Comment


                        • Sve,sve,ali ovakav go nije mogao dati,ovo nije dozvoljeno




                          Ovo samo on i jos jedan ograniceni ljevak

                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Jeste diskutabilno ali ovo je za penala jendo 50-50 i prevagnulo je na stranu Barce jer im je sviran penal u prvom pouvremenu. Što se mene tiče oni me ne zanimaju. Treba el clasico pametno odigrati i remi bi bio odličan, jer nismo u formi ovih zadnjih nekoliko mečeva.

                            Po svemu do sada viđenom utakmica kod Baskijaca bit će presudna za osvajanje primere
                            Last edited by edohz; 14-04-12, 23:14.

                            Comment


                            • A karanka na klupi pokusava da objasni sta se desilo i kako je zabio gol, sjajno

                              Comment


                              • Originally posted by AK47 View Post
                                Sve,sve,ali ovakav go nije mogao dati,ovo nije dozvoljeno


                                Ovo samo on i jos jedan ograniceni ljevak
                                Gledaj desnog beka kakav tuzan lik :o Plus Anhelu pobegla lopta.



                                Mnogo mora goblin da radi da dodje do ovoga Ne interesuje ga nimalo da da gol u glavi mu je samo da mu ne uzmu loptu Koja dijabola majko mila

                                Comment

                                Working...
                                X