Announcement

Collapse
No announcement yet.

Primera division 2011/12

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ajdeeee barca vodi 2-1 messi i ronadlo nastavljuju velicanssctenu bitku....penal sad jel bio il ne..hh mnogi suci ovo nebi sudili,al pomocni sudac je kazao da je penal

    Comment


    • Kakve su to njuske, kakve ljige, kakvi jadnici najjadniji, dobili penal i Pujol i Buskec otisli da kume i mole za zuti karton. Dokle ide njihov nedostatak kulture, samopostovanja i sportskog duha, dokle?

      Comment


      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
        Kakve su to njuske, kakve ljige, kakvi jadnici najjadniji, dobili penal i Pujol i Buskec otisli da kume i mole za zuti karton. Dokle ide njihov nedostatak kulture, samopostovanja i sportskog duha, dokle?
        sta je momce,panika u madridu? :P ahaahah neka sad barca izgubi sto se meni tice,boli me ona stvar ja na kladi dobio

        Comment


        • Gadi mi se ovakav fudbal, uvek isto, a onom mrtvom Busketsu treba dati oskara za glumu, bolji je od Al Pacina majke mi, nervira me konstantno od vremena kada se ustalio u prvi tim.
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • Originally posted by 2012MARIN View Post
            sta je momce,panika u madridu? :P ahaahah neka sad barca izgubi sto se meni tice,boli me ona stvar ja na kladi dobio
            Kojem Madridu boli me dupe za Real ja bih voleo i Santander da osvoji samo ne najljigaviji klub otkad postoji sport.

            Comment


            • A dajte im sve da osvoje, nema ovo smisla vise.
              sigpic

              Comment


              • Derbi uopste ne treba ni gledati,100% ce crveni da dobiju Ramos ili Pepe,to nije upitno uopste...

                Kakav je to jad i bijeda ja ne vjerujem
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • A fabregas kod slobodnog udarca za barsu stao ispred golmana i skace pa mase rukama da ovaj kao ne vidi kad mesi sutne na gol,ne mogu da verujem kakvu je budalu napravio od sebe ja to nikada nisam video u zivotu da jedan igrac radi pogotovo njegovog kalibra,smradovi jedni smrdljivi
                  Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                  Kakve su to njuske, kakve ljige, kakvi jadnici najjadniji, dobili penal i Pujol i Buskec otisli da kume i mole za zuti karton. Dokle ide njihov nedostatak kulture, samopostovanja i sportskog duha, dokle?

                  Comment


                  • Originally posted by AK47 View Post
                    Derbi uopste ne treba ni gledati,100% ce crveni da dobiju Ramos ili Pepe,to nije upitno uopste...

                    Kakav je to jad i bijeda ja ne vjerujem
                    nego sta ce nego ce dat onom divljaku pepeu crveni,mlati svaku tekmu,svaku utakmicu on sa barcom ili marcelo istuku nekog i onda se zale..

                    Comment


                    • Dobice ih Real i zavrsiti prvenstvo.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda Å¡ampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Originally posted by 2012MARIN View Post
                        nego sta ce nego ce dat onom divljaku pepeu crveni,mlati svaku tekmu,svaku utakmicu on sa barcom ili marcelo istuku nekog i onda se zale..
                        Pa i treba da tuku, fudbal nije igra za strinice, seti se kako je bilo u Italiji pre par godina, lopta prodje ali igrac nikada.
                        Nesta, Materaci, Maldini, Stam i ostali koljaci pa to bilo divota gledati...
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • Dobice ih i sa igracem manje, mislim da im je vise pukao film od nepravde

                          Comment


                          • Originally posted by D-Wade View Post
                            Dobice ih Real i zavrsiti prvenstvo.
                            Nece im ni sudije ovaj put pomoci,nema pobjeci nigdje,ako ce vec Pepe dobiti crveni(ili Ramos) onda nek brate ko covjek "odradi" onog Alves-a ili onog gada sto glumi,nema mi dva mrza lika trenutno u fudbalu,ljigavci
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Voleo bih onako da vrte loptu 90 minuta i kruze oko gola i onda u nadoknadi kontra koju zavrsava Kaljehon i cao.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by S-Nash View Post
                                Voleo bih onako da vrte loptu 90 minuta i kruze oko gola i onda u nadoknadi kontra koju zavrsava Kaljehon i cao.
                                Nece on igrati,barem se nadam jer je ocajan u zadnje vrijeme...

                                Nash,moj covjek rjesava kad vam kazem...vidi ga ovdje,kao lutka

                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X