Announcement

Collapse
No announcement yet.

Primera division 2011/12

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Uh kad bi izvukli nereseno, da ne moram da se jedem na svaki Realov mec do kraja, uglavnom ocajno zapocinju mece u poslednje vreme

    Comment


    • Originally posted by AleksandarD View Post
      Armando Dijego? Pa svi znaju da je on igrao stimulisan
      Je si li spreman da kazes da Armando Dijego nije najbolji svih vremena? Ne zelis da osetis reakciju, veruj mi. Povuci rec.

      Comment


      • Originally posted by FresHMaN91 View Post
        Obe uz telo bile....;) Zato sam i rekao da je diskutabilan...

        Ali izgleda da ih nije na vreme uz telo stavio, milisekunde su u pitanju, nije bilo nikakve namere niti je udarac isao ka golu.....
        Ma kakvi uz telo, penal bre, idem da navijam za Levante.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
          Brate IFHSS, nemoj da me zezas, desavalo se da im na rang listi u top5 klubova budu Inter Liverpul i Atletiko Madrid Djidji je meni toliko dominantan da ga jednostavno ne poredim, on je najbolji ostali se porede. Posle njega najvise volim Freja i smatram da je branio za jak klub da bi bio u rangu najboljih.
          Isti ti je meni slucaj s Iker-om,van konkurencije i necu da pricam o tome uopste,a kad bude 5:4 tada necu ni da pricam

          @Nash,ove sezone je Neuer znatno smanjio kikseve,iako ih i dalje ima.Na Mundijalu bio uz IKERA(koga drugog) najjaci,prosle sezone je vukao Schalke i vadio ih u masu slucajeva,mlad je i meni je bolji od Reina-e koji je barem meni nepouzdan,kao sto je nekad bio i Manuel,ali je Njemac to znatno smanjio,cak i Buffon kaze da je on najbolji na svijetu,dobri su njih obojica naravno,ali ipak
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • ma rekao sam onako jer hocu da zaspim od ove barselone brate nema ko kod njih da sutne na gol iz igre ili neki slobodnjak kad ne ide il im je to zabranjeno zbog sistema

            Comment


            • Jako lose igra barca,jeli ovo kraj primere ?? O.o

              Nadam se da ce uci nesto do kraja poluvrimena ili gotovo :/

              Comment


              • Originally posted by 2012MARIN View Post
                Jako lose igra barca,jeli ovo kraj primere ?? O.o

                Nadam se da ce uci nesto do kraja poluvrimena ili gotovo :/
                Ma opusteno
                sigpic

                Comment


                • IKER CASILLAS No.1

                  Obara rekorde redom i ostat će prvi u evropi a i u svijetu minimum nardnih 4-5 godina ;)
                  FIFA/FIFPro World's Best Goalkeeper: 2008, 2009, 2010, 2011
                  UEFA Team of the Year: 2007, 2008, 2009, 2010, 2011
                  ostale nagrade mi mrsko pisati

                  Comment


                  • Originally posted by Arnel.S View Post
                    Ma opusteno
                    ne briga mene toliko to sto ode prvenstvo nego meni ode tiket,igrao sam preko 2,5 golova :/

                    Comment


                    • bice ne brini se pa kad barsa nije dala golove

                      Comment


                      • Originally posted by edohz View Post
                        IKER CASILLAS No.1

                        Obara rekorde redom i ostat će prvi u evropi a i u svijetu minimum nardnih 4-5 godina ;)
                        FIFA/FIFPro World's Best Goalkeeper: 2008, 2009, 2010, 2011
                        UEFA Team of the Year: 2007, 2008, 2009, 2010, 2011
                        ostale nagrade mi mrsko pisati

                        Prva nagrada se dodeljuje od 2005. druga od 2001. Djidji je u ipak i pre toga bio najbolji godinama a uzeo prvu dva puta drugu tri puta plus mu je 2002. sramno ukradena jer je dobio Rustu zbog uspeha Turske na SP. A koliko je tada boljih golmana bilo... Gomila.

                        Ako cemo vec o glupim nagradama i tu je Djidji tata. http://www.iffhs.de/?388d85ff8b00388...ec70aeedb88419

                        Comment


                        • Originally posted by AleksandarD View Post
                          bice ne brini se pa kad barsa nije dala golove
                          bravo messi care ajdee,jos jedan iemoo

                          Comment


                          • Ipak Djidji, kada se setim kako je Juve nekad bio jak.....
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • Hahaha, kakva komedija, jebem ti pravdu, kakav je ovo penal.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • AJOJ majko mila jos gori od onog protiv Milana, Strasno

                                Covek kad izgubio loptu bacio se jos pokrljao protivnickog igraca

                                Comment

                                Working...
                                X