Announcement

Collapse
No announcement yet.

Primera division 2011/12

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ova gore anketa kako ce zavrsitii real i valencia,ja sam stavio da ce bit nerijeseno

    Comment


    • Samo ste ti i Prototype pogodili
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Originally posted by Dale View Post
        Samo ste ti i Prototype pogodili
        jesi dale i ti za barcu?

        Comment


        • Od malih nogu
          Last edited by Dale; 09-04-12, 13:12.
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Originally posted by Dale View Post
            Od malih nogu


            ajde sad nas je dvoje

            Comment


            • Originally posted by 2012MARIN View Post
              jesi dale i ti za barcu?
              Ma ne, navija za Granadu samo izuzetno gotivi Abidala i Mesija pa su mu zato na avataru inace Granada mu je omiljeni tim, lozi te.

              Comment


              • Pepe ne udara samo protivnicke igrace evo poceo je i svoje

                Comment


                • Ja sefa, bestidno uvali covjeku krampone u koljeno.
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • Real je imao 10 bodova prednosti na polovini sezone,10 bodova ako se ne varam a jos 15-ak utakmica do kraja s tim sto je ostala da se igra utakmica sa barsom a i barsa je prosla malu krizu sto je imala sa onim neresenim rezultatima, ne znam zasto vam je delovalo nedostizno 10 bodova a jos 15 i vise utakmica do kraja,ja sam predpostavio da ce el clasiko odluciti sve.
                    Originally posted by tata Mumi View Post
                    Hvala ti sto si mi ovo rekla. Ja sam bio uvjeren da on ima titulu samuraja.

                    Ja sa svojih 20 godina nisam bukvalista kao ti. Pojmovi : institucija, sef, car, zmaj, Bog itd., se cesto koriste na sportskim forumima kada se divis nekom igracu/treneru i niko to ne shvata bukvalno u izvornom znacenju. Ali eto ima nekih koji su stariji pa ipak shvataju bukvalno. Moj stav o Messiju je takav kakav je. Takav je svojevremeno bio i o Ronaldu, Kaki, Ronaldinhu pa i o C.Ronaldu dok je bio u Unitedu, ti misli sta hoces, znas bolje od Fergusona u to ne sumnjam.

                    Uzivaj mi.


                    Jos uvijek ne vjerujem da je Real ispustio onakvu zalihu bodova koju su imali prije par kola. Sada su na samo +4 u odnosu na Barcelonu i bice svasta. Iako je Mou na klupi, sada ce biti vec malo teze i igrati, jer ce sve novine pisati o tome kako Barcelona stize Real i to moze ostaviti los uticaj na igrace, nije fino igrati pod pritiskom. Sinoc je X bio i najrealniji ishod meca. Ronaldo nije bio u elementu ali neke prilike su se morale iskoristiti. Prvi put da vidim Real ove sezone da ima losu zavrsnicu i da kuci ne postize gol. Moglo se na licima igraca Reala vidjeti frustracija zbog onog remija. Valjda ce uzeti nekako titulu, drazi su mi od Katalonaca. Ali bice interesantno do kraja...

                    Comment


                    • al je lud pepe mislio da protivnicki igrac hoce da mu se izvini pa pocepa svog coveka, ajoj
                      Originally posted by tata Mumi View Post
                      Ja sefa, bestidno uvali covjeku krampone u koljeno.

                      Comment


                      • Originally posted by AleksandarD View Post
                        al je lud pepe mislio da protivnicki igrac hoce da mu se izvini pa pocepa svog coveka, ajoj
                        Hiljaditi put ti se kaze da koristis edit.

                        I delovalo je nerealno jer je Real bio nepogresiv. Uostalom vi ste upisali Murinju poraz na Camp Nou sto je besmisleno, favoriti jesu ali dobiti ovakav Real zasigurno je budalastina. Plus Cavi nije 100% to je odmah druga ekipa.

                        Comment


                        • nikada nisam koristio forume do pre mesec dana tako da sam nov u ovome, ne znam jos vecinu opcija i mnoge reci na engleskom treci put sam propustio da koristim edit i vi svaki put odmah svi u glas, slucajno se desilo dok se ne uhodam i video sam da sam pogresio i nisam stigao da izbrisem post od vas odmah napadate po sto hiljaditi put
                          Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                          Hiljaditi put ti se kaze da koristis edit.

                          I delovalo je nerealno jer je Real bio nepogresiv. Uostalom vi ste upisali Murinju poraz na Camp Nou sto je besmisleno, favoriti jesu ali dobiti ovakav Real zasigurno je budalastina. Plus Cavi nije 100% to je odmah druga ekipa.
                          Real jednostavno ima neku tremu od barselone izgori u svakoj utakmici i male su sanse da je dobije

                          Comment


                          • Originally posted by AleksandarD View Post
                            nikada nisam koristio forume do pre mesec dana tako da sam nov u ovome, ne znam jos vecinu opcija i mnoge reci na engleskom treci put sam propustio da koristim edit i vi svaki put odmah svi u glas, slucajno se desilo dok se ne uhodam i video sam da sam pogresio i nisam stigao da izbrisem post od vas odmah napadate po sto hiljaditi put

                            Real jednostavno ima neku tremu od barselone izgori u svakoj utakmici i male su sanse da je dobije
                            Brate ne vadis bubreg coveku, samo treba da kliknes na rec edit i da nastavis.

                            Comment


                            • propustio sam nesto da napisem i posto zurim omace se a vodim racuna svaki put, pozz

                              Comment


                              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                                Hiljaditi put ti se kaze da koristis edit.

                                I delovalo je nerealno jer je Real bio nepogresiv. Uostalom vi ste upisali Murinju poraz na Camp Nou sto je besmisleno, favoriti jesu ali dobiti ovakav Real zasigurno je budalastina. Plus Cavi nije 100% to je odmah druga ekipa.
                                Ja bi prvi volio da se dobije Barcelona ali bice pretesko. Nije to vise ni toliko do taktike, vec igraci Reala kao da budu u grcu dok igraju protiv njih. Valjda ce se to promijeniti.
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X