Announcement

Collapse
No announcement yet.

Primera division 2011/12

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by tata Mumi View Post
    Bas si me ranila sa ovim.

    Ja nisam nepristojan vec alergican kada se neciji trud omalovazava. Iz mene ne govori bijes, jer bi postovi bili strasni za citanje. Ne mozes ti mene inzervirati, ne brini se.

    Ja sam ti iznio svoje argumente, a pricamo o necemu sto je vise nego ocigledno. Davno sazvakana tema.
    Fergie je medju najboljim trenerima svih vremena, samim tim i institucija, nego sta. Ako mislis da znas vise o fudbalu od njega, blago tebi.
    Fergie je SIR FERGIE,a ne institucija(jer se pojam institucija ne moze odnositi na osobe).I naravno da je jedan od najboljih svih vremena.
    Ali,dobro,ocigledno je da sa svojih 20 god ne mozes ni da imas pravu sliku o nekim stvarima i svoj stav.Drzi se ti onoga sto procitas u novinama i na netu,a kad sazris za par godina i pocnes da gledas fudbal SVOJIM ocima,mozda nesto i naucis.Srdacan pozdrav.

    Comment


    • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
      Ne vidim cemu toliko proklinjanje sudbine kad osim u posljednjih 10-15 minuta Valencia je bila u najmanju ruku ravnopravan protivnik,za mene su cak imali i zrelije prilike.Odlicna i izjednacena utakmica u kojoj su oba tima mogla uzeti 3 boda,ali mozda je ovako najrealnije.Mislim da nemaju vise pravo na kiks do kraja prvenstva osim utakmice sa Barcelonom ako zele do titule.Navijam za Real da osvoji ne zato sto su mi dragi nego zato sto mi je Barcelon vise mrska
      Joe nemoj da nerviras posten narod, trebali su da daju gol ili Di Maria ili Benzema.

      Kako god, ako se uzmu tri boda protiv Atletico Madrida, titula bi morala biti tu. Ako se izgubi od Barse, to je +1, pa da drvece pada sa neba, pobedice Bilbao.

      Tri teska meca su ostala do kraja sezone, dva dobiti i to je to..Vreme je bre za titulu.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Ne znam samo zasto toliko kukate kad imate +4 :S Pa sve je u vasim rukama. Atletiko veze nema, posebno ne protiv Reala. Bilbao je u zadnje kolo, velike su sanse da mu tada nista nece trebati bodovi + mozda bude igrao finale LE pa bude odmarao igrace. I ko kaze da cete izgubiti i ovaj El Classico. Mada ako opet izgubite od Barse onda realno i niste zasluzili titulu.

        Comment


        • Da, to sam i ja hteo da kazem. Svi vec racunaju da ce Real da izgubi od Barse, sto nije sigurno. Mozda bude nereseno, a mozda i dobiju.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Originally posted by Prototype View Post
            Mada ako opet izgubite od Barse onda realno i niste zasluzili titulu.
            Posteno!

            Nego je l' se na kraju gledaju medjusobni dueli, ili gol razlika?
            sigpic

            Comment


            • Medjusobni duel se gleda.

              Ali sanse da budu izjednaceni po broju bodova na kraju sezone su minimalne.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • E da mi je neko pricao da ce Murinjo ispustiti ovooliku prednost, smatrao bi ga ludim... Samo 4 boda a sledi gostovanje Atletiku iz Madrida... Taj mec je po meni presudan za Real, moraju dobiti...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • posle ovoga sa valensijom trebalo bi da pojedu atletiko, ako ne onda nista od titule

                  Comment




                  • sigpic

                    Comment


                    • Ako Jose ispusti ovu prednost i ako ne osvoji titulu na kraju, svi ti silni uspjesi ce pasti u sjenku ovog neuspjeha. Sljedece kolo nek im je Bog na pomoci, nadam se da ce ih Falcao razoriti i onda ulazimo u El Classico sa neizvjesnoscu

                      Comment


                      • Kako su samo prokockali prednost,neverovatno.Kao sto neko rece,ako Murinjo ne osvoji titulu,pasce u senku svi njegovi uspesi.
                        Ako kojim slucajem ne pobede Atletiko....nema im spasa.Gde se bese igra sledeci El Klasiko?
                        СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                        Comment


                        • Na Camp Nou. Doduse Barca to mora dobiti, nece im biti nimalo lako ovog puta, siguran sam.
                          Mislim da Mourinho mora popiti koju

                          Comment


                          • Originally posted by Sandra46 View Post
                            Fergie je SIR FERGIE,a ne institucija(jer se pojam institucija ne moze odnositi na osobe).I naravno da je jedan od najboljih svih vremena.
                            Ali,dobro,ocigledno je da sa svojih 20 god ne mozes ni da imas pravu sliku o nekim stvarima i svoj stav.Drzi se ti onoga sto procitas u novinama i na netu,a kad sazris za par godina i pocnes da gledas fudbal SVOJIM ocima,mozda nesto i naucis.Srdacan pozdrav.
                            Hvala ti sto si mi ovo rekla. Ja sam bio uvjeren da on ima titulu samuraja.

                            Ja sa svojih 20 godina nisam bukvalista kao ti. Pojmovi : institucija, sef, car, zmaj, Bog itd., se cesto koriste na sportskim forumima kada se divis nekom igracu/treneru i niko to ne shvata bukvalno u izvornom znacenju. Ali eto ima nekih koji su stariji pa ipak shvataju bukvalno. Moj stav o Messiju je takav kakav je. Takav je svojevremeno bio i o Ronaldu, Kaki, Ronaldinhu pa i o C.Ronaldu dok je bio u Unitedu, ti misli sta hoces, znas bolje od Fergusona u to ne sumnjam.

                            Uzivaj mi.


                            Jos uvijek ne vjerujem da je Real ispustio onakvu zalihu bodova koju su imali prije par kola. Sada su na samo +4 u odnosu na Barcelonu i bice svasta. Iako je Mou na klupi, sada ce biti vec malo teze i igrati, jer ce sve novine pisati o tome kako Barcelona stize Real i to moze ostaviti los uticaj na igrace, nije fino igrati pod pritiskom. Sinoc je X bio i najrealniji ishod meca. Ronaldo nije bio u elementu ali neke prilike su se morale iskoristiti. Prvi put da vidim Real ove sezone da ima losu zavrsnicu i da kuci ne postize gol. Moglo se na licima igraca Reala vidjeti frustracija zbog onog remija. Valjda ce uzeti nekako titulu, drazi su mi od Katalonaca. Ali bice interesantno do kraja...
                            Last edited by bracala; 09-04-12, 10:53.
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Inace sinoc su mogli da obore klupski rekord a to je postizanje gola na 42 utakmice uzastopno, tako da je ostalo sve na izjednacavanju istoga. Real ce imati jako tezi raspored od Barce, prije svega vec je u narednom kolu gradski derbi izmedju Reala i Atl.Madrida, pa zatim ce Real ici na Barcu i tamo 2-3 kola prije kraja ide i Bilbau.

                              Comment


                              • U zadnjem kolu igraju sa Bilbao-m. Vec uracunat poraz protiv Barse je smesan, niko im ne garantuje pobedu. Sve je u rukama Reala, oni se pitaju, tako da ako izgube titulu, iskljucivi krivci ce biti oni. A, nece je izgubiti, tako da se diskusija uzalud vodi.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X