Announcement

Collapse
No announcement yet.

Primera division 2011/12

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by tata Mumi View Post
    Krivo ti je sto sam te uhvatio na veliki kiks, a to je ono "don Ronaldo je maestro za Messija". To je kiks, veeeliki kiks! I to je omalovazavanje prema Messiju. I nista drugo nego omalovazavanje! Pa si sad ovdje nadrobila neke definicije kao da ispadnes super pametna. To prodaj nekome drugom. Sta da kazem nego as? Pa tebi nisu bitne izjave fudbalskih INSTITUCIJA kao sto je npr Ferguson koji je u zivotu bio sa vise vrhunskih fudbalera nego sto smo ih ti i ja vidjeli na slicicama. Ali ja barem ne glumim neko ludilo kao ti.

    I da ti ovo za letenje odgovorim. Ja drugarice pricam o onome sto znam i ono o cemu sam siguran. Meni nije fazon da pricam o necemu o cemu ne znam pa da se okliznem kao ti sada.

    Ovdje dosta navijaca Reala ne voli Messija, ali nijedan nije nazivao Ronalda nekim maestrom u odnosu na Messija. Pa to je apsurd. Mozes ti pratiti fudbal 100 godina, ali ovakvom izjavom sve to pada u vodu.
    Prvo si vrlo nepristojan,a iz tebe govori bes,koji proistice iz nemoci da se replicira kulturno i argumentovano.Koje si ti to znanje pokazao sto si se pozvao na izjave "INSTITUCIJA"(znas li sta je pojam institucija,tu si se malo teze uprskao?)
    Jel znas ti nesto da kazes iz svoje glave,a ne da citkas po internetu.A to sto ne razumes sta sam ti napisala,i to nazivas "drobljenjem" da ispadnem pametna,samo ti je odbrana u nemoci da neku retoriku shvatis.E za to ne mogu da ti pomognem,sem u 1.kragujevacku gimnaziju,pa ce da ti se razjasni.Mislim da je najpravilnije da na ovo odgovoris " scio me nihil scire".Potrazi pomoc prijatelja.Vise necu da ti odgovaram.

    Comment


    • ajde ronaldo oces proraditi

      Comment


      • e moj Di maria nije sad vrijeme za egzibicije, loše igramo nema šta

        Comment


        • Ocajno,ovo je prosto ocajno,Ronaldo ne moze nista da uradi
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • kakav sut valensije, ako real ne pobedi ode titula

            Comment


            • I sad se trese.......al imamo sreće ;)

              Comment


              • sudac ce unistit utakmicu slusajte me

                Comment


                • di marija jos nije onaj stari a nema ko da povuce, nervoza al tako ti je to kada ne das gol na vreme, moj ronaldo pa sta padas zavrsi to pocepaj mrezu
                  Last edited by AleksandarD; 08-04-12, 21:58.

                  Comment


                  • Pa penal bre..

                    A, nije, sam je pao.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Pepe do sada junak utakmice, covjek gine na terenu, a Marcelo je poprilicno los veceras, puno grijesi u odbrani, dosta smo prazni na sredini terena.

                      Ronaldo za neprepoznati !!!

                      Comment


                      • Originally posted by Sandra46 View Post
                        Prvo si vrlo nepristojan,a iz tebe govori bes,koji proistice iz nemoci da se replicira kulturno i argumentovano.Koje si ti to znanje pokazao sto si se pozvao na izjave "INSTITUCIJA"(znas li sta je pojam institucija,tu si se malo teze uprskao?)
                        Jel znas ti nesto da kazes iz svoje glave,a ne da citkas po internetu.A to sto ne razumes sta sam ti napisala,i to nazivas "drobljenjem" da ispadnem pametna,samo ti je odbrana u nemoci da neku retoriku shvatis.E za to ne mogu da ti pomognem,sem u 1.kragujevacku gimnaziju,pa ce da ti se razjasni.Mislim da je najpravilnije da na ovo odgovoris " scio me nihil scire".Potrazi pomoc prijatelja.Vise necu da ti odgovaram.
                        Bas si me ranila sa ovim.

                        Ja nisam nepristojan vec alergican kada se neciji trud omalovazava. Iz mene ne govori bijes, jer bi postovi bili strasni za citanje. Ne mozes ti mene inzervirati, ne brini se.

                        Ja sam ti iznio svoje argumente, a pricamo o necemu sto je vise nego ocigledno. Davno sazvakana tema.
                        Fergie je medju najboljim trenerima svih vremena, samim tim i institucija, nego sta. Ako mislis da znas vise o fudbalu od njega, blago tebi.
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • dobar je Ronaldo,sam pao i buni se sto nije dobio penal

                          Comment


                          • Uh srce mi stade , ja reko gol ....... još uvjek je fortuna na našoj strani, al pitanje je dokad ????

                            Comment


                            • Ne vjerujem sta ovaj odbrani Di Maria-i
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Jao bre, kako skide ovo Di Maria-i.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X