Announcement

Collapse
No announcement yet.

Primera division 2011/12

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • daj pricas gluposti,hahaha ovo je primera division tema i mislim da ovdje suci vise guraju real nego barcu,ostavi sad ligu sampiona sa strane....i taj tvoj DON PENALDO nije M od Messija

    Comment


    • Znaci reci za nekog ko je nizak da je nizak to je vredjanje AK47? Nikoga nisam uvredio ali kazem necije mane i necije kvalitete zbog kojih su ti igraci u prednosti. Mesi igra samo levom nogom i nizak je sto mu daje prednost u odnosu na druge i njegove cuvare koji su vislji,drugacije gradjeni i sporiji od njega. Ronaldo igra i sutira sa obe noge iz svih pozicija i sa bilo koje udaljenosti,ima skok igru,igra glavom i ima tehnicki opasan dribling. Po meni i jedan i drugi mogu da budu najbolji igraci na svetu samo po mom vidjenju fudbala,igraca i ukusu Ronaldo je kompletniji,kompaktniji,bez slabe strane,masinerija. Ukusi su razliciti i shvatanje fudbala ili bilo koje druge igre. Pepe,Alves a da ne pominjem Balotelija sa njihovim ponasanjem il neponasanjem na terenu i van njega trebalo bi da igraju u nekim nasim seoskim ligama gde se gazi,bije,pljuje itd. Svako ko je normalan treba da zna granice ne smo na forumu nego bilo gde gde se oglasava a to je da nikoga prostacki ne vredja,ne naziva pogrdnim imenima i sve ostalo ruzno tome slicno. Ti AK47 nisi na ovom forumu da bi drugima delio neke packe i odredjivao po tvom misljenju i ukusu ko je preterao a ko nije. Opusti se malo, ovo je komentarisanje, polemike malo i neka vrsta druzenja.

      Comment


      • Smucilo mi se vise oko ovih rasprava Ronaldo-Messi. Navijacima Reala je Ronaldo a navijacima Barce Messi i svaka rasprava oko toga nece odvuci nigdje, kao da ce neko promjeniti svoje misljenje.
        Za ovog Marina cu samo da kazem da taj "DON PENALDO" rusi sve rekorde u Realu otkako je dosao a to sto je dao 10 golova iz penala a Messi 5 i nije nesto...

        Comment


        • Sandra, moram priznati da ti je post mnogo subjektivan.

          Reci da Messi nije najbolji moze samo onaj ko nije nimalo realan, to je tako svidjelo se to tebi ili ne. Nema igru glavom, to je cinjenica. Ali sta ce mu? Pa nije imao ni Ronaldinho, ni Brazilac Ronaldo, ali su bili dominantni. Ne koristi desnu nogu, i to je tacno. Ali sta ce mu, pored bolesne ljevice? Bolje sebi postavi suprotno pitanje: Kakav bi tek Messi bio da ima igru glavom i da koristi desnu nogu?

          Ovako "nedorecen" kako ti kazes, dominira i to je realnost! Htjeli to mnogi priznati ili ne. Covjek je sa 24 godine uradio sve i sad da se penzionise, bice svrstan medju najvece ikada. A tek je usao u najbolje igracke godine! To kakav bi on bio da igra tu ili tu nema smisla, jer to se trenutno ne desava. Kao da neko postavi pitanje: Da li bi Ronaldo postao to sto je postao da nije bilo Rooneyja i Teveza pored njega? Potpuno bespotrebno omalovazavanje i jednog i drugog, kao i ostalih igraca. Dovoljno je reci da je Messi do svoje 24. g. postao najbolji strijelac svog kluba u istoriji. Mozes li samo zamisliti kakav je to uspjeh? Po tvom postu, cisto sumnjam. Mnogo si ostrascena. On se prakticno igra sa svakim timom kako hoce i to sa lakocom. Zabije 5 golova u jednoj utakmici ko od sale. Ja mrzim Barcelonu iz dna duse, ali omalovazavanje Messija mi je smijesno. Moj stric je zivio u doba Maradone, moj djed u doba Pelea, ja mogu biti zahvalan sto zivim u vremenu Messija.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • <3 fanto popit cu te sad

            Comment


            • Sve znaci i prvenstvo sveta a ako je evropska reprezentacija u pitanju i prvenstvo evrope! I jos jednom svaki strucnjak ce vam reci da najbolji igrac mora u razlicitim prvenstvima i razlicitim timovima da igra isto,da zabija golove, da sam odlucuje utakmice,da je on taj koji nosi ekipu. To mi za Mesija ne znamo da li bi bilo tako? Prema tome za mene ne vazi to da je Mesi osvojio sve i da je najbolji na svetu! Kada kazes sve mozes recimo da pomislis na Zidana a Mesi je od toga sve jos daleko.

              Comment


              • Svaki strucnjak kaze da je bez premca najbolji , a mnogi strucnjaci kazu i da je najbolji ikad , tako da ti ta prica ne stoji , ali nikako .
                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • ti onda ne slusas i ne pratis dobro sta u svetu fudbala kazu, kazu da je pitanje da li bi on tako u nekom drugom klubu, kazu da sa reprezentacijom nije uradio nista

                  Comment


                  • I ja imam slicno misljenje. Vjerovatno nikad necemo saznati kakav bi Messi bio u nekom drugom klubu, jer je i sam izjavio da zeli ostati ovdje a sumnjam da ce Barca ikad da ga proda. Jbg Messi je prosle godine osvojio 6 trofeja sa Barcom, tj sve moguce sto postoji kada je u pitanju klubsko takmicenje, a u svakom tom takmicenju je briljirao i kako da ga covjek ne stavi kao najboljeg fudbalera svjeta?
                    Ronaldo je takodjer fenomenalan, pokazao se i u Unitedu, a evo sad se pokazuje jos bolje u Realu. Ako ovako nastavi da igra, smjesi mu se zlatna kopacka na kraju godine, naravno da bi to uzeo, mora i Real dobro da igra, sto je i poenta te nagrade.

                    Messi ima svoje prednosti u odnosu na Ronalda, dok Ronaldo ima svoje u odnosu na Messia i nikad niko nece dokazati koji je bolji, barem tako ja mislim.

                    Comment


                    • Tako je, nego ko od njih osvaja sampionat? Mislin da je Real puno prokockao sa ona dva remija u zadnjim minutama utakmice,to ce ga mozda skupo kostati

                      Comment


                      • Originally posted by AleksandarD View Post
                        Tako je, nego ko od njih osvaja sampionat? Mislin da je Real puno prokockao sa ona dva remija u zadnjim minutama utakmice,to ce ga mozda skupo kostati


                        ako real dobije sve meceve do el clasica uzima prvenstvo,ako kiksa,bit ce zestoko do zadnje sekunde prvenstva

                        Comment


                        • Ima jedna stavka po cemu je Messi bolji od Ronalda, po meni... u velikim utakmicam je Messi najbolji. Dok to sa Ronaldom bas i nije slucaj. Posebno od kad je otisao iz Manchestera.

                          Kad god se sastanu ekipe u kojima igraju ova dvojca, Messi uvek ali uvek odigra barem duplo bolje u odnosu na Ronalda. Finale LS 2009 Messi je bio bolji, cak i godinu dana ranije kad je Mancha izbacio Barsu u SF. Ni tada Ronaldo nije covek odluke. U svim mecevima izmedju Barse i Reala, Messi je bio bolji od Ronalda. Kako induvidualno, a tako i kao timski igrac.

                          Kakve samo bolesne asistencije pravi Messi za svoje igrace, da i Iniesta i Xavi ostanu u cudu. To Ronaldo ne radi...

                          Obrni okreni Messi je bolji i to mnogo... znaci nisu nijanse u pitanju vec bas je mnogo bolji.

                          Comment


                          • Uze mi recenicu, ako real udje u mec sa barsom sa prednoscu koju sada ima osvaja sampionat, mada gust raspored svaki treci dan utakmica a svima trebaju bodovi pa jos mec sa bajernom teskoo ce biti,ako sve to dobije treba mu skinuti kapu

                            Comment


                            • Originally posted by AleksandarD View Post
                              Znaci reci za nekog ko je nizak da je nizak to je vredjanje AK47? Nikoga nisam uvredio ali kazem necije mane i necije kvalitete zbog kojih su ti igraci u prednosti. Mesi igra samo levom nogom i nizak je sto mu daje prednost u odnosu na druge i njegove cuvare koji su vislji,drugacije gradjeni i sporiji od njega. Ronaldo igra i sutira sa obe noge iz svih pozicija i sa bilo koje udaljenosti,ima skok igru,igra glavom i ima tehnicki opasan dribling. Po meni i jedan i drugi mogu da budu najbolji igraci na svetu samo po mom vidjenju fudbala,igraca i ukusu Ronaldo je kompletniji,kompaktniji,bez slabe strane,masinerija. Ukusi su razliciti i shvatanje fudbala ili bilo koje druge igre. Pepe,Alves a da ne pominjem Balotelija sa njihovim ponasanjem il neponasanjem na terenu i van njega trebalo bi da igraju u nekim nasim seoskim ligama gde se gazi,bije,pljuje itd. Svako ko je normalan treba da zna granice ne smo na forumu nego bilo gde gde se oglasava a to je da nikoga prostacki ne vredja,ne naziva pogrdnim imenima i sve ostalo ruzno tome slicno. Ti AK47 nisi na ovom forumu da bi drugima delio neke packe i odredjivao po tvom misljenju i ukusu ko je preterao a ko nije. Opusti se malo, ovo je komentarisanje, polemike malo i neka vrsta druzenja.
                              Zavisi koji kontekst upotrebljavas,ljudi su se kao sto vidis zalili sto je Puyol nazvan cupavom ovcom,a Messi je nazvan kepecom,mora se na to reagovati,to je cisto vrijedjanje...

                              Ja jesam ovdje da bih kontrolisao sta ko pise i da znam postaviti granice,ako vam se ne svidja nemam vam se namjeru pravdati
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • To za ovcu i kepeca nije u redu, nisam to procitao. Ni ja nisam za vredjanje, neko moze da ti se ili svidja ili ne svidja al bez uvreda. Pozz

                                Comment

                                Working...
                                X