Announcement

Collapse
No announcement yet.

Primera division 2011/12

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Majko mila koji je glumac i simulator ovaj biskvit.......... frajer ne zaslužuje da se bavi fudbalom nek fino upiše akademiju i nek počne snimati filmove, frajer svaki kontakt iscenira kao da ga je kamion zgazio. Ja ovakvog simuatora odavno nisam vidio

    Comment


    • Veceras se ponovo vidjelo koliko izostanak igraca Bielsi stvara probleme. Do pred sam kraj Bilabo nije imao sut na gol i onda Muniain imao dobru priliku da smanji rezultat.

      Barcelona je veceras vise nego zasluzena pobjedila, samo simuliranje Tello-a je zalosno. Danas toliko su mladji igraci nauceni da simuliraju da se po ovom pitanju treba povesti racuna. Ako treba poslije utakmica da se kaznjavaju jer sudije ne mogu svako simuliranje dobro vidjeti, pa bar da se nakadno kazni simulator.

      Betis napokon pobjedio nakon sto su u proslim utakmicama dosta nesretno gubili bodove.

      Comment


      • Znaci ne vjerujem da Bilbao nakon onako teske utakmice prije 2 dana protiv Schalkea u GOSTIMA, mora da igra utakmicu protiv Barse, ponovo u gostima.
        Drago mi je sto je ostalo +6 za Real i sljedeca 2 kola ce Realu biti jako teska, i ako uzmu svih 6 bodova tu, onda ne vidim nacin da ih Barca prestigne.

        Comment


        • dva poslednja remija mogu da ih kostaju titule, obe te utakmice su imali dobijene ali ih nije htelo do kraja

          Comment


          • Zadovoljan sam ovim kolom Primere, a pogotovo Realovom partijom. Mislim da je Osasuna prestrogo dobila onaj crveni karton ali tesko da bi se tu sta mjenjalo vise. Benzema je postigao odlican gol, a Ronaldo jos ljepsi ako se mene pita iako je Benzemin izabran za gol kola. Ostaje +6 i nakon ovog kola ali Real sada ima izuzetno tezak raspored, dolazi im Valencia pa onda idu Atl.Madridu i ako i nakon te 2 tekme ostane +6 onda ne vidim sta vise moze biti prepreka Realu, osim Barce naravno.

            Falcao postigao 2 gola, svaka cast majstoru. Treci je strijelac, a ispred njega su samo Ronaldo i Messi. U zadnje vrijeme se povezuje sa Cityem i Chelseaom ali i sam je izjavio da ga to trenutno ne zanima.

            Spahic sinoc popravlja svoj osobni rekord, u 25 utakmice kolko je Sevilla odigrala u ovoj sezoni, Spaha je zaradio 13 zutih kartona, a nebi me cudilio da taj broj bude jos veci s obzirom da ima jos dosta da se igra u Primeri

            Ona Malaga po meni nema pojma, pa kako oni gube utakmice i to kod kuce, nenormalno...

            Comment


            • Ispred Faclao-a je Higuain koji je zabio isto ko on golova, ali je on 20 iz igre. Falcao je od 20 zabio 15 iz igre i 5 s bijele tacke.

              Ako Betis nije imao srece u proslim utakmicama to protiv Malage im se vratilo. Malaga je jos uvijek najozbiljniji kandidat za 4. poziciju, dok im 3. pozicija nije daleko
              Last edited by danijelkr; 03-04-12, 09:41.

              Comment


              • Ma znam ali jbg, Higuain je igrac Reala a Barca i Real su liga za sebe

                Comment


                • Špnaska liga i službeno postaje najbolja liga na svijetu. Od naredne godine Španci će biti prvi sa koeficijentom 69,000 a iz će biti Englezi sa 65,000

                  Sve ide ka tome da ove sezone u LP i EL gledamo španska finala ;)

                  PRIMERA No1

                  Comment


                  • Mozes li samo nalijepiti link gdje si to nasao? Ne kontam otkud sad koeficijent 69.000...
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Premier Liga je svakako u padu, tako da me ne cudi ovo.

                      Comment


                      • Igraci Saragose su nesposobni!

                        Meni nikad Primera nece moci da primirise PL,da gledam kako se dva tima izivljavaju stvarno mi nije prezanimljivo.No svakako je ocekivano sto ce i zvanicno biti prvi,pa dva u polufinalu LS i tri u polufinalu LE,sve je jasno.Samo bodovati LE je van svake pameti,pa neka onda daju i dobre nagrade kad je toliko bitno takmicenje
                        Last edited by Vladan; 07-04-12, 19:29.
                        sigpic

                        Comment


                        • Kakve supljine u odbrani Barse,sibaju vjetrovi!
                          Nekako ga dade Aranda,ni sam ne zna kako.Mozda je bio ofsajd

                          edit:Kakva glupost Roberta posle kornera,Pujolu nije bilo tesko
                          Last edited by Vladan; 07-04-12, 19:38.
                          sigpic

                          Comment


                          • Puyol ga utrpa, neka zadrze i ovaj nereseni rezultat, dosta za Real.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Izjednaci Roberto oces da kazes
                              Mesi za 2:1,cao Saragosa
                              sigpic

                              Comment


                              • Kakvi debili.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X