Announcement

Collapse
No announcement yet.

Primera division 2011/12

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Znam da je on na klupi, samo sam naveo one kojih sam se sjetio ali na Fabregasa sam i zaboravio, da budem iskren.
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Neymar treba da ide u Spaniju, ne iz razloga sto bi se tamo najbolje uklopio, vec iz razloga sto bi ga tamo docekao Spahic iz Seville, koji nije zavrsio sa lomljenjem nogu na utakmici Brazil-Bosna

      Comment


      • Originally posted by AK47 View Post
        Ja da sam na mjestu Mourniho-a krenuo bih po Silva-u iz Milan-a(bice tesko ovo da se odradi,ali Milan ima novcanih problema i treba probati),ako ne on onda Luiz(bio bi on strasan pod palicom Mourinho-a) ili Hummels(Ramos da konacno ide na beka gdje sabija),ovog bi mogli dovesti za nekih 20-25 miliona,a moze biti dugorocno rjesenje,a pritom je Njemac sto je za mene dodatni kvalitet.Druga varijanta je traziti Debuschy-a iz Lille-a na desnom beku koji je odlican,ili neka alternativa sta ja znam...Mislim da Real nece pljunuti velike pare za Hazard-a,ali eto treba sacekati
        Za sve se slažem ali za Luiza nikako, precjenjen igrač koji nikako nije za Reala. Najbolje riješenje po meni bi bilo Hummels(23 godine) kao štoper a Ramos da ide na desnog beka ili Ramos da ostane kao centralni a za beka dovesti Fernandesa(20 godina) iz Gremia.

        Comment


        • Originally posted by edohz View Post
          Za sve se slažem ali za Luiza nikako, precjenjen igrač koji nikako nije za Reala. Najbolje riješenje po meni bi bilo Hummels(23 godine) kao štoper a Ramos da ide na desnog beka ili Ramos da ostane kao centralni a za beka dovesti Fernandesa(20 godina) iz Gremia.
          Tog Fernandes-a sam cini mi se gledao jednom ove godine i nije mi se uopste svidio,ako mozes reci nam vise nesto o njemu posto ja nisam mogao donijeti kvalitetan sud na osnovu te jedne utakmice...ne volim kad igraci dolaze u Real direktno iz Brazil-a jer mi djeluju nekako nespremno,teretanu ocima nisu vidjeli

          Svako ima svoje misljenje naravno,meni Luiz ima fantasticne predispozicije,sve covjek zna,samo mu treba trener da ga usmjeri,a jos bi bio daleko manje izlozen pritisku nego sto je to slucaj u PL.U Real-u bi njegov talent dosao skroz do izrazaja...
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Originally posted by edohz View Post
            Za sve se slažem ali za Luiza nikako, precjenjen igrač koji nikako nije za Reala. Najbolje riješenje po meni bi bilo Hummels(23 godine) kao štoper a Ramos da ide na desnog beka ili Ramos da ostane kao centralni a za beka dovesti Fernandesa(20 godina) iz Gremia.
            Jos kad bi objasnio po cemu je to Luiz precjenjen... Nije ga trazilo pola Evrope kao sto je trazilo neke igrace, a momak nije razocarao. Sa 23 godine ne mozes biti odmah u TOP3 sto se stopera tice, tako da ja stvarno ne znam otkud tebi ta konstatacija da je precjenjen, pa bih bio zahvalan ako bi to mogao objasniti konstruktivno (mada to nikad dosad nisi uradio, ali ja vjerujem u cuda). A kako to da je Albiol za Real a Luiz nije? Ne govorimo mi ovdje o nekom stoperu iz Ziline pa da pises u fazonu da bi bilo sramotno da on zaigra za Real.
            Last edited by bracala; 20-03-12, 20:54.
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Originally posted by tata Mumi View Post
              Jos kad bi objasnio po cemu je to Luiz precjenjen... Nije ga trazilo pola Evrope kao sto je trazilo neke igrace, a momak nije razocarao. Sa 23 godine ne mozes biti odmah u TOP3 sto se stopera tice, tako da ja stvarno ne znam otkud tebi ta konstatacija da je precjenjen, pa bih bio zahvalan ako bi to mogao objasniti konstruktivno (mada to nikad dosad nisi uradio, ali ja vjerujem u cuda). A kako to da je Albiol za Real a Luiz nije? Ne govorimo mi ovdje o nekom stoperu iz Ziline pa da pises u fazonu da bi bilo sramotno da on zaigra za Real.
              Hummels pokazao da mozes.

              Afro style u odbrani Reala, Marcelo-Luiz, a kakve su osobe njih dvojica, bilo bi definitivno zanimljivo u svlacionici Reala. Car je covek, ali mislim da njega Chelsea nece pustiti, on im ipak predstavlja buducnost. Hummels bi bio idealno resenje, jer je i Pepe u godinama, pa bi mogao da cini odlican tandem sa Varane-om. Ramos bi mogao na desnog beka..
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Nije mogla Granada vise i ovo im je taman. U sledecem kolu Barselona bez Alvesa Mora Real sutra da ,,pokida'' Viljareal... Ne verujem da ce pobeda doci u pitanje, tim pre sto znaju da je -5 sad
                sigpic

                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                Comment


                • Mora Kaka sutra mnogo bolje,kao i Benzema.Ozil brat im dostavlja lopte kao na tanjiru,cak protiv Malaga-e prodje 4-5 igraca i daje Benzema-i cistu loptu za go ovaj promasuje,a i Kaka se u par navrata uplasio lopte i nije znao sta ce s njom,da ne pricam kako ga je u par navrata ubio u pojam Joaquin...
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Originally posted by AK47 View Post
                    Mora Kaka sutra mnogo bolje,kao i Benzema.Ozil brat im dostavlja lopte kao na tanjiru,cak protiv Malaga-e prodje 4-5 igraca i daje Benzema-i cistu loptu za go ovaj promasuje,a i Kaka se u par navrata uplasio lopte i nije znao sta ce s njom,da ne pricam kako ga je u par navrata ubio u pojam Joaquin...
                    Ma dobice Real sutra lagano (moraju). Bice tu prelaz i 3+
                    Inace Messi je od veceras najbolji strelac Barselone u istoriji.
                    sigpic

                    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                    Comment


                    • Originally posted by AK47 View Post
                      Mora Kaka sutra mnogo bolje,kao i Benzema.Ozil brat im dostavlja lopte kao na tanjiru,cak protiv Malaga-e prodje 4-5 igraca i daje Benzema-i cistu loptu za go ovaj promasuje,a i Kaka se u par navrata uplasio lopte i nije znao sta ce s njom,da ne pricam kako ga je u par navrata ubio u pojam Joaquin...
                      Nema Angel-a i to ti je..

                      Samo da se on vrati, da krene silovanje ponovo. Strasno je koliko covek nedostaje. Igra Kaka dobro ove sezone, ali opet, Di Maria kida! Sa druge strane, sutra ne sumnjam u laganu pobedu, ocekujem da ih Real potopi.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Od TOP6 strelaca lige trojica iz Reala. Zoze doktor.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by ClayWarrior View Post
                          Nema spekulacija, decko je Barselonin fudbaler http://www.sport24.co.za/Soccer/Barc...-deal-20120320
                          http://www.sportske.net/vest/transfe...ara-72164.html ova propaganda i mediji ce da nas ubiju jednog dana ne moze covek nista da zna tacno...jedni pisu jedno drugi drugo i tako u krug tooo nije istina
                          sigpic

                          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                          Comment


                          • Originally posted by D-Wade View Post
                            Nema Angel-a i to ti je..

                            Samo da se on vrati, da krene silovanje ponovo. Strasno je koliko covek nedostaje. Igra Kaka dobro ove sezone, ali opet, Di Maria kida! Sa druge strane, sutra ne sumnjam u laganu pobedu, ocekujem da ih Real potopi.
                            Stvarno je lik toliko dobar da nemam rijeci,nije losu utakmicu odigrao ove sezone,jos on ne samo da dominira,nego sramoti protivnike svojom ludidnoscu i jednostavnoscu,uvijek ima rjesenje,onaj go iz mrtvog ugla lijevom vanjskom protiv Gijon-a cisti dokaz,a jos uvijek brat ima 1000 asistencija iako je dobar dio sezone propustio,samo da se vrati sto prije,dobar je Kaka,ali neka njega na klupi.Villareal i Osasuna-u moraju dobiti,za ove dvije kuci necu ni da pricam
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Gledo sam Luiza 2 puta u ovoj sezoni u Celziju protiv Napolia i u repki protiv Bih i covjek trenutno nije ni u top 10 stopera.........lik je za mene smjesan, greske u predaji lopte, pegla se bespotrebno sa loptom, glumi nekog tehnicara i u obje te utakmice gol je primljen njegovom krivicom. A sto se tice Albiola po meni je to odlican stoper kojeg je Mourinho nepravedno izbacio iz tima, u ovom trenutku je za klasu bolji od Carvalha koji za 30 minuta napravi toliko pogresaka da ga Mourinho mora vaditi na poluvremenu.

                              Luiz nema 23 nego ce za nekih 30 dana napuniti 25 godina ;) Ramos,Pique,Kompany,Hummels,Subotic,Martinez i da ne nabrajam vise, niko od njih nema preko 25 godina i netrebam ti pricati o kakvim se stoperima radi i svi su za klasu bolji od Luiza.

                              Comment


                              • Originally posted by edohz View Post
                                Gledo sam Luiza 2 puta u ovoj sezoni u Celziju protiv Napolia i u repki protiv Bih i covjek trenutno nije ni u top 10 stopera.........lik je za mene smjesan, greske u predaji lopte, pegla se bespotrebno sa loptom, glumi nekog tehnicara i u obje te utakmice gol je primljen njegovom krivicom. A sto se tice Albiola po meni je to odlican stoper kojeg je Mourinho nepravedno izbacio iz tima, u ovom trenutku je za klasu bolji od Carvalha koji za 30 minuta napravi toliko pogresaka da ga Mourinho mora vaditi na poluvremenu.

                                Luiz nema 23 nego ce za nekih 30 dana napuniti 25 godina ;) Ramos,Pique,Kompany,Hummels,Subotic,Martinez i da ne nabrajam vise, niko od njih nema preko 25 godina i netrebam ti pricati o kakvim se stoperima radi i svi su za klasu bolji od Luiza.
                                Samo cu reci da si ga 2 puta gledao i to mi je dovoljno da shvatim kako ti gledas fudbal i nekog igraca. Glumiti tehnicara ne mozes, ili to jesi ili nisi, a on to svakako jest. I ako je Albiol za tebe neki igrac, blago tebi, samo to mogu reci. Imas oko za igraca. Cudno je kako strucnjaci tog Martineza nisu uocili u TOP10 stopera a ti ga navodis ovdje maltene u TOP5. Covjek igra zadnjeg veznog, a po potrebi moze i stopera. A neuopredivo bolji je na mjestu zadnjeg veznog gdje je medju boljima u Evropi. Ne sumnjam da znas bolje od ljudi koji su 20 godina na profesionalnom nivou u fudbalu.

                                Bitno je da si ti napisao da je on tebi smijesan (to puno utice na njegov kvalitet) i da si ga gledao 3 puta ove godine. Volim sto si konstruktivan a narocito objektivan. Ali cijenim tvoj trud ulozen u ovaj post. Vjerujem da si mnogo razmisljao cim si ovako nesto napisao.
                                Last edited by bracala; 21-03-12, 12:09.
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X