Announcement

Collapse
No announcement yet.

Primera division 2011/12

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Opet nove spekulacije. Navodno je na pomolu dogovor da Neymar za 2 godine predje u Barcelonu za €58m.
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Sa oprostenjem, sta ce im koji krasni i on? Ocigledno nemaju dovoljno sjajnih malih tehnicara. Ma onaj sistem iz americkog sporta sa salary cap je majka, ne dozvoljava ovakve gluposti koje prave Barsa, Real i Siti.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Ma meni je iskreno svejedno, neka ide gdje hoce... Samo da ode vec jednom i da se okonca ta epizoda.
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • On mora da dodje u Spaniju zbog svog zdravlja, nece dugo izdrzati protiv sumara u Engleskoj.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Zato ce i preci tamo, lakse mu je igrati. Prvenstveno zbog njegove konstitucije a ne igrackih kvaliteta...
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Nema spekulacija, decko je Barselonin fudbaler http://www.sport24.co.za/Soccer/Barc...-deal-20120320
              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

              sigpic

              Comment


              • E nek se i to okoncalo... Ostao je Hazard. A to znaci da ce Real krenuti svim silama da ga dovedu. I ja licno vjerujem da ce on zavrsiti ili u Realu ili u Arsenalu. Vece sanse dajem Realu.
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Originally posted by tata Mumi View Post
                  E nek se i to okoncalo... Ostao je Hazard. A to znaci da ce Real krenuti svim silama da ga dovedu. I ja licno vjerujem da ce on zavrsiti ili u Realu ili u Arsenalu. Vece sanse dajem Realu.
                  Ne znam koji ce i njima tuki Hazard i ovako imaju previse igraca na toj poziciji ..
                  On ide ili u Siti ili Junajted jedino su oni ludi da mu daju platu koju trazi,jedina razlika sto ce u Junajtedu i ostvariti nesto posto Fergi nije lud da pljune tolike pare dok Mancini ce da ga zameni prvim super-starom koji se malo istakne .
                  Last edited by Lord Gangarić; 20-03-12, 14:51.
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Originally posted by Gangrena View Post
                    Ne znam koji ce i njima tuki Hazard i ovako imaju previse igraca na toj poziciji ..
                    On ide ili u Siti ili Junajted jedino su oni ludi da mu daju platu koju trazi,jedina razlika sto ce u Junajtedu i ostvariti nesto posto Fergi nije lud da pljune tolike pare dok Mancini ce da ga zameni prvim super-starom koji se malo istakne .
                    Jbg, ni Barceloni ne treba Neymar. Na tim pozicijama su Cuenca, Tello, Pedro, Messi (mada on moze igrati gdje hoce), Sanchez... Ali eto, hoce da imaju najveceg talenta u svojim redovima. A Real zeli Hazarda jer ce Barcelona dovesti Brazilca. Mada Realu a ni Barceloni ne treba niko, ali eto...
                    Real ako vec planira dovesti pojacanja, bolje da se fokusiraju na odbranu, bar moje misljenje.

                    Moguce da zavrsi i u gradu Manchesteru. Sve ce biti jasno kada se zavrsi sezona. Pa ko bude na kojoj poziciji imace sansu da ga dovede. Samo me interesuje umjesto koga bi Hazard igrao u Realu ili Cityju...
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Originally posted by tata Mumi View Post
                      Jbg, ni Barceloni ne treba Neymar. Na tim pozicijama su Cuenca, Tello, Pedro, Messi (mada on moze igrati gdje hoce), Sanchez... Ali eto, hoce da imaju najveceg talenta u svojim redovima. A Real zeli Hazarda jer ce Barcelona dovesti Brazilca. Mada Realu a ni Barceloni ne treba niko, ali eto...
                      Real ako vec planira dovesti pojacanja, bolje da se fokusiraju na odbranu, bar moje misljenje.

                      Moguce da zavrsi i u gradu Manchesteru. Sve ce biti jasno kada se zavrsi sezona. Pa ko bude na kojoj poziciji imace sansu da ga dovede. Samo me interesuje umjesto koga bi Hazard igrao u Realu ili Cityju...
                      Od kojih je Neymar verovatno bolji.

                      Real ce dovesti Hummels-a i kompletirati tim. Hazard mozda dodje..Na veliku zalost Di Maria sve neke hronicne povrede zadobija..Nikako da se oporavi..treba imati dobru alternativu, u ovom slucaju jednog od najtalentovanijih igraca sveta.

                      Nista ja ne bih realno menjao ni kod Reala ni kod Barse, rekao bih da su im najkriticnije pozicije, mesto stopera. Puyol je standard povredjen, a trebace im i levi bek. Abidal na veliku zalost ima problema sa zdravljem. Sto se Reala tice, trebace im jedan stoper, posto je Varane jos neiskusan, a on ce biti masina.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Originally posted by D-Wade View Post
                        Od kojih je Neymar verovatno bolji.

                        Real ce dovesti Hummels-a i kompletirati tim. Hazard mozda dodje..Na veliku zalost Di Maria sve neke hronicne povrede zadobija..Nikako da se oporavi..treba imati dobru alternativu, u ovom slucaju jednog od najtalentovanijih igraca sveta.

                        Nista ja ne bih realno menjao ni kod Reala ni kod Barse, rekao bih da su im najkriticnije pozicije, mesto stopera. Puyol je standard povredjen, a trebace im i levi bek. Abidal na veliku zalost ima problema sa zdravljem. Sto se Reala tice, trebace im jedan stoper, posto je Varane jos neiskusan, a on ce biti masina.
                        Jeste bolji, ali imaju sasvim dovoljno ujednacenih igraca na toj poziciji. I nije im bas bas potreban kao sto je Chelseaju, Arsenalu, Unitedu itd. ;)

                        Hazard zeli u klub u kojem ce igrati stalno, ne zeli on biti alternativa. Jedino da Real proda Di Mariu a da se Kaka preseli na klupu za stalno.
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Znam da hoce, al' jbg...Hoce i Neymar, pa mu ne garantuje da ce biti u prvih 11 u Barsi. Videcemo..ja bih najvise voleo Hummels-a i lagao bih kada bi rekao da ne bih voleo da Hazard dodje.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Originally posted by D-Wade View Post
                            Znam da hoce, al' jbg...Hoce i Neymar, pa mu ne garantuje da ce biti u prvih 11 u Barsi. Videcemo..ja bih najvise voleo Hummels-a i lagao bih kada bi rekao da ne bih voleo da Hazard dodje.
                            Ti stalno lazes Wada.
                            Hoce biti Neymar u prvih 11. Najvjerovatnije ce Pedro biti stavljen na klupu.
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Originally posted by tata Mumi View Post
                              Jbg, ni Barceloni ne treba Neymar. Na tim pozicijama su Cuenca, Tello, Pedro, Messi (mada on moze igrati gdje hoce), Sanchez... Ali eto, hoce da imaju najveceg talenta u svojim redovima. A Real zeli Hazarda jer ce Barcelona dovesti Brazilca. Mada Realu a ni Barceloni ne treba niko, ali eto...
                              Real ako vec planira dovesti pojacanja, bolje da se fokusiraju na odbranu, bar moje misljenje.

                              Moguce da zavrsi i u gradu Manchesteru. Sve ce biti jasno kada se zavrsi sezona. Pa ko bude na kojoj poziciji imace sansu da ga dovede. Samo me interesuje umjesto koga bi Hazard igrao u Realu ili Cityju...
                              Dok Hazard ima konkurenciju Di Marija,Ozil,Kaka,Ronaldo i Kaljehon
                              Mada ko ce ga znati nisu ni ovi iz Reala normalni sto se toga tice
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Originally posted by tata Mumi View Post
                                Ti stalno lazes Wada.
                                Hoce biti Neymar u prvih 11. Najvjerovatnije ce Pedro biti stavljen na klupu.
                                Druze Pedro je i sada klupa i to debela,ne igra on nikako.Napadacka linija je Fabregas,Messi i Sanchez i svaki od njih je meni bar za klasu bolji od onog malog gada.Meni on nije bolji od Hazard-a i Gotze-a nikad,ovo je glupost sto se mene tice.Barcelona ove godine ima velike probleme u odbrani jer Pique malo klosari,Puyol je star ili je povrijedjen,nemaju lijevog beka,tako da za ove pare mogli su dovesti par odlicnih rjesenja u odbrani,ali oni znaju najbolje sta im treba,samo su jasnu poruku poslali ovim svojim mladim igracima da igrac od 60 milki sigurno nece na klupu...

                                Ja da sam na mjestu Mourniho-a krenuo bih po Silva-u iz Milan-a(bice tesko ovo da se odradi,ali Milan ima novcanih problema i treba probati),ako ne on onda Luiz(bio bi on strasan pod palicom Mourinho-a) ili Hummels(Ramos da konacno ide na beka gdje sabija),ovog bi mogli dovesti za nekih 20-25 miliona,a moze biti dugorocno rjesenje,a pritom je Njemac sto je za mene dodatni kvalitet.Druga varijanta je traziti Debuschy-a iz Lille-a na desnom beku koji je odlican,ili neka alternativa sta ja znam...Mislim da Real nece pljunuti velike pare za Hazard-a,ali eto treba sacekati
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X