Announcement

Collapse
No announcement yet.

Primera division 2011/12

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Valencia je ove sezone jednostavno bolja od Atletic-a,meni su oni favorit broj 1 za osvajanje LE,najbolja je to ekipa ipak...
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Malaga se za sada odlicno drzi protiv Reala.

      Nisam ocekivao tako laku pobedu Valencie nad Bilbaom.
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • Bravo Benzi bravo kraljino taman kad treba da se lakse igra
        @ Topdzija....Soldado objasnio par stvari (hat-trick)
        sigpic

        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

        Comment


        • Loša igra u prvom poluvremenu, da je onaj mladi Isco bio prisebniji u realizaciji pitanje da li bi se završilo sa ovakvim rezultatom. Kaka se trudi ali zaista je najlošiji na terenu, kasni sa predajom lopte loš pregled igre i sve su prilike da će u 2 pol. umjesto njega na teren ući Callejon

          CR7 ako nema golova onda su tu fenomenalne asistencije i fina završnca Karima

          Zaista me brinu Ronaldovi slobodnjaci negdje sam pročito da od onoga gola protiv Lyona u LP nije dao gol niti iz jednog slobodnjaka a ošutao je 89 puta, čak on i nešuta više nego sad su tu majstori Ozil i Xabi, valjda se opustio malo ;)
          Last edited by edohz; 18-03-12, 21:32.

          Comment


          • Cist penal sudija sada nije svirao, ali ajde..Solidno igra Real.

            EDIT:Sta covek odbrani Ronaldu, auu..svaka cast.

            EDIT2: Bruka sta je Real promasio, trebalo je vec biti 3-4 razlike za Real. Ako ne i vise, strasno, kakvi promasaji...koliko ovi srece imaju, ja ne verujem.
            Last edited by D-Wade; 18-03-12, 22:01.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Ne mogu da verujem ne Casorla neeeeeee
              sigpic

              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

              Comment


              • Mnogo losa utakmica, ne pamtim kad sam na Bernbeu gledao losiju utakmicu od ove. Malo golova sto je cudno za Real, atmosfera jako losa, kao da i nema navijaca. Al ajd, za Real je vazno da pobjedjuje u ovim utakmicama i titula je iz kola u kolo sve blize

                Comment


                • Mora ovo Murinjo da razbuca digli su se previse,previse nonsalantnosti u igri,bukvalno podcjenjivacki prema Malagi,i osvetilo im se.
                  Nije im trebala mogli su ovo zakljuciti drugim golom,ali Benzema bi promasio i Boga i oca u drugom.
                  Kako je Cazorla procjepao mrezu pred kraj,svaka cast.
                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • Strasno, strasno je sta je Real sve promasio, moralo se to vratiti. Steta, bzze izgubljena dva boda.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Moze ovo da bude za*ebano do kraja... -8 i sve mi se cini da Barselona ima malo laksi raspored... +klasiko. Kako znaju i umeju ne smeju ovo da ispuste. Mada tesko da ce i Barselona da dobije sve do kraja.
                      E Casorla Casorla nije ti ovo trebalo
                      sigpic

                      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                      Comment


                      • Nijedan igrač nije se pošteno trudio, izuzev Ozila kojemu skidam kapu. Ubjedljivo najlošijih 90 minuta na Bernabeu od Zaragoze koja nas je dobila 2-3 prošle godine negdje u aprilu. Al hajd valjda nam se sve ovo vraća zbog sreće koju smo imali kod Betisa i Raya.

                        Nema odmora, u srijedu nas več očekuje gostovanje žutoj podmornici koja ubzanim tempom tone prema segundi ;)

                        Ostala su nam nezgodna gostovanja..Villareal, Osasuna, Atletico M, Bilbao, Barsa, samo još malo strpljenja i titula je na Bernabeu
                        Last edited by edohz; 18-03-12, 22:52.

                        Comment


                        • Ode Spaha na usta


                          I jos ovo:

                          Comment


                          • Dobro je pa ga ne pogodi u arkadu
                            sigpic

                            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                            Comment


                            • Real sinoc totalno nonsalantno tokom citave utakmice. Bez discipline i sa dosta losih dodavanja. Benzema je mogao davno rjesiti tekmu. Sjecam se da je sam primio loptu na nekih 20m ali mu je trebala citava vjecnost da je iskontrolise i da odluci sta ce s njom i naravno stoper Malage ga stigao. A kasnije mu Ozil na 5m namjesti, a on sam, neometan, sve promasi. I kako to obicno bude, kazna je dosla i to na najgori moguci nacin, u posljednjoj minuti. To strasno frustrira igrace bilo kog tima kada se tako primi gol. Kao da je igracima u glavi vec taj trofej lige, ali ne treba se opustati. Jos nista nije gotovo. Ako bi Real jos jednom ovako kiksao a Barcelona pobjedila, eto njih na -6 prije El Clasica, a onda je sve moguce. Mada sam siguran da ce to Jose sve sabrati i opomenuti igrace.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Real jos ide u goste vilarealu,atl,madridu,granadi,oosasuni,barci i kod kuce ima dvije teze,sevilla i valencija...

                                Barca ide u betis i levante od "tezih" gostovanja,ove ostale sve igra kući.... jeli moguce da real napravi dva kiksa do novog el clasica???


                                Moje misljenje je da ce real kiksat kod osasune i atl madrida kohji ce bit napaljeni protiv njih...
                                i neka barca dobije tih 2-3 gostovanja koji su bas lagani do el clasica i doslo bi se na el clasico sa 4 boda...


                                AJMO BARCAA
                                Last edited by 2012MARIN; 19-03-12, 14:31.

                                Comment

                                Working...
                                X