Announcement

Collapse
No announcement yet.

Primera division 2011/12

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ih, pa zna Bielsa sta radi odmori par igraca i prodje Utd u cetvrtak
    sigpic

    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

    Comment


    • Originally posted by Condition23 View Post
      Ih, pa zna Bielsa sta radi odmori par igraca i prodje Utd u cetvrtak
      Ma da i to sto kazes..Ima jos 12 kola do kraja Spanske primere,a ovu prednost nad UTD-om sigurno nece da ispuste jer ko zna kad ce im se takva sanse opet pruziti...

      Comment


      • Jeste Bielsa odmorio pojedine igrace, ali malo su i ovi sto igraju opusteno usli u mec. One dvije prilike su morali biti golovi.

        Valjda ce Llorentea uvesti u nastavku.

        Comment


        • Kakav gol Lorrente-a, apsolutno zasluzeno dolazi Bilbao do gola, sada nas ocekuje zanimljiv ostatak.

          Comment


          • au sta brane golmani u zadnjim minutama, prvo golman osasune skide zicer a onda golman atletica........haos zivi ;)

            zamalo da osasuna pokloni bod, ipak na kraju realan rezultat i osasuna zasluzeno upisuje nova 3 boda kojima konkurise za evropu
            bilbao se istrosio protiv man utd-a i losa igra u prvom poluvremenu dovela je do poraza ali ipak bilbao i malaga ce voditi veliku borbu za tu 4 poziciju

            Comment


            • Strasna tekma, pogotovo zavrsetak. Lijep nacin da privedem ovu sedmicu kraju, barem kada je sport u pitanju

              Comment


              • Super utakmica i ja sam ocekivao bar jos jedan gol na utakmici,ali i ovako je dobro ispalo...Kao sto rece Fanta sjajan zavrsetak sedmice,a preda mnom je duga sedmica u skoli sa nestasnim djacima

                Comment


                • svaka cast za aatletico igraju lep fudbal samo napred,a sto setice prvenstva mislim da je gotovo ali isto tako mislim i da su namestene tekme da real dobija jel nemoguce da dobija sve i bas su sumnjive utakmice

                  Comment


                  • Originally posted by Bluegolub88 View Post
                    svaka cast za aatletico igraju lep fudbal samo napred,a sto setice prvenstva mislim da je gotovo ali isto tako mislim i da su namestene tekme da real dobija jel nemoguce da dobija sve i bas su sumnjive utakmice
                    Nije namesteno ne brini se
                    sigpic

                    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                    Comment


                    • Posljednja utakmica 27. kola nakon prvog poluvremena Villarreal - Getafe 1:1.

                      Nije bas neka utakmica, ali bila su dva gola i dva penala (oba za Villarreal, jedan promasio Valero).

                      Kakvu je bombu uputio Senna prema golu, precka je jedva izdrzala.
                      Last edited by danijelkr; 12-03-12, 20:59.

                      Comment


                      • Klupe na Sanchez Pizjuanu pretvorene u velike hot-dogove

                        Gigantskim hrenovkama u tijestu ukrašene su klupe na Sanchez Pizjuanu, nogometnom stadionu FC Seville.



                        U svom će novom dekoru klupe dočekati igrače domaće ekipe te članove stručnog stožera i rezervne nogometaše Barcelone već večeras u dvoboju 28. Primerinog kola.

                        Originalna dekoracija, pionirska kad su evropski nogometni stadioni u pitanju, plod je novog sponzorskog ugovora koji je andaluzijski klub potpisao s Oscar Mayerom, američkom kompanijom za pripravu i prodaju brze hrane.

                        Vizualan doživljaj slasnog hot-doga navijače na stadionu već bi večeras trebao dovući do prodajnih mjesta unutar stadiona, na kojima će moći uživati u Mayerovim poslasticama.

                        Comment


                        • Kako majstor Soldado iskoristi gresku odbrane Athletica Bilbao-a i dovede svoju ekipu u vodstvo od 1:0. Nije bs neka utakmica, valjda ce u nastavku bolja biti.

                          Comment


                          • Wow , Feghouli od prijema do lopte koju je dao , jako jako lijepo , a Soldado u svom stilu majstorski zabija
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • Ako ovako ostane gubi Athletic korak za cetvrtom pozicijom. Koliko im nedostaje Llorente.

                              Comment


                              • Pa verovatno se oseca i umor kod igraca...

                                Comment

                                Working...
                                X