Announcement

Collapse
No announcement yet.

Primera division 2011/12

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Messi pametno donio 3 vazna boda Barceloni + majstorija Ronalda petom

    Comment


    • Attached Files

      Comment


      • Spisak pozvanih za večerašnju utakmicu protiv Venecuele:
        Golmani: Iker Casillas (Real Madrid), José Manuel Reina (Liverpool), Víctor Valdés (Barcelona).

        Odbrana: Álvaro Arbeloa (Real Madrid), Sergio Ramos (Real Madrid), Gerard Piqué (Barcelona), Jordi Alba (Valencia), Carles Puyol (Barcelona), Andoni Iraola (Athletic Club) y Javi Martínez (Athletic Club)

        Sredina: Thiago Alcántara (Barcelona), Xabi Alonso (Real Madrid), Sergio Busquets (Barcelona), Santi Cazorla (Málaga), Xavi Hernández (Barcelona), Cesc Fábregas (Barcelona) y Andrés Iniesta (Barcelona).

        Ofanziva: David Silva (Manchester City), Fernando Llorente (Athletic Club), Juan Mata (Chelsea), Iker Muniain (Athletic Club), Jesús Navas (Sevilla), Álvaro Negredo (Sevilla) y Roberto Soldado (Valencia).

        Dakle, novi na listi su Soldado i Muniain

        Prvih jedanaest:
        Casillas, Iraola,Pique,Ramos,Alba, Alonso,Busques,Cesc, Silva,Llorente,Iniesta

        Takođe mislim da je trebao pozvati Torresa, u redu, nije u formi, ali kao sto reče Di Stefano, on je jedan od največih Španjolaca ikada, zaslužio je zbog stare slave ako ništa drugo.

        Comment


        • Pogledajte TV kampanju Primera division



          Glavne uloge Casillas i Iniesta.
          Last edited by AK47; 03-03-12, 19:43.

          Comment


          • Kakav preokret Raja, Miču i Tamudo! Euforija na stadionu...
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • Rayo nastavlja da kida.
              Gledam sad bas mec Sevilla - Atl.Madrid, dobra je utakmica. Atletico bez Falcao-a.
              Originally posted by maliajnstajn
              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

              Comment


              • Vec trideseti gol Ronalda. Imam osjecaj da na ovom nece stati u ovoj utakmici.
                Last edited by danijelkr; 04-03-12, 21:01.

                Comment


                • Originally posted by danijelkr View Post
                  Vec trideseti gol Ronalda. Imam osjecaj da na ovom nece stati u ovoj utakmici.
                  Ne zna on da stane Novi het trik lagano videces

                  Bravo Kaka braaavo
                  Last edited by Condition23; 04-03-12, 21:56.
                  sigpic

                  http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                  Comment


                  • Nece nesto veceras Ronalda, ali druge hoce.

                    Bas ove sedmice sam pricao sa drugom da je Kaka jedini igrac kojeg nije Mou uspjeo vratit u zivot, ali poslije ovog veceras povlacim te rijeci.
                    Last edited by danijelkr; 04-03-12, 22:05.

                    Comment


                    • Originally posted by danijelkr View Post
                      Nece nesto veceras Ronalda, ali druge hoce.

                      Bas ove sedmice sam pricao sa drugom da je Kaka jedini igrac kojeg nije Mou uspjeo vratit u zivot, ali poslije ovog veceras povlacim te rijeci.
                      Puce petarda Slazem se za Kaku... Veceras je onaj pravi....mada dosta mu je trebalo posle povrede a i Ozil je maestro
                      sigpic

                      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                      Comment


                      • Nisam gledao Real veceras, ali vidim da su rutinski odradili posao, svaka cast Jose-u i ekipi.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Real ponovo prelagano dosao do pobjede, meni najbolje odigrao Kaka. Najbolje je prije dvije sedmice napisao Bogi za Espanyol

                          Originally posted by Bogi View Post
                          Nema Espanjol potreban potencijal za LS, bar prema onome do sada prikazanom.
                          To se veceras vidjelo. Nadam se da ce Pape Susic pogledati meceve Espanyola protiv Barcelone i Real Madrida. Da vidi kako ce zaustaviti protiv Slovaka ovog Weissa koji zna igrati ali cim ga neko ustopa ne cuje se.

                          Comment


                          • Jednostavno kad krene, onda bas krene. Real je rutinski otvorio utakmicu, dao 2 gola u prvom poluvremenu a u drugoj minuti drugog poluvremena Kaka lijepo poigrava Higuaina i ako je do tog trenutka bilo ikakvih dilema oko pobjednika, onda su nestale
                            Ne treba tu neka posebna analiza, Espanyol nije nista ozbiljno uradio, a Real ko Real, lijep fudbal i rutinski prelaze do titule.

                            Malo analiziram Ronaldove igre iz Uniteda i ove sada. Ronaldo je u Realu mnogo kompletniji igrac, ne znam jel na to utjecao Mourinho ali nema vise one bahatosti kao sto je nekada znao izvoditi kod nas u Unitedu. Mnogo se puta na ovoj tekmi je mogao da ide sam ali je davao dobre pasove i pravio dobre sanse tako za Real, a recimo 90% tih prilika u Unitedu bi pokusao sam zavrsiti.

                            Comment


                            • Ma Espanyol se predao i prije nego su dosli ovamo.Znali su da nemaju sta da traze,jednostavno Real jos jednom objasnio.Inace posjed lopte je bio nesto malo na strani Real-a,sto znaci da se moze dobiti iako ne peglas utakmicu,nego konstantno rizikujes,mnogo je zanimljivije.Xabi rijetko kada ima priliku da pokaze kakav je majstor sto se driblanja tice,ali smo veceras i to imali priliku da vidimo u par navrata,rezultat je to dozvolio jer je Espanyol dobro prosao s ovih 5:0.Higuain zabio dva odlicna gola koja ce mu mnogo znaciti radi samopuzdanja,CR7 je morao dati jos koji,ali opet covjek je elementarna nepogoda i od njega dosta.Ozil opet strasan ,cak veceras nije mnogo primao loptu,nego je imao unaprijed isplanirane pasove,nezavisno i elegantno sta drugo reci.Najbolji igrac jeste Kaka slazem se,fantastican veceras,nisam ga dugo vidio onako razigranog i borbenog,nadam se da ce biti jos bolji kako se sezona bude primicala kraju,jer je vrijeme vise da vidimo od njega ono sto on moze...Mou doktor,Primera skoro u vitrini,uzitak je gledati Real Madrid
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Originally posted by AK47 View Post
                                Mou doktor,Primera skoro u vitrini,uzitak je gledati Real Madrid
                                Sto je jos lepse... Em titula em prelepa igra. Skroz direktna... Uz duzno postovanje prema Barseloni meni oni igraju dosadno jer igraju klasican mali fudbal...uhvate te u masinu sa 3 igraca u trouglu i dobacuju se do ujutru. Mene licno to ne impresionira. Murinjo je uradio bas ono sto je trebalo i ove sezone slozio sve kockice. Doneo je Realu brzu, direktnu igru...mnogo golova i sansi a uz to cvrstu i organizovanu defanzivu.
                                sigpic

                                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                                Comment

                                Working...
                                X