Announcement

Collapse
No announcement yet.

Primera division 2011/12

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bravo Barsa. Kakvo gazenje Malage. Gledao sam sve do treceg gola i onda nije bilo potrebe da nastavim. Na poluvrijeme se bilo otislo sa minimalnih 0:1 za Barsu i Malaga je u nastavku pokusala da krene kao Real (ona tekma kad je Real dao gol u 26 sek) ali im se to obilo o glavu i primili su 2 gola za 3 minute.
    Ajde Real, kiksaj sad.. pa da gledam zanimljivu primeru

    Comment


    • Nista od kiksa Reala. Lagana pobjeda sa dosta lijepi poteza Ozila, Marcela i ostatka ekipe.

      Zao mi je sto Kaka nije postigao gol jer se veceras bas trudio, ali mu se nije posrecilo. Lose strane veceras Reala su Varane i Arbeloa sa dosta nesigurnosti u igri.

      Comment


      • Ma Varane je dobar igrac izuzetnih fizickih predispozicija,sve vise igra u zadnje vrijeme i doci ce on na svoje,buducnost Reala,ma samo nek su dobili to je najvaznije...
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • to i jeste problem jer smo na zadnjih 6 utakmica u kupu i ligi primili 10 golova, na svakoj od tih bar po jedan gol..............vidi se da je varane neiskusan a arbeloa u zaista losoj formi

          Comment


          • Al brate nesto nije uredu sa Realom. Konkretno mislim da odnose izmedju igraca. U prvom poluvremenu je Xabi gurnuo Ronalda s ledja a kako ga Ronaldo samo hladno pogleda

            Inace, u posto koji se odnosi za pobjedu Barse sam zaboravio ostaviti ovaj video. RESPECT.

            Comment


            • Fanta po tome ti zakljucujes da nesto ne valja. Da nisi razmislio sto ga je gurnuo prvo Marcelo, pa onda Alonso? Pa zbog toga da bi ga smirili.

              Tolika se prasina digne oko sitnice da je to za ne povjerovati. Ronaldo ne smije nista uraditi da se to ne prokomentarise i to u losem kontekstu.

              Comment


              • pun mi je k***c vise......svaki potez igraca reala se odmah preuvelica za jedno 100 puta, prvo pepe ,pa onda lafo svađa na treningu( baš novinari znaju šta se priča na treninzima), i na kraju neterpeljivost između ronalda i ostalih igrača.................zaista smješno, šta drugo reći

                al đaba vama sve, Real će osvojiti pa bilo vama krivo ili ne ;)
                Last edited by edohz; 22-01-12, 22:58.

                Comment


                • Za one koji ne znaju,Mourinho voli da mu je kapiten igrac a ne golman.Posto je ovdje slucaj da je golman koji je institucija sam za sebe kapiten,onda Mourinho koristi Alonsa kao zamjenika na terenu.Pogledajte pri rokadama igraca,prekida svih vrsta da oni gledaju u njega jer on sve organizuje,ocigledno je da mu najvise vjeruje,tako da ovo sto je uradio sada nije nista cudno,nije ovo prvi put...
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Originally posted by edohz View Post
                    pun mi je k***c vise......svaki potez igraca reala se odmah preuvelica za jedno 100 puta, prvo pepe ,pa onda lafo svađa na treningu( baš novinari znaju šta se priča na treninzima), i na kraju neterpeljivost između ronalda i ostalih igrača.................zaista smješno, šta drugo reći

                    al đaba vama sve, Real će osvojiti pa bilo vama krivo ili ne ;)
                    A sta me odmah napadas jbt? Ja sam samo rekao sta sam vidio i moje misljenje. A za tvoju informaciju, meni bi bilo draze da Real osvoji a to sto govorim protiv Pepea je stvar realnosti

                    Comment


                    • večeras nezadovoljstvo je iskazala publika na bernabeu zvizdeći mourinhu nezadovoljni načinom igre u srijedu protiv barce

                      reakcija mourinha: "zviždali su i mnogo večima ronaldu, zidanu ... ,zašto ne i meni,nikad mi se nije dešavalo ovo u portu ,interu i chelseu al za sve postoji prvi put , nastojim da odgovorim na to svojim radom"


                      TI POJEDINI NAVIJAČI OČIGLEDNO ZABORAVLJAJU NEKE STVARI
                      Da nije dr.Mourinha na klupi ova Barca bi bila puno ubjedljivija protiv Madrida,ne zaboravimo da je Mourinho spriječio rivala da pehar lige prvaka podigne na Bernabeu,predugo pratim fudbal i siguran sam da trenutno nema trenera koji bi bolje posložio ekipu Madrida od Mourinha,ako su naučene lekcije iz prvog mandata Pereza onda će valjda bit pameti i stati će se iza Mourinha sve dok je on trener.

                      Comment


                      • Originally posted by edohz View Post
                        večeras nezadovoljstvo je iskazala publika na bernabeu zvizdeći mourinhu nezadovoljni načinom igre u srijedu protiv barce

                        reakcija mourinha: "zviždali su i mnogo večima ronaldu, zidanu ... ,zašto ne i meni,nikad mi se nije dešavalo ovo u portu ,interu i chelseu al za sve postoji prvi put , nastojim da odgovorim na to svojim radom"

                        TI POJEDINI NAVIJAČI OČIGLEDNO ZABORAVLJAJU NEKE STVARI
                        Da nije dr.Mourinha na klupi ova Barca bi bila puno ubjedljivija protiv Madrida,ne zaboravimo da je Mourinho spriječio rivala da pehar lige prvaka podigne na Bernabeu,predugo pratim fudbal i siguran sam da trenutno nema trenera koji bi bolje posložio ekipu Madrida od Mourinha,ako su naučene lekcije iz prvog mandata Pereza onda će valjda bit pameti i stati će se iza Mourinha sve dok je on trener.
                        Sa Murinhom Real gubi ono nesto gospodsko sto su imali i sto ih je krasilo godinama,pa to mozda smeta navijacima.
                        Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                        Comment


                        • Murinjo se tako oduvek ponasao, to je njegov nacin vodjenja tima i niko mu ga ne moze osporiti. U stvari moze, ali prvo mora da osvoji sve sto je on osvojio. Da je nezadovoljstvo zbog ponasanja zaista razlog, onda bi mu zvizdali na svakom mecu, ukljucujuci mec kada je osvojio Kup Kralja. I na svim ostalim prvenstvenim mecevima, mecevima Kupa i LS. Ne radi se o tome, nego je u pitanju frustracija zbog poraza.

                          Nije ispravno govoriti o gospodskom ponasanju a ne spomenuti oba tima. Kakav onda primer daju Dani Alves, najveci folirant u Primeri, Mesi koji je napucao prvi red publike iz cista mira, Aleksis Sancez koji namerno gazi na povredjenu nogu Di Marie, Valdes koji je divljackim startom prosle sezone ostavio N'Dojea iz Kopenhagena u nesvesti?

                          Primera nesportskog ponasanja ima sa obe strane, i u taboru Reala i u taboru Barselone. Samo treba to priznati. Ono sto je najtuznije je da nema izgleda da ce El Klasiko biti makar onakav kakav je bio do pre 3-4 godine. Niko ne radi dovoljno na tome: ni strucni stabovi sa upravama, ni igraci, ni navijaci...da ne pricam o spanskim medijima koji jos vise dizu tenziju.
                          Last edited by Bogi; 23-01-12, 09:31.

                          Comment


                          • Granada otpustila Fabriciana Gonzaleza


                            Fabriciano Gonzalez više nije trener Granade. U klubu su odlučili raskinuti ugovor sa šefom stručnog štaba koji ih je iz Treće lige ekspresno doveo do Primere, jer je tim u posljednja tri kola doživio isto toliko poraza (Real 1:5, Rayo Vallecano 1, Espanyol 0:3), te je pao na 17. mjesto tabele i prijeti mu ispadanje iz društva.

                            "Bila je to bolna odluka za članove Uprave. Granada zahvaljuje Gonzalezu koji je ušao u historiju našeg kluba“, piše između ostalog u klupskom saopštenju kojeg prenose mediji na Pirinejskom poluostrvu.
                            Last edited by danijelkr; 23-01-12, 17:27.

                            Comment


                            • Zadnja utakmica 20. kola Villareal - Spoting Gijon 3:0 tri prelijepa gola i najava bolji dana Zute podmornice.

                              Sve golove 20. kola mozete vidjeti ovdje.

                              Da i ja napisem nesto o spanskim medijima odnosno Marca-i koja je izgleda na strani bivseg presjednika Reala Ramona Calderona koji zeli biti novi presjednik, a ne zeli dobro Realu ove godine jer svaki El Clasico se oglasi i dolijeva ulje na vatru.

                              Comment


                              • Kao sto svi znate, trener Valensije Unai Emeri nije imao neku veliku fudbalsku karijeru, uz duzno postovanje prema njemu. Trenerska mu je vec sad daleko veca.

                                Nesto sam trazio na internetu i naleteh na jedini njegov gol u dresu maticnog kluba, Real Sosijedada, postignut 1995. godine kada se on probio u prvi tim(do tada je bio u B timu) u kome je odigrao samo 5 meceva. Kasnije je igrao u Segundi... Zaista lep gol glavom i intervju na kraju. Frizura se malo promenila ali covek je isti.

                                Comment

                                Working...
                                X