Announcement

Collapse
No announcement yet.

Primera division 2011/12

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne znam kolko ce mi ljudi vjerovati ali zao mi je Barse, ali daleko od toga da Espanjol nije zasluzio bod. Fabregas je dao odlican gol i Espanjol se pokusavao vratiti u prvom poluvremenu ali nije isto. Dosta dobrih prilika a sjetimo se samo one iz prvih minuta kada je Valdes prvo odbranio sjajno a onda sa linije Pike izbacio. Drugo poluvrijeme neocekivano lose, nista se nije znatno pokazalo. Barsa je sama kriva sto nije pokusala rjesiti tekmu ranije i dozvolili su sebi da prime ovaj gol ali da je penal, penal je. Usput, jos 2 ofsajda im nije svirano.. pretjerivanje.

    Comment


    • Gangrena da znas kad sam vidio da je tvoj post zadnji na temi znao sam da se necem dobrom treba nadati...gledao sam do gola onog da mu ime ne nazovem,mada je bio odlican go glavom,kasnije sam prebacivao i stalno 0:1,nevjerovatno mi je drago sto su izjednacili jer to sada znaci +5 za veliki Real,rekao sam i Wadi neki dan da ce mladji brat Reala,tj Espanyol da ih zajebe

      Bogi care jel se oporavio vise onaj Canales,nekako mi je Valencija djelovala puno bolje dok je on igrao na pocetku sezone,kasnije sam gledao jos poneku tekmu i vidio sam da je znatno oslabila lijeva strana Alba i Matheiu
      Last edited by AK47; 08-01-12, 22:46.
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • jest u zavrsinici sudija zakino barcu 2 opsajda i jedan penal al ko ih j..e

        GRANDE ESPANYOL !!!

        Titula je sve blize........ ;)

        Comment


        • Pike je svatio neke stvari

          Comment


          • Originally posted by AK47 View Post
            Gangrena da znas kad sam vidio da je tvoj post zadnji na temi znao sam da se necem dobrom treba nadati...gledao sam do gola onog da mu ime ne nazovem,mada je bio odlican go glavom,kasnije sam prebacivao i stalno 0:1,nevjerovatno mi je drago sto su izjednacili jer to sada znaci +5 za veliki Real,rekao sam i Wadi neki dan da ce mladji brat Reala,tj Espanyol da ih zajebe

            Bogi care jel se oporavio vise onaj Canales,nekako mi je Valencija djelovala puno bolje dok je on igrao na pocetku sezone,kasnije sam gledao jos poneku tekmu i vidio sam da je znatno oslabila lijeva strana Alba i Matheiu
            Pokidani su mu ligamenti kolena krajem oktobra...Lekari predvidjaju povratak na teren krajem marta. Dok se on vrati u formu proci ce nekoliko meceva a kraj sezone ce biti blizu. Povreda mu je nazalost upropastila ovu sezonu. Ipak, ugovor o pozajmici u Valensiji traje do leta 2013. g. i on ce sigurno igrati ozbiljnu ulogu u timu.

            Zonas ga je dobro zamenio na toj poziciji iza napadaca, ali on je vise napadac nego ofanzivni vezni i kada on igra to je skoro pa formacija sa dva napadaca. Kanales se bolje snalazi na sredini, blize veznom redu, pa to izgleda dosta drugacije. Danas se videla ta razlika, jer je Zonas bio odmah iza Soldada i nije imao ko da odvuce barem jednog veznjaka Viljareala od kreativnog Banjege i Topala.

            Comment


            • Espaynol je zasluzio ovaj bod . Smijesno je kada vidim kako Espaynol ,uvijek odigra protiv Barce dosta napaljen,dok protiv Reala spusti gace a da nije ni pocela utakmica .

              Daleko da je titula odlucena,djeco pustite te price ,Real se ove sezone okliznuo protiv Levantea i Racinga ,a ima gostovanja na Calderonu(tu vjerovatno uzimaju 3 boda) ,San Mames,Madrigal itd .

              Comment


              • Ja sam ocekivao da Espanol izvuce bod, ma koliko vam mozda smesno bilo

                Comment


                • Valencia inace planira tokom ljeta da otkupi Canalesov ugovor,znaci za 12 miliona eura
                  P.S Drago mi je sto je Espanyol dosao do boda,zasluzili su svojom borbom da barem 1an bod osvoje....
                  http://www.valencia-balkan.net
                  sigpic

                  Comment


                  • Steta sto Valensija nije pobedila juce, jer bi se priblizili komasijama iz Katalonije na dva boda. Svaka cast Espanjolu na izvucenom bodu u derbiju, nije bilo lako izvuci ga ali kada se trudis vrati se kad-tad. Sada je razlika izmedju Reala i Barselone 5 bodova. Nije nista gotovo ali po mom misljenju Real je bilizi trofeju u ligu jer, pored toga sto imaju finu bodovnu prenost, protiv njih se ne igra fudbal koji je tokom vecine meca svodi na degradaciju igre kao protiv Barselone. Protiv njih otvorenije igra mnogo veci broj timova. To je zato sto je Barselona uterala strah u kosti svima u poslednje 3-4 godine. Ali kako vreme prolazi, i kako se svi vise suocavaju sa snagom Reala, i protiv njih ce igrati sve vise klubova sa ultradefazivnom taktikom.

                    Comment


                    • Nekako mi je djelovalo da Mesi u mecu sa Espanjolom nije uopste bio u mecu, sigurno je bio fokusiran na dodjelu nagrade za najboljeg, ali ima jos dosta da se igra, ima vremena da i Barsa do kraja prvenstva ode na +5 a mozda i vise...

                      Comment


                      • Jednostavno, Real je jaci ove sezone. Ne kazem da je titula sigurno na Bernabeu ali gospodin Zoze je slozio sve kockice, kao i uvek u drugoj sezoni. Titula se uzima na malim utakmicama i tu je Real trenutno neprikosnoven. Po meni Real ima 75 posto sanse da uzme titulu.
                        Cuj prvi maj

                        Comment




                        • obicni smetljari

                          3:30.....espanjolu smetljar dade rukom gol i nikom nista, a znaju se zaliti da ih je sudija pokro na zadnjoj utakmici
                          Last edited by edohz; 10-01-12, 17:55.

                          Comment










                          • Toliko
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • kazu da je zahladnilo u barceloni, a tendencija opadanja temperature ce da se nastavi do daljnjeg

                              HALA MADRID !!!!

                              toliko ;)

                              Comment


                              • Jbg, Real mi jeste drazi ali mora se priznati da je Barsa sila. Taj klub kvare kriminalci kao sto su Alves, Buskets i ostalo. Barsa jeste imala sumnjiva polufinala 2006,2009,2011 ali u finalima su nadigrali protivnike i zasluzeno uzeli. Ne stajem u odbranu Barse ali iznosim cinjenice.

                                Comment

                                Working...
                                X