Announcement

Collapse
No announcement yet.

Primera division 2011/12

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Maric91 View Post
    Wada, odakle si ih iskopao?Daj takve navijace manjih klubova u Bundesligi.


    Momci, respekt za timove koje ste izabrali i dobrodosli.
    Znas ti gde mi mozemo za BL da nadjemo clanove, ali polako.

    Momci videli da nas nema na PDF-u za Primeru, pa dosli da prosire diskusiju na vise timova...nadam se da ce doci jos vise novih clanova.

    A, ako dodje navijac Levante-a, gde ce nam biti kraj.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Fino odigrao Albasete protiv Atletik Bilbaa. Ocekivano, pokusali su da daju gol kod kuce, ali se videla razlika u kvalitetu. Ona ipak nije uspela da mec resi u korist Baskijaca. Neka, bice zanimljivo u revansu na San Mamesu.

      Trenutno sjajni Mirandes vodi protiv Rasinga 2-0 i opet je strelac sjajni Infante.

      Comment


      • Albecete fino zavrsio, i navijam za njih u revansu
        Real pokazao da moze do pobjede kad god pozeli, barem u ovakvim susretima. Drago mi je sto je Khedira zabio i to je bio lijep pogodak, nakon toga katastrofalna greska koju je Higuain iskoristio i Benzema samo dotukao Malagu za kraj

        Comment


        • Mirandes svaka cast i Malagi ,mada oni mogu zaliti jer su ispustili vodstvo od 2-0 ovako sve ce se rijesavati na La Rosaledi .

          Comment


          • Ako je vjerovati medijima Valencia u paketu sa Van der Wilom zeli i Miralema Sulejmanija.
            http://www.valencia-balkan.net
            sigpic

            Comment


            • Real Sosijedad veoma sigurno protiv Majorke. 2-0. Strelci ljubimac publike u San Sebastijanu Aranburu i Agirece. Istakli se upravo Aranburu, Zurutuza, Cabi Prieto bio solidan. Tokom celog meca Real Sosijedad je imao terensku inicijativu. Trener Majorke je izveo dva napadaca da pokusa sa kontrama ali nista od toga, cela ekipa je bila u defanzivi. Plavo-beli su skoro zavrsili posao. Njih u narednoj rundi ocekuje pobednik meca Albasete-Atletik Bilbao.
              Last edited by Bogi; 04-01-12, 22:22.

              Comment


              • Kakav je napadac Agirexte barca rutinski .
                Vidjecemo veceras kako ce odigrati Valencia i Sevilla ,svakako derbi ove runde Kupa Kralja .

                Comment


                • Nadam se pobjedi Valensije. Nikako mi se ne svidja igra Sevilje ove godine, nisu nimalo konstantni. S druge strane, nadam se da ce Soldado proraditi i veceras

                  Comment


                  • Valensija favorit veceras. Nadam se da ce, pored Soldada, jos neko biti upisan u listu strelaca. Ili, ako Valensija postigne jedan pogodak, neka to bude neko drugi. Neka pocetak godine obelezi raznovrsnost u fazi zavrsnice jer je to dobro za ekipu.

                    PS Rejes se vratio u Sevilju.

                    http://www.sportklub.info/rejes-u-sevilji-do-2014
                    Last edited by Bogi; 05-01-12, 17:29.

                    Comment


                    • Valensija-Sevilja 1-0

                      Dobar mec. Dominacija tokom dve trecine meca i to ne samo u posedu lopte vec i u poslednjoj trecini terena gde je bilo mnogo sansi. Kao sto sam napisao na predhodnoj strani, Zonas je neobicno kompletan i vrlo zahvalan igrac. Ovaj gol iz mesta, posle finte, je zaista odraz zavidne tehnike. Po mom misljenju najbolji je bio moj omiljeni igrac, Ever Banjega. I na defanzivnom planu, koji je popravio u drugom poluvremenu, i na ofanzivnom.

                      Bilo je doduse problema po levoj strani. Matijeu i Djordi Alba su bekovi, ali obojica veoma vole da se ubacuju gore, sto je otvaralo mnogo prostora za Hesusa Navasa. Taj problem je resen ubacivanjem pravog krila Pijatija i pomeranjem Albe nazad. Na ostalim delovima terena nije bilo problema.

                      Sudija je takodje obelezio ovaj mec. Mnogo nesigurnih i neispravnih odluka. Pokusao je da kartonima postavi neku osnovu za kasnije sudjenje ali je na momente seckao mec a kasnije nije dosudjivao ocigledne prekrsaje. Vise je ostetio Valensiju. Medel je morao da dobije drugi zuti karton, Kaseres najmanje zuti za onaj start djonom na Djordija Albu i Banjega nije trebao da bude kaznjen jer je bio okruze protivnickim igracima koji su ga cackali. Ruku na srce, mogao je i Soldado da dobije zuti za onu situaciju kada je, iskreno receno, simulirao kontakt.

                      Nece biti nimalo lako u Sevilji ali se tamo ide sa pozitivnim rezultatom. Sada je na protivniku da igra na rezultat, mada verujem da im Emeri ni to nece dozvoliti(ako bude bio u prilici).

                      PS Cestitke Kordobi za preokret protiv favorizovanog Espanjola.
                      Last edited by Bogi; 05-01-12, 23:07.

                      Comment


                      • Zasluzena pobjeda Valencije,sad pametno u revnasu samo.Nadam se da Unai nece izvoditi svoje poznate eksperimente,te da ce i u gostima ici na pobjedu ili barem nadigravati se sa protivnikom.
                        Jonas me iz utakmice u utakmicu sve vise odusevljava,pravo pojacanje s obzirom da je placen "samo" 1.250.000
                        http://www.valencia-balkan.net
                        sigpic

                        Comment


                        • Odlican gol Dzonasa. Kad se samo sjetim koliko sam ja onakvih golova dao na sokeru
                          U revansu neka Valensija samo malo stisne Sevilju i proci ce. Po onome sto sam ove sezone vidio od Sevilje jeste zaista losa igra a uzrok tome jeste sto protivnik odmah od starta krene agresivno i u vecini slucajeva se to isplati

                          Comment


                          • Parovi 18 kola . ( 17. koje se igra ) :

                            Subota :

                            18:00 : Levante - Mallorca
                            18:00 : Real Sociedad - Osasuna
                            18:00 : Racing Santander - Zaragoza
                            20:00 : Real Madrid - Granada
                            22:00 : Malaga - Atletico Madrid


                            Nedjelja :

                            12:00 : Rayo Vallecano - Sevilla
                            16:00 : Getafe - Athletic Bilbao
                            18:00 : Villarreal - Valencia
                            19:45 : Betis - Sporting Gijon
                            21:30 : Espanyol - Barcelona


                            Real Madrid - Granada : Nakon sjajnog preokreta Reala protiv Malage u kupu , mislim da je samopouzdanje na visokom nivou i ovdje ce doci do pobjede bez problema . Granada je ekipa koja ima odlicne igrace i zna stvarno da odigra sjajno , ali mislim da na Bernabeuu nemaju sta da traze . Sve osim pobjede domacina bit ce prvorazredno iznenadjenje .


                            Malaga - Atletico Madrid : Moram da kazem da ovu utakmicu jedva cekam . Atletico Madrid ima novog trenera , legendarni Simeone i vidjet cemo da li ce vec u startu popraviti onaj ocajni score koji Madridjani imaju u gostima .. Reyes se vratio u Sevillu , ali definitivno Atletico ima igrace koji mogu da odnesu i sva 3 boda .. Malaga igra po sistemu toplo - hladno , tako da mislim da je ovo najblize remiju , ali bih jako , jako volio da Atletico odnese puni plijen .


                            Racing Santader - Zaragoza : Duel dvije posljednjeplasirane ekipe na tabeli . Zaragoza ako ovdje ne stigne bar do jednog boda , mislim da je vec mozemo otpisati , iako ima jos mnogo , mnogo da se igra , ali 7 bodova bi vec bilo previse . Sta reci o ovoj utakmici , vjerovatno nece biti narocito interesantna , ali je jako vazna za ove ekipe i sigurno da ce igraci dati sve od sebe , kako bi njihova ekipa stigla do bodova . Po meni je ovo najblize remiju , jer ne smatram da je Racing toliko jaci od Zaragoze , iako imaju domaci teren .


                            Real Sociedad - Osasuna : Osasuna se nalazi na fantasticnom petom mjestu do sada i mislim da o tome nisu mogli ni da sanjaju na pocetku sezone .. S druge strane , Sociedad je neporazen vec pet utakmica zaredom i iz kola u kolo se penje na tabeli . Domacini sigurno imaju potrebni kvalitet da bi savladali Osasunu , a da li ce u tome i uspjeti vidjet cemo .


                            Nedjeljni program otvaraju Rayo Vallecano i Sevilla . Rayo je ekipa koja zna da namuci favorite , ali nista strasno rekao bih . Sevilla je porazena u kupu od Valencie sa 1-0 , ali mislim da se to nece odraziti na ovu utakmicu . Umor je stvar koja bi mogla da stvori probleme gostima , ali iskustvo i naravno kvalitet su na njihovoj strani , tako da bih ja prednost dao gostima , uz vjerovatno mali broj golova .


                            Getafe - Bilbao : Utakmica u kojoj je sve moguce . Getafe je odlicna ekipa , koja zna da pobijedi i najvece , sto smo vidjeli protiv Barcelone , gdje su dosli do pobjede , ali onda kada svi ocekuju da samo nastave sa sjajnim rezultatima oni stanu . Bilbao igra jako lijep i atraktivan fudbal , kvalitet imaju , ali fali im to " nesto " da bi dosli u sami vrh tabele .. Mislim da je ovo najblize remiju , mada kazem , sve je moguce .


                            Villarreal - Valencia : Eh kakav bi ovo derbi bio da Villarreal nema sve te probleme s povredama . Domacini se nalaze na 17. mjestu i bit ce im jako tesko da dodju i do boda protiv sjajne Valencie koja se nalazi na 3. mjestu i igra fenomenalan fudbal . Villarreal ce sigurno popraviti svoj plasman kada im se vrate svi igraci , ali mislim da ovdje ne mogu da uzmu vise od jednog boda .


                            Espanyol - Barcelona : Veliki derbi je na programu u nedjelju od 21:30 . Espanyol igra odlicno , nalaze se na osmom mjestu i imaju dvije pobjede u nizu . Sta s druge strane reci za Barcu .. Bila je tu jedna mini kriza , dosta remija , jedan poraz , ali sada je to sve ponovo lijepo i Barca biljezi strasne rezultate u zadnjih recimo mjesec dana . Igraci Espanyola ce biti strasno motivisani i sigurno ce na sve nacine zeljeti da dodju bar do boda , ali mislim da ce klasa Barcelone ovdje da odluci mec i da pobjeda nece doci u pitanje . Svejedno , bit ce interesantno .


                            Betis bi protiv Gijona na domacem terenu mogao da dodje i do trece pobjede zaredom i na taj nacin opet krenuti prema vrhu tabele ..


                            Last edited by Dale; 06-01-12, 14:09.
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • Cholo se dvoumi izmedju Arde i Juanfrana ,to mi bas i nije najjasnije ,obzirom da je Arda bio ponajbolji igrac do sada . Trebao bi promisliti izmedju Juanfrana i Salvia .

                              Volio bi da pocnemo ovako
                              --------------------------------------------------Curtuois------------------------------------------------
                              Perea------------------Godin--------------------------------------Dominguez-------------------Filipe
                              -------------------------Koke---------------------------------------Tiago--------------------------------
                              Salvio-----------------------------------------Diego-------------------------------------------------Arda
                              -----------------------------------------------El Tigre-----------------------------------------------

                              Imam osjecaj da ce Granada iznenaditi Madrid
                              Last edited by Vieri; 06-01-12, 20:15.

                              Comment


                              • Treba dovesti nekog u odbranu, moje misljenje. Primaju jako puno golova i to dosta nepotrebnih. Ali eto, nadam se da ce novi trener donjeti dosta boljih stvari i da ce se dalje dogurati u Evropa ligi.

                                Comment

                                Working...
                                X