Announcement

Collapse
No announcement yet.

Primera division 2011/12

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Posto sam novi,red je da vas sve srdacno pozdravim.
    Kao sto mi nick name kaze veliki sam fan Valencije.Za tim sa Mestalle navijam od svoje seste godine,tacnije od dolaska Gorana Vlaovica.
    Kroz sve godine pracenja Valencije najvise sam volio Lopeza,Djukica,Silvu,Kilya,Anglomu,Zahovica,Sanche za,Mendietu i naravno Vlaovica.Trenutno najdrazi mi je igrac Pablo Piatti,inace volim te Argentince Prosle godine sam molio Boga da Dominguez proradi,nazalost Emery ga bas i nije volio.
    Vjerovatno vecina zna da je Van der Wiel blizu prelaska u Valenciu,a ovih dana ugovor treba potpisati i Andres Guardado.
    Uz Valenciu pratim i ostale klubove Primere,jer smatram da je ona najbolja na svijetu.Simpatisem nekako uz VCF najvise Levante i Athletic Club.
    http://www.valencia-balkan.net
    sigpic

    Comment


    • Dobrodosao LosChe , nadam se da ce ti biti lijepo .

      Valencia je bila odlicna u prvom dijelu sezone , nadam se da cete tako i nastaviti
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Originally posted by Dale View Post
        Dobrodosao LosChe , nadam se da ce ti biti lijepo .

        Valencia je bila odlicna u prvom dijelu sezone , nadam se da cete tako i nastaviti
        Hvala
        Ja se nadam da ce Valencia biti jos bolja heh
        http://www.valencia-balkan.net
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by LosChe View Post
          Posto sam novi,red je da vas sve srdacno pozdravim.
          Kao sto mi nick name kaze veliki sam fan Valencije.Za tim sa Mestalle navijam od svoje seste godine,tacnije od dolaska Gorana Vlaovica.
          Kroz sve godine pracenja Valencije najvise sam volio Lopeza,Djukica,Silvu,Kilya,Anglomu,Zahovica,Sanche za,Mendietu i naravno Vlaovica.Trenutno najdrazi mi je igrac Pablo Piatti,inace volim te Argentince Prosle godine sam molio Boga da Dominguez proradi,nazalost Emery ga bas i nije volio.
          Vjerovatno vecina zna da je Van der Wiel blizu prelaska u Valenciu,a ovih dana ugovor treba potpisati i Andres Guardado.
          Uz Valenciu pratim i ostale klubove Primere,jer smatram da je ona najbolja na svijetu.Simpatisem nekako uz VCF najvise Levante i Athletic Club.
          Nema Vilje?
          btw: dobrodosao i uzivaj, nadam se da ce i ovaj pdf biti aktivan

          Comment


          • Originally posted by Fanta View Post
            Nema Vilje?
            btw: dobrodosao i uzivaj, nadam se da ce i ovaj pdf biti aktivan
            Hvala
            Ma ne,Villa mi nikad nije pretjerano bio drag
            http://www.valencia-balkan.net
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by LosChe View Post
              Posto sam novi,red je da vas sve srdacno pozdravim.
              Kao sto mi nick name kaze veliki sam fan Valencije.Za tim sa Mestalle navijam od svoje seste godine,tacnije od dolaska Gorana Vlaovica.
              Kroz sve godine pracenja Valencije najvise sam volio Lopeza,Djukica,Silvu,Kilya,Anglomu,Zahovica,Sanche za,Mendietu i naravno Vlaovica.Trenutno najdrazi mi je igrac Pablo Piatti,inace volim te Argentince Prosle godine sam molio Boga da Dominguez proradi,nazalost Emery ga bas i nije volio.
              Vjerovatno vecina zna da je Van der Wiel blizu prelaska u Valenciu,a ovih dana ugovor treba potpisati i Andres Guardado.
              Uz Valenciu pratim i ostale klubove Primere,jer smatram da je ona najbolja na svijetu.Simpatisem nekako uz VCF najvise Levante i Athletic Club.
              Dobrodosao druze, nadam se da ces uzivati na forumu.

              Sve vise ljudi dolazi koji prate Primeru, taman ce nas vise postovati kada budu mecevi..
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Ma nema... ova godina je odlicno pocela sto se tice ovog pdf-a, samo da ovako ostane falio je jedan fan Atletika i jos jedan Valensije :P

                Comment


                • Originally posted by LosChe View Post
                  Posto sam novi,red je da vas sve srdacno pozdravim.
                  Kao sto mi nick name kaze veliki sam fan Valencije.Za tim sa Mestalle navijam od svoje seste godine,tacnije od dolaska Gorana Vlaovica.
                  Kroz sve godine pracenja Valencije najvise sam volio Lopeza,Djukica,Silvu,Kilya,Anglomu,Zahovica,Sanche za,Mendietu i naravno Vlaovica.Trenutno najdrazi mi je igrac Pablo Piatti,inace volim te Argentince Prosle godine sam molio Boga da Dominguez proradi,nazalost Emery ga bas i nije volio.
                  Vjerovatno vecina zna da je Van der Wiel blizu prelaska u Valenciu,a ovih dana ugovor treba potpisati i Andres Guardado.
                  Uz Valenciu pratim i ostale klubove Primere,jer smatram da je ona najbolja na svijetu.Simpatisem nekako uz VCF najvise Levante i Athletic Club.
                  Pozdrav, dobrodosao.

                  Ti gotivis Piatija, ja Banjegu, neprevazidjenog majstora i sigurno najbolju ''5''-icu argetinskog fudbala u ovom trenutku. Domingez je dobar igrac, u Rusiji je uvek igrao na nivou i on je sigurno jedan od igraca koji su pre 5-6 godina rusku ligu uveli u elitu evropskog fudbala. Kada je dosao u Valensiju mnogo se ocekialo od njega. Po mom misljenju njegov stil igre se uklapao u filozofiju igre Valensije u poslednjih 10-ak godina. Ipak mislim da je Zonas prvi pik na toj poziciji pomocnog napadaca i da je njegovo mesto za sada zacementirano. Brazilac je vrlo zahvalan igrac, neobicno kompletan, o tome se moze pisati i pisati.
                  Last edited by Bogi; 03-01-12, 11:12.

                  Comment


                  • Originally posted by Bogi View Post
                    Pozdrav, dobrodosao.

                    Ti gotivis Piatija, ja Banjegu, neprevazidjenog majstora i sigurno najbolju ''5''-icu argetinskog fudbala u ovom trenutku. Domingez je dobar igrac, u Rusiji je uvek igrao na nivou i on je sigurno jedan od igraca koji su pre 5-6 godina rusku ligu uveli u elitu evropskog fudbala. Kada je dosao u Valensiju mnogo se ocekialo od njega. Po mom misljenju njegov stil igre se uklapao u filozofiju igre Valensije u poslednjih 10-ak godina. Ipak mislim da je Zonas prvi pik na toj poziciji pomocnog napadaca i da je njegovo mesto za sada zacementirano. Brazilac je vrlo zahvalan igrac, neobicno kompletan, o tome se moze pisati i pisati.
                    Prvo hvala svima na dobrodoslici
                    Slazem se Jonasa,ali na njegovoj poziciji narednu sezonu bi trebali biti jaci za oporavljenog Canalesa,i vjerovatno povratnika u Valenciu Michela.
                    Ova momčad ima veliki kapacitet,potrebna su jos par pojacanja.Navodno je planirano sest pojacanja za narednu sezone,to su Van der Wiel (desni bek),Guardado (lijevo krilo),zadnji vezni (jos nije poznat ),desno krilo (navodno Labyad Zakaria iz PSV-a),centralni defanzivac (Botia iz Sportinga G. ili Lopez iz Arsenala S.) i napadac (zelja je Ricky van Wolfswinkel,no sumnjam da ce VCF imati tu lovu da ga kupi).
                    Uglavnom raduje cinjenica da je Llorente najavio da nece biti nekih veliki prodaja,znaci ostaju Banega,Soldado,Rami itd...Sigurno na kraju sezone odlaze Bruno,Miguel,Aduriz.
                    http://www.valencia-balkan.net
                    sigpic

                    Comment


                    • AK47 @ Ne znam zasto sam napisao klasicni centarfor ,vjerovatno piva uzela maha li sta vec

                      Navodno Chelsea ce ponuditi 30 miliona za Soldada .

                      Fanta@ Zakon si boga mi ostavi se Reala i pocni navijati za pravi klub

                      Veceras se nastavlja Kup Kralja ,dakako ocekujem dobru utakmicu na Bernabeu gdje ce se navijati za Malagu vidjecemo moze li Albecete napraviti jos jednu senzaciju .
                      Last edited by Vieri; 03-01-12, 13:34.

                      Comment


                      • za Real moram navijati jer je to trenutna jedina ekipa u Spaniji koja moze srusiti Barsu

                        Comment


                        • @LosChe,dobrodosao na PDF i budi sto aktivniji,polako se prosiruje lepeza simpatizera klubova iz Primere

                          @Vieri,ma skontao sam ja da je greska slucajna,vidim da poznajes Atletico i da si napravio previd pod uticajem opijata

                          @Wada mi i dalje dominiramo ovdje
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Wada, odakle si ih iskopao?Daj takve navijace manjih klubova u Bundesligi.


                            Momci, respekt za timove koje ste izabrali i dobrodosli.

                            Comment


                            • Momci dobrodošli
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • dobrodošlica i od mene

                                hvala bogu da se i ovdje pocelo pisati............................primera to svakako zasluzuje ;)
                                Last edited by edohz; 03-01-12, 15:10.

                                Comment

                                Working...
                                X