Announcement

Collapse
No announcement yet.

Primera division 2011/12

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa eto ja se nadam da cemo na kraju ipak uhvatiti tu 4 poziciju . Levante je dosta dobro izbalansirana ekipa na svim mjestima ,ali ne ocekujem od njih da se do kraja bore za LP,Malaga je jos uvijek ekipa u tranziciji i od njih prave stvari treba ocekivati tek od sljedece sezone . Ocekujem da Eibar i Sevilla budu najveci protivnici za tu 4 poziciju .
    Sto se tice Chola ,ona je u kratkoj trenerskoj karijeri imao dosta dobre rezultate ,ocekujem da ce izvuci maximum iz Falcaa(kojeg je trenirao u Riveru i zna ga vrlo dobro) ,i Salvia koji prosle sezone bio fantastican u dresu Benfice,ali eto kod nas iz nekog razloga je veoma los .

    Inace Manolo Jimenez novi trener Zaragoze . Koliko je pametna odluka bila o otpustanju Aguirea vrijeme ce pokazati .

    Sto se tice Valencie ,navodno im je Chelsea zakomplicirao transfer Wiela ,medjutim on je izjavio da bi najradije u Valenciu .

    Comment


    • @Vieri

      Dobrodosao druze na forum, nadam se da ces uzivati.

      Cucemo se kada Real bude gostovao Vicente Calderon-u..
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Cuo sam za Van der Viela. Ako uprava Valensije bude dobro radila svoj posao on ce biti novo pojacanje. Bila bi velika steta ispustiti takvog igraca, koji i sam zeli u redove ''slepih miseva''.

        Comment


        • @Vieri

          Vieri i od mene dobrodoslica, prosiruje se broj forumasa na spanskoj ligi, sto i ova liga zasluzuje.

          Simeone ne moze sigurno losije voditi ekipu od Manzana i nadam se dosta boljim igrama Atletico-a.

          Comment


          • Najbolja ekipa Primere bez igrača Barce i Reala

            Idealni tim Primere: Anti clasico (formacija 4-2-3-1): Roberto (Granada), Juan Valera (Getafe), Guillherme Siquera (Granada), Emir Spahić (Sevilla), Adil Rami (Valencia), Ever Benega (Valencia), Javi Martínez (Athletic Bilbao), Santi Cazorla (Málaga), Arda Turan (Atético Madrid), Iker Muniain (Athletic Bilbao), Roberto Soldado (Valencia).

            Comment


            • Vieri dobrodosao

              I ja se nadam da Atletico moze do 4. mjesta , jer su mi oni i Valencia najdrazi timovi poslije Barce u Spaniji . Tim imaju , potencijal je ogroman , ali igre , narocito u gostima su bile ocajne , ako to poprave eto njih u top 4.
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • Originally posted by danijelkr View Post
                Najbolja ekipa Primere bez igrača Barce i Reala

                Idealni tim Primere: Anti clasico (formacija 4-2-3-1): Roberto (Granada), Juan Valera (Getafe), Guillherme Siquera (Granada), Emir Spahić (Sevilla), Adil Rami (Valencia), Ever Benega (Valencia), Javi Martínez (Athletic Bilbao), Santi Cazorla (Málaga), Arda Turan (Atético Madrid), Iker Muniain (Athletic Bilbao), Roberto Soldado (Valencia).
                Konacno bez igraca Reala ili Barselone. U svakoj liniji bar jedan iz Valensije.

                Comment


                • Konacno malo da se zapostave Barcelona i Real.
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • Fala svima na dobrodoslici .


                    Sto se tice sastava bez Reala i Barce ,pa recimo mogli su uvrstiti nekog iz Levantea . Inace sastav je extra .




                    Eto taj Valera koji mi se uvijek svidjao kao desni bek ,kod nas prosle sezone uglavnom grijao klupu. On sada odlicno igra u Getafeu , dok Atletico nema pravog desnog beka od kako se povredio Silvio ,sad bi Valera vise nego dobro dosao .
                    U zadnjim utakmicama beka je igrao Juanfran(krilni napadac) dok u ostalim utakmicama ,tu je poziciju krpio Perea (klasicni centarfor ).

                    Comment


                    • Perea nije klasicni centarfor,nego stoper,valjda si na to mislio,Kolumbijac je godinama bio nosilac odbrane Atletica

                      Slazem se za ovaj dio oko Levante-a,mogli su barem jednog da uvrste,zasluzili su ljudi ove sezone,to je ekipa sastavljena od vrlo iskusnih igraca

                      Inace dobrodosao na PDF,nadam se da ces biti aktivan
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Pozdrav Vieri, dobrodosao i uzivaj na forumu
                        Uz Real.M, Atletiko mi je najdraza ekipa, prvenstveno sto u njoj igra moj omiljeni igrac, Radamel Falcao

                        Comment


                        • Zar nekome mogu biti omiljene ekipe iz jedne lige ljuti gradski rivali,ocigledno mogu
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Originally posted by Fanta View Post
                            Pozdrav Vieri, dobrodosao i uzivaj na forumu
                            Uz Real.M, Atletiko mi je najdraza ekipa, prvenstveno sto u njoj igra moj omiljeni igrac, Radamel Falcao

                            Ovo prvi put da cujem od nekoga

                            Comment


                            • Treba pohvaliti i Granadu. Za njih vrlo pohvalan ucinak-dva igraca u ovoj postavi. Pritom su novajlije.

                              Sutra u Kupu Kralja Mirandes docekuje Rasing, Alkorkon Levante, Albasete Atletik i Real Malagu. Albasete u finoj formi, bice zanimljiv njihov duel sa Baskijcima. Verovatno ce probati da sto vise urade u prvom mecu.
                              Last edited by Bogi; 02-01-12, 23:56.

                              Comment


                              • Originally posted by Rossonero View Post
                                Ovo prvi put da cujem od nekoga
                                Da, znam. Samo sam cekao da to neko kaze
                                Jbg, ne znam kako da ti to objasnim ali tako je.

                                Comment

                                Working...
                                X