Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian Open 2016. - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    Sigurno necu citati, a Vladana cu zamoliti da me banuje
    Daj bre Boki opusti se, nema potrebe da se toliko drkas. Sve je to samo igra.
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • Fedex postao kao nekad KK Sledeca sezona
      "Ne zelim da izadjem na teren i pruzim maksimum, zelim da izadjem na teren i pobedim." - Novak Djokovic

      Comment


      • Evo mog komentara od noćas

        Originally posted by Marija81 View Post
        Što se tiče statistike-Novak na AO -SF 5-F 5-titule 5.Kada god je došao do SF uzeo je titulu
        Imam utisak da je Federer agresivniji,skraćuje poene.Međutim sa Novakom to je kockanje-što si agresivniji veća je mogućnost za grešku.

        Federer je uvek pod većim pritiskom kada igra protiv Đokovića,naročito na GS jer svestan je da mu vreme ističe,a samim tim i šanse za još nekom GS titulom su sve manje.Pri tom Federera protiv Novaka uvek koči ego i animozitet koji od početka ima prema Novaku.Sećam se nekog finala,igralo se na šljaci,kada je urlao"shut up" prema Novakovoj loži-a ljudi se radovali Novakovom vineru.E,dotle to ide.Dok sa druge strane Novak je prema njemu gajio strahopoštovanje,dok konačno nije prelomio i rasčistio neke stvari sa sobom i počeo da ga pobedjuje.

        Što se tiče meča,nemam dilemu 3:1 za Novaka,lagano,bez obzira ko dobije prvi set,što neko reče-već viđeno na GS prethodnih godina.
        P.S.Federer je jako nervozan,a to se videlo svaki put kada bi promašio BH tokom turnira,da sam stekla utisak da ne samo što BH škripi,ima i neki problem-sa ramenom,kičmom,ko zna?
        A opet sa druge strane Novak koji nije blistao u prvim mečevima,ali gledajući ga godinama,znam da u završnicama turnira uvek zablista i odlično natempira formu.

        Idemo po novu titulu u finalu sa Raonićem,koji ovaj AO igra kao da to nije on već neka poboljšana verzija,da moram da kažem da sam srećna jer je demantovao sve što sam ranije mislila o njemu.
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Dva seta fore, to je vec ozbiljno.

          Comment


          • NI, brate,
            2-0 za manje od sat vremena.
            Je li Roger još drstičnije smanjio šanse, ali je pozitivno što je potrošio još manje energije?

            Comment


            • Kakvo ŠAMARANJE. NEREALNO. Nikad blize nuli nije bio Roger, steta.. Sta je tu je, ima jos jedan set

              Novace ti stvarno nisi normalan

              Sent from my Lumia 920 using Tapatalk

              Comment


              • Originally posted by Marija81 View Post
                Evo mog komentara od noćas

                https://www.youtube.com/watch?v=X2GUpbNKSWs

                Misliš na to? Ako da, uopste nije rekao shut up nego be quiet

                Comment


                • nemojte banovati Bojanu, treba nam još ovakvih antologijskih izjava..
                  neka smo saznali da Rafa i Nole razbijaju Rogera samo zato što su drogirani, inače bi sada Fedex imao 30+ slemova..
                  Originally posted by gokara
                  Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                  Comment


                  • Ovo će biti najubedljivija Novakova pobeda na slemovima.Čak je i Rafa prolazio bolje ove godine.
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Originally posted by NI View Post
                      Dva seta fore, to je vec ozbiljno.
                      Kralj si.

                      Comment


                      • Ovo je dan kada je vjerovatno vidjen najveci tenis ikada od jednog tenisera.
                        OVAKO

                        Comment


                        • Ok, nije mnogo sat vremena, može da preokrene.

                          Ali kakva stabilnost na osnovnoj, maltene ne greši čovek, sve mu vraća pod noge, pršte vineri, samopouzdanje teži plus beskonačno.
                          Federer je rastavljen na proste činioce. Kojom igrom da ga dobije? Ne zna šta da radi čovek.

                          Comment


                          • Da li tek sada dolazi do izrazaja kakav je Simon doktor
                            Originally posted by Casiraghi
                            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                            Originally posted by Casiraghi
                            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                            Originally posted by Casiraghi
                            Srecan Mane svima koji slave.

                            Comment


                            • Originally posted by LARSSON View Post
                              https://www.youtube.com/watch?v=X2GUpbNKSWs

                              Misliš na to? Ako da, uopste nije rekao shut up nego be quiet
                              Ne bilo je kasnije,Novak je već igrao u ST opremi
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • 6/1 6/2
                                Last edited by Žika; 28-01-16, 09:57.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X