Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian Open 2016. - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Fino, ionako igraju meceve u kojima nijanse odlucuju. Servis je tu, a osnovni udarci i kretanje nikad bolji. Ako ga povrede zaobidju lagano Top 5 ove godine.
    Ali shminka racuna da je Stan u sf.-uopste to ne dovodi u pitanje
    * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

    Comment


    • Sousa u mečevima sa Andyjem neodoljivo podsjeti na Fernanda Gozalesa...kako ga je jedne prilike ubio na RGu

      Comment


      • Troicki

        “Nije toliko brzina, koliko ugao. Nemam problem kada lopta ide na mene, koliko god brzo da ide, ali on pogađa uglove baš dobro, bolje od Iznera. Ima i slajs-servis, može i ravno, gađa dobro i T, generalno ima dobre varijacije, a uz to je i rizikovao na drugom servisu i pogađao“.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          “Nije toliko brzina, koliko ugao. Nemam problem kada lopta ide na mene, koliko god brzo da ide, ali on pogađa uglove baš dobro, bolje od Iznera. Ima i slajs-servis, može i ravno, gađa dobro i T, generalno ima dobre varijacije, a uz to je i rizikovao na drugom servisu i pogađao“.
          No nije komplimet Vladane. Igrao je sa Troickim a ne sa Federerom. Ako mora da rizikuje i protiv Troickog, to nije kompliment.

          Comment


          • Sta je Ana uspela da promasi na 30-30
            "Ne zelim da izadjem na teren i pruzim maksimum, zelim da izadjem na teren i pobedim." - Novak Djokovic

            Comment


            • Kaze Mats da je Vavrinka - Raonic najbolji mec cetvrte runde i da je po njemu 50 - 50 u tom mecu.

              Sad gledam kakav su poen odigrali Rober i Monfis, haos
              sigpic

              Comment


              • Znaci Kuznetov najmladji u osmini. I ako prodje Tomic.
                A od nasih u drugom tjednu samo Djokovic. I ajde ako cemo racunati ove

                Comment


                • Je l to Mats rece da Skot osvaja
                  Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                  Comment


                  • Tomic da igra agresivnije imao bi bolje rezultate od Cilica. Coric recimo savrseno zna kad treba izaci na mrezu. I Cilic je uz Ivanisevica naucio.
                    Sutra me zanima sta ce Agut napravitu. Ako ponovi igru od jucer moze proci. Moze cak i do polufinala. Ali nema on glavu za to mislim. Iako popravio se po tom pitanju.
                    Pitanje je i umora.
                    Last edited by tenis; 23-01-16, 13:22.

                    Comment


                    • Da je Bernard mogao da igra pocetkom Open ere sa drvenim reketima imao bi 20+ Slemova, bolestan osjecaj.
                      sigpic

                      Comment


                      • Imace Tomic solidne sanse protiv Skota.
                        Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                        Comment


                        • 0:3.

                          Comment


                          • Nisikori sjajan na startu.
                            OVAKO

                            Comment


                            • 5:1 Nishikori lagano delje Congu, očekivao sam veću borbu.

                              Comment


                              • 5-2 40-0 i on zijani servis i sad ce opet servirati za set E ako i ovo usere...
                                OVAKO

                                Comment

                                Working...
                                X