Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian Open 2016. - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Finale od prošle godine. Dobro, dobro, idemo Đokara do 6 titule.
    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

    Comment


    • Povreda u mecu karijere nije slucajna kada je u pitanju Raonic - covek je malo malo pa povredjen, a celu 2015. je takodje kuburio sa povredama. To nesto govori i o fizickoj spremi i elasticnosti coveka.

      Mislim da ce i finale otici u 5 setova.
      "Ne zelim da izadjem na teren i pruzim maksimum, zelim da izadjem na teren i pobedim." - Novak Djokovic

      Comment


      • Nole u Nedelju da osveti povređenog Raonu!

        Comment


        • Steta zbog povrede, ali svaka cast Milosu-pojavila se nova sila koja ce da poremeti top 5 sigurno
          Endiju cestitke i nek se pokaze na "pravom mestu"
          * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

          Comment


          • Originally posted by Joker View Post
            Po informacijama kojima ja raspolazem, i porodica Djokovic i porodica Raonic su bile voljne da njihovi momci predstavljaju Crnu Goru, ali nisu dobili ono sto su trazili zauzvrat. Ustvari, nisu dobili nista..
            Samo neko jako naivan moze u to vjerovati.
            Last edited by NI; 29-01-16, 12:29.

            Comment


            • Steta. Nije zasluzio nakon svega da na ovakav nacin izgubi.

              Nole samo stalozeno u finalu i da ne dozvoljava Mareju da nesto on forsira. Zna se ko je kralj Australije.
              sigpic

              Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

              Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

              Without error there can be no brilliancy.

              Comment


              • Necu gledati finale, izlisno je to raditi. Marej krs od igraca, razbice ga Novak.
                OVAKO

                Comment


                • Originally posted by NI View Post
                  Samo neko jako naivan moze u to vjerovati.

                  Bice da su mu pogresne informacije NI. Neka zivi u tom svom nekom svetu i dalje ako hoce. Steta je sto postoje takvi ljudi koji forsiraju nesto sto je apsolutno nebitno i sve ostalo bacaju u stranu. Djokovic je sam rekao ko je i sta je po nacionalisti i ponovio je tako nesto vise puta. Smesno mi je sto se forsira neka druga prica kao da neko drugi zna bolje od njega samoga ko je i sta je.
                  sigpic

                  Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                  Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                  Without error there can be no brilliancy.

                  Comment


                  • Marej protiv Novaka mora da dobije prvi set........ako zeli da izubi u 4 seta
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Bas me zanima situacija da sada Murray kao finalista napusti turnir zbog privatnih razloga. Dali se to nekad dogodilo, i sta ako se dogodi?

                      Comment


                      • Originally posted by Niki View Post
                        Bas me zanima situacija da sada Murray kao finalista napusti turnir zbog privatnih razloga. Dali se to nekad dogodilo, i sta ako se dogodi?
                        Mislim da bi bio prvi
                        sigpic

                        Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                        Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                        Without error there can be no brilliancy.

                        Comment


                        • Dobro, dobar je Endi, sve opasne protivnike je imao. Ne pamtim kada je neko imao tako gadan yreb i uspeo da stigne u finale.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Originally posted by Niki View Post
                            Bas me zanima situacija da sada Murray kao finalista napusti turnir zbog privatnih razloga. Dali se to nekad dogodilo, i sta ako se dogodi?
                            Osvojice Novak 11 Gs titulu.
                            OVAKO

                            Comment


                            • Ide Endi do titule
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Najvise mi je muka od ovih komentatora na ES.
                                Kako perfidno velicaju Mareja, dodje mi odmah da povratim.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X