Announcement

Collapse
No announcement yet.

2016. ATP Challenger Tour // Futures // Juniors

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma i njih dvojica, mislim Donaldson i Tiafoe, tanko je to..
    1. Andrey Rublev
    2. Thanasi Kokkinakis
    3. Alexander Zverev
    4. Ernesto Escobedo

    Renesansa tenisa u 2016 godini.

    Comment


    • Sapovalov i Kecmanovic su bili impresivni u polufinalu i sutra ce se boriti za titulu u prvom Fjucers finalu sa igracima rodjenim 1999.
      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

      sigpic

      Comment


      • Strasan nivo Berankisa za drugu titulu zaredom,vineri na milion nacina i uz milion zacina.

        Comment


        • Lep prelaz sa podloga i spasavanje brejk lopti danas

          Last edited by ClayWarrior; 24-04-16, 09:59.
          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

          sigpic

          Comment


          • Bratandjelo, je na pragu osiguravanja WC za RG.. Mislim da titulom osigurava, a i sa porazom, osim ako Jared ne dodje u Tallahaseyu do finala

            Comment


            • U po mnogima najmladjem finalu na Fjucersima (to bas i nije lako proveriti, mnogo ih je odigrano) Denis Sapovalov savladao je Kecmanovica 7-5 2-6 7-6(6) za svoju vec trecu titulu ove sezone.. ovog momka treba pratiti sirom otvorenih ociju
              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

              sigpic

              Comment


              • Tesan je meč izgleda bio i drago mi je što Kecmanović može da igra na ovom nivou. Samo da ne sledi put Milojevića i njegove filozofije da sa punih 18 dominira na juniorskim turnirima. Još ovu godinu igrati samo slamove i onda potpuno se posvetiti futuresima.

                Od 98 og. ( Ruud, Luz(koji mora više) Tsitsipas, Chung, Ymer) Ruud mi se najviše sviđa.
                Od 99 og. ( Shapovalov, Kecmanović) ostale nažalost nisam pratio.
                Od 2000 og. ( Khun, Auger Aliassime)
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Nema sanse da prati Milojevica, Miomir je svoje na juniorskim turnirima odradio, ostaju eventualno ti Slemovi. Ima Orange Bowl, igrao je prestizni ITF Junior Masters i tu vise nema sta kome da dokazuje

                  Kozlov je poceo dobro da gura, iako sam ja ocekivao brzi napredak, ali bice to jedna jako dobra generacija posto su tu i Tiafo, Moh i Le, uz neke druge. Denis je iskocio kao cist lider momaka rodjenih '99., iza njega je Aleks De Minaur koji se ravnopravno bori po prasini Spanije sa mnogo iskusnijim igracima, a voleo bih da uskoro vidim i neki mec Korentina Mutea. Feliks naravno najbolji trenutno od 2000. godista, ispred Rajana Rumana pored kog ce mnogi moci samo da sednu i placu kada bude imao serverski dan posto je vec ogroman, a nadam se da ce se i Yshai Oliel uskoro probiti sa vise poena
                  Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                  sigpic

                  Comment


                  • Clay, kad se moze ocekivati da Shapopalov zaigra na ATP turnirima po tebi?

                    I koliko mislis da u karijeri mogu ostvariti Tiafoe i Donaldson?
                    1. Andrey Rublev
                    2. Thanasi Kokkinakis
                    3. Alexander Zverev
                    4. Ernesto Escobedo

                    Renesansa tenisa u 2016 godini.

                    Comment


                    • Za tog Izraelca sam samo čitao na MTF-u, čini mi se da je dvostruki osvajač Orange Bowl-a, naravno nisam ga gledao nikad mada kažu da ima neku ludačku frizuru
                      A ne varim ja te visoke servere nikako, taj već ima skoro 2 metra. Mislim na Rumana.
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • Originally posted by Velikiajnstajn View Post
                        Clay, kad se moze ocekivati da Shapopalov zaigra na ATP turnirima po tebi?

                        I koliko mislis da u karijeri mogu ostvariti Tiafoe i Donaldson?
                        Svi ovi uspesi nece proci nezapazeno (momak ce uskoro u prvih 400), nadam se da ce mu neko pruziti sansu pre Kanade, a na tom Mastersu bih mu bez razmisljanja dao sansu. Donaldson mora servirati mnogo bolje, prakticno u svakom mecu je pod ogromnim pritiskom i to nikako ne valja. Mogao bi do neke Celindzer titule ove godine, posle cemo videti. Tiafo ima mnogo dobar stav, bilo bi lepo da udje u Top 100 do kraja sezone ako je ikako moguce, pa da idemo na vece uspehe u 2017., uz naravno neke korekcije u igri

                        Originally posted by Indigo View Post
                        Za tog Izraelca sam samo čitao na MTF-u, čini mi se da je dvostruki osvajač Orange Bowl-a, naravno nisam ga gledao nikad mada kažu da ima neku ludačku frizuru
                        A ne varim ja te visoke servere nikako, taj već ima skoro 2 metra. Mislim na Rumana.
                        Jasar Ahmedovski, samo malo duza
                        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                        sigpic

                        Comment


                        • Dva americka U20 igraca u finalima Celindzera danas, bez uspeha! Jos jedno ocajno serversko izdanje za Dzareda i Bjornu nisu trebale dve pozivnice, 6-1 6-3 i putnik za Pariz je sada skoro pa siguran
                          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                          sigpic

                          Comment


                          • Paul je meni veliko razočarenje, očekivao sam dosta više od njega na šljaci ali su rezultati ispod proseka.
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • Morace u kvalifikacije Rolan Garosa pa da vidimo, nije sigurno bio juniorski sampion za dzabe u dobroj konkurenciji. Ocekivao sam vise na ova dva turnira, posebno posle osvojenih Fjucersa na pocetku sezone na istoj podlozi
                              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                              sigpic

                              Comment


                              • Sampioni

                                Turin - Gastao Elias


                                Nanjing - Ricardas Berankis


                                Sao Paulo - Gonzalo Lama


                                Savannah - Bjorn Fratangelo
                                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X