Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA 2015/16 JANUARY

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Originally posted by Freshman View Post
    Umesto Lamarcusa naravno, ne vidim sto bi LMA bio nedodirljiv.

    Sto se Wadea tice, mislim da nema potrebe pored Butlera, Brade, Klaya i Russa. Jasna je koncepcija ovog sireg spiska, razigravanje glavnih igraca i zvezda, bolji sparing partneri rekao bih, mada mi se opet u celu pricu ne uklapa Faried madafaka.
    Зато што је 3 пута бољи играч од њега. Што се тиче Вејда, ја мислим да је морао да се нађе на овом ширем списку јер је легенда + што игра одлично. Сад, која је ту њихова фора и поента списка, бем ли га.

    Једино што каже Рис брат, питање је да ли ће он хтети.
    Last edited by Урош94; 18-01-16, 17:39.
    Arise, Serbia!
    You fell asleep long ago,
    And have lain in the dark.
    Now wake up
    And rouse the Serbs!


    sigpic

    Comment


    • #92
      Wade je istrosen, dosta povreda vuce, pa je vjerovatno odbio.
      sigpic

      Comment


      • #93
        Nema potrebe zaista da Wade ide, onda sto moze i Kobe komotno u paketu.


        Reise, kad smo pricali o Utah, gledam sad nesto njihov roster, i setim se ovog malog Lylesa. Nesto sam ubedjen da ce se o njemu pricati kao o velikom steal-u na draftu za koju godinu.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • #94
          Smoriće se na Olimpijadi.
          Curry, Anthony, Durant, James, Harden, George, Westbrook, Howard, Davis, Griffin...o joooj...
          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

          Comment


          • #95
            Kojim sistemom eliminacije si ugurao Howarda tu?

            Comment


            • #96
              Originally posted by Freshman View Post
              Nema potrebe zaista da Wade ide, onda sto moze i Kobe komotno u paketu.


              Reise, kad smo pricali o Utah, gledam sad nesto njihov roster, i setim se ovog malog Lylesa. Nesto sam ubedjen da ce se o njemu pricati kao o velikom steal-u na draftu za koju godinu.
              Htio sam i ja prije da ga pomenem i da kazem da se Utah jos vise pojacala sa talentima kojih vec ima na izvoz. Odgledao sam nekoliko utakmica Jazza sa njim kao startnim krilnim centrom i mogu vec sad da kazem da ce da bude steal. Odlicna zamjena za Goberta i Favorsa. Ako treba da se rasiri odbrana, on ce to moci sigurno, sut mu odlicno izgleda. Ova povreda Favorsa mu je dobro dosla, opustio se maksimalno i izgleda kao igrac koji moze lagano da startuje.
              sigpic

              Comment


              • #97
                Pa je l' Tompson bijelac?
                1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                sigpic

                Comment


                • #98
                  Urose, precenjujes Kleja, LMA i Pola.Prvog zato sto nikada nece da bude u prici za MVP kao sto je Harden, mozda igra samo malo bolju odbranu dok se u napadu zna se ko je tajo.Dzimi Batler je bolji igrac na obe strane i tu su stvari jasnije.Grifin je drasticno napredovao u poslednje dve godine i postao je pretnja sa svih pozicija(dosta je poradio na sutu) i poboljsao je igru ledjima.LMA mi je drazi igrac, ali ne moze nikako ispred Grifina.Pol je u padu u poslednje dve sezone i ovakav Vol i Irving koji jeste bio povredjen do nedavno su ispred njega, verovatno ce pre da upadne na spisak Irving.Lauri je veliki propust, slobodno mogu reci bolji plej od Konlija.Samo kazem, znam da su obojica daleko od toga da upadnu kao 11-ti i 12-ti igrac.

                  Comment


                  • #99
                    Originally posted by quard1aN View Post
                    Pa je l' Tompson bijelac?
                    Izgleda kao da jeste, ali nije.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Bastia33 View Post
                      Kojim sistemom eliminacije si ugurao Howarda tu?
                      Da kažem "stara" slava. A i gotivim ga.
                      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                      Comment


                      • nisam gledo tekmu spavao sam, bas ih ponizio gs..

                        Comment


                        • Prekucavanje igrice!

                          Comment


                          • boze koje ponizavanje. Kakav crni "kralj", nijedan kralje ne bi dozvolio ovo. Cuvaj se Steph, tako ispod pola sata po tekmi i vise nego dovoljno
                            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                            Comment


                            • Kakav prevarant Klej

                              Sto bi moj prijatelj rekao kako u Evroligi ima pozicija crnca, u NBA treba da uvedu poziciju bijelca

                              Spoiler



                              Sinocne scene. Delavedovica mi malo utucen
                              Last edited by quard1aN; 19-01-16, 13:52.
                              1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                              1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                              sigpic

                              Comment


                              • AD

                                Comment

                                Working...
                                X