Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA 2015/16 JANUARY

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Е ја сам у трипу да су они (остали људи по лиги) тек сад почели то да капирају. И да треба да искористе док није то свима постало јасно. Мислим да се ложе тамо људи на њега (до душе све мање и мање) без потребе па рек'о ако могу да га уваљају за нешто корисно.
    Arise, Serbia!
    You fell asleep long ago,
    And have lain in the dark.
    Now wake up
    And rouse the Serbs!


    sigpic

    Comment


    • #62
      Srecom taj ugovor Farieda i nece mnogo da im skodi, iako je poprilicno los, zbog rasta salary cap-a.
      Denver je finu ekipu okupio, birao je dobro na draftu u zadnje vrijeme. Mudiay tek treba da pokaze sta zna, trebace njemu vremena da se navikne na plejmejkere. Igra na najtezoj poziciji za cuvanje, tesko je to za rukije. Sa Jokicem i Nurkicem su pokrili centarsku poziciju. Ono sto ja mislim da im najvise treba je da pored Galla nadju jos jednog koji moze da trpa u kos. Harris se polako razvija u dobrog 3&D igraca. Imaju i Bartona sa klupe. Ne izgleda to toliko lose ustvari. Nije bas kao sto sam rekao u prethodnom postu da ce Denver da trune zajedno sa Fariedom.
      sigpic

      Comment


      • #63
        Артур исто одлично игра а плус овај Мелоун не јебе Ловерња 2%. Да ме убијеш ако знам зашто. Кад год има прилику игра веома добро. Свиђа ми се екипица али мислим да и њима треба нови тренер, као и Соти.

        #ДајтеБогатствоЖелимиру
        Arise, Serbia!
        You fell asleep long ago,
        And have lain in the dark.
        Now wake up
        And rouse the Serbs!


        sigpic

        Comment


        • #64
          Ja mislim da je Denveru trener dobar. Bas mi se svidja ono sto on radi. Ne vjerujem da ce Denver da ga pusti.
          Arthur super igra. Dobra odbrana i ovaj njegov unaprijedjeni sut su za postovanje.
          sigpic

          Comment


          • #65
            А ако ћемо искрено и мени се свиђа како игра Денвер. Све комплет ми изгледа супер сем тога што ми није јасно за Ловерња, зашто га трпа овај. Због тога сам само рекао. Баш презирем кад видим нешто тако, мени (није ваљда само мени?) нелогично.
            Arise, Serbia!
            You fell asleep long ago,
            And have lain in the dark.
            Now wake up
            And rouse the Serbs!


            sigpic

            Comment


            • #66
              Matthew Dellavedova of the Cleveland Cavaliers has officially been voted the "dirtiest player" by players and coaches per Sports Illustrated.

              "He's as dirty as they come," a Western Conference coach said of Dellavedova. "When you're hurting people, that is not OK."
              Spoiler

              Comment


              • #67
                Originally posted by p4p1 View Post
                Spoiler
                Hahahahhaha. Ne znam je li neka fora od prije ili sta, ali pravog si lika stavio

                Jokic ponovo sjajan. Ocekujem ga da se gura sa Okaforom u TOP 3 rukija

                A kako Kobe lomi zglobove Samo ga zeza los sut. I cekao je kraj karijere da da 7 asistencija za 10 min. Krstio sam se kad vidjoh statistiku
                Last edited by quard1aN; 18-01-16, 03:05.
                1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                sigpic

                Comment


                • #68
                  Poslao sam mu ja tu sliku preko twittera pre nekoliko meseci uz tople pozdrave. Samo na njega me asocira, a i lici. Nesto najljigavije sto se pojavilo u NBA od kad ja znam za sebe.

                  Imao je Kobisha i ranije faza kada udje u playmaker mod, pogotovo pre par sezona, pre prve teze povrede (protiv GSW-a), tad je jedno vreme konstantno igrao playa na terenu.

                  EDIT: Izveo bih Kelly-a iz igre, rekao mu da se obuce i da vidi je l' stize na utakmicu D-Fendersa.
                  Last edited by p4p1; 18-01-16, 03:19.

                  Comment


                  • #69
                    Ljigava gnjida Delavedova
                    Uvijek zaboravim zasto mi se gadi Hjuston i zasto ih izbjegavam i onda vidim Hardena sa ovim sugavim bacanjima. Gore je od hekovanja
                    1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                    1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                    sigpic

                    Comment


                    • #70
                      Оно кад је имао фазон 3-4 текме за редом по 14 асистенција ил тако нешто.

                      Него, ко је овај баја?
                      Arise, Serbia!
                      You fell asleep long ago,
                      And have lain in the dark.
                      Now wake up
                      And rouse the Serbs!


                      sigpic

                      Comment


                      • #71
                        Originally posted by Урош View Post
                        Оно кад је имао фазон 3-4 текме за редом по 14 асистенција ил тако нешто.

                        Него, ко је овај баја?
                        Gnjida iz Green Mile-a. Doug Hutchison. Preporucujem film
                        1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                        1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                        sigpic

                        Comment


                        • #72
                          Ma sanse nema da nije gledao, ne znam samo kako ga nije prepoznao.

                          Myles Turner neresiva misterija za Nuggetse, zanimljiv igrac bas

                          Comment


                          • #73
                            Нисам гледао, ал чуо сам за филм.
                            Arise, Serbia!
                            You fell asleep long ago,
                            And have lain in the dark.
                            Now wake up
                            And rouse the Serbs!


                            sigpic

                            Comment


                            • #74
                              Kad pogledas, sjetices se Delavedove
                              Poluvrijeme u Gradu Andjela. LAL place za dobrim igracima. Kobija cuvaju k'o blago, ne vrijedi cekati. A kakve sam srece bio sa NFL-om, vrv ce imati 30 poena i 20 asistencija ujutru kad vidim. Laku noc ekipa
                              1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                              1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                              sigpic

                              Comment


                              • #75
                                Kako Jokara poducava, kad se okrene iz rolinga, pa fade away koji se ne brani, divota. Onda baca pas koji niko ne vidi, cak se i onaj saigrac koji dole protrcava, iznenadi.

                                Da se dovezem na ekipu Denvera, meni je Mudiay licno razocarenje, jasno je da mu treba vremena, ali mene licno nije odusevio svojom igrom, fizicke predispozicije ima i to jako dobre, ali sve ostalo dosta lose, decision making, sut, bas deluje kao pravi indijanac. Ali videcemo.

                                Slazemo se svi da Nuggetsi sto pre trebaju da se rese Farieda.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X