Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 250 - 2016. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bekhend ritern viner za 7-6 7-6 i prvo ATP 1/4, fenomenalno
    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

    sigpic

    Comment


    • A lik ide na Bekera, moze to dobiti svakako, mislim da je 1/2 finale i te kako izvjesno.
      OVAKO

      Comment


      • Cek prvo da ga pobedi, mada to stvarno ne bi smeo da propusti. Dobije li Nemca ide medju 115 najboljih, onda mozemo samo da nagadjamo kada ce uci u 100. A mislim da je i organizatorima Indian Velsa i Majamija jasno sta im je ciniti

        Za pocetak, tu je WC za Delrej Bic, gde tek moze daleko
        Last edited by ClayWarrior; 12-02-16, 04:35.
        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

        sigpic

        Comment


        • Njemu je mjesto u prvih 70 barem vec sada, valjda ce brzo to odraditi da odmah igra najjace turnire

          Strasna generacija tenisera, tenis ce po svemu sudeci biti zanimljiviji nego ikada u narednih 5-6 godina

          Comment


          • Nisam pogledao meč i sada vidim da sam dosta propustio. Idemo majstore samo nastavi da gaziš.
            Bogami, što reče Šminka, kakva generacija tenisera dolazi. Zverev, Ćorić, Chung, Fritzara, Rublev, Tiafoe... Očekujem i davno izgubljenog Quinzia, braću Ymer, Stefana Kozlova, Orlanda Luza koji će uništavati na šljaci, Kokinakis, pa čak i Halys, Khachanov.
            Jedan od igrača koji se meni posebno svideo je i Garin koji ne ostvaruje rezultate kakve sam očekivao ali sigurno će biti u top 50, verovatno i dosta bolji.
            Tu je i Duckhee Lee, najmlađi u top 300. Osvojio je par futuresa ali sve na istoku.

            EDIT: Da naravno i Casper Rud, Kecmanovic, Shapovalov, Alliassime.
            Last edited by Indigo; 12-02-16, 10:17.
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • Originally posted by MareLFC View Post
              Videcemo sve protiv Ferrera,bas smesne protivnike ima do finala,jos ako Lajovic dobije Tima...
              THIEM nije smiješa protivnik !!!!

              Da li je on kriv, a se mu je zreb otvorio. (na papiru je imao v QF Dolgopolova, v SF Isnera ili Verdasca itd)

              Nekad mora i on imati dobar žreb

              Comment


              • Originally posted by MareLFC View Post
                Servis mu je na nivou rekreativca.

                Ajde nije bilo tako loše osim one dvije duple kod 4:4 u 2.setu.

                Comment


                • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                  Nije toliko lose delovao, ali nesto kao da je bio otsutan. Jebo teren u Argentini, kao da se igra na travi.
                  baš tačno. Otsutan je bio u tome, da se fizički nije najbolje osjetio, tako da mu je fokus tu i tamo zalutao.

                  svakako je u dobrom stilu završio meč.

                  FH laso paralela kao jedan važan indikator njegove forme je dobro funkcionirao.

                  Comment


                  • Originally posted by Indigo View Post
                    Nisam pogledao meč i sada vidim da sam dosta propustio. Idemo majstore samo nastavi da gaziš.
                    Bogami, što reče Šminka, kakva generacija tenisera dolazi. Zverev, Ćorić, Chung, Fritzara, Rublev, Tiafoe... Očekujem i davno izgubljenog Quinzia, braću Ymer, Stefana Kozlova, Orlanda Luza koji će uništavati na šljaci, Kokinakis, pa čak i Halys, Khachanov.
                    Jedan od igrača koji se meni posebno svideo je i Garin koji ne ostvaruje rezultate kakve sam očekivao ali sigurno će biti u top 50, verovatno i dosta bolji.
                    Tu je i Duckhee Lee, najmlađi u top 300. Osvojio je par futuresa ali sve na istoku.

                    EDIT: Da naravno i Casper Rud, Kecmanovic, Shapovalov, Alliassime.
                    Pusti mi mejl pa cu ti poslati mec
                    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by jacques9 View Post
                      Ajde nije bilo tako loše osim one dvije duple kod 4:4 u 2.setu.
                      Ma nema lakih poena,mora da se bori za svaki poen i gem na njegov servis.
                      Originally posted by Casiraghi
                      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                      Originally posted by Casiraghi
                      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                      Originally posted by Casiraghi
                      Srecan Mane svima koji slave.

                      Comment


                      • Imao je 3 servis vinera u onom nizu od 12 vezanih poena, ali sve je to jako slabo
                        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                        sigpic

                        Comment


                        • Ala upekla zvezda u Buenos Ajresu

                          Počinju Dutze i Tim

                          http://live.robinwidget.com/streamin...tp-248625.html
                          Last edited by miloolja; 12-02-16, 17:23.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Veceras u cetvrtfinalu Memfisa mec 2 igraca koji u svojim karijerama nisu ispunili ono sto se od njih ocekivalo.
                            12742138_10153538133837087_2767944830964227423_n.jpg

                            Comment


                            • Lajović izgubio prvi set 6:4, uz jedan brejk za Tima, čiji je procenat uzetih poena na prvi servis bio 94% pa i ne čudi što Dušan nije imao ni jednu brejk loptu, a sam je spasao 3.Mada Dušan puno greši, to svakako ne umanjuje igru Dominika Tima.
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Ma Dušan je baš loš, za razliku od one noći sa Big Džonom, ali očigledno mu se i ne igra po ovom Suncu, za razliku od Tima koji je izašao sa jasnim ciljem.. da završi ovo što pre.
                                Užasno servira, tako je loše servirao i protiv Amera, a ovaj pa standardno dobro i jako, e sad onda je jasno koliko je Duce bio dobar.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X