Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 250 - 2016. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sandugp View Post
    Ovaj Burgos igra jedan turnir godisnje. I to bas ovaj.
    Koliko mi je prosle godine bio simpatican i koliko sam navijao za njega na istom ovom turniru, toliko mi je sada antipatican.

    Ja razumem kada Ivko Karlovic sa svoja 2 metra nikada u zivotu nije odigrao klasican bh vec samo slajsira, ali kada vidim ovog picopevca kako radi isto, smuci mi se zivot. 35 ili 36 ili koliko vec ima godina je sprcao a od toga vecinu u tenisu i ne ume da odigra normalan bh.
    Ali jos gore je to sto mu to ovde prolazi iz meca u mec.
    Zvijezda je veliki car, sa 33 se sjetio da igra tenis i da postoji i ATP tur

    Agut najmladji finalista sjutra sa 27 godina.
    sigpic

    Comment


    • Šta je sa Doktorom?

      Comment


      • Originally posted by Sandugp View Post
        Ne to sto se navija protiv mladih tenisera - svako ima pravo da navija za koga god hoce. Vec sto se ne pokazuje ni trunka razumevanja za njih i sto se konstantno disrespektuje sve vezano za mlade nade.
        Nisam mislio ni na koga ko se javio, vec na sve one koji pisu kako oni nisu dovoljno dobri, kako nista od njih biti nece, kako nemaju ni talenta u dovoljnoj meri, ni radne navike, NISTA.
        A razlozi takvih pisanja su prevashodno (po mom skromnom misljenju) sto se likovi ovde plase za novaka i mole Boga da se ne pojavi neki novi klinac koji ce u dogledno vreme, moci da ga ozbiljno ugrozi na najvecim turnirima.
        Smesno....
        I naravno da nisam mislio na Vladana, za njega ruku u vatru. I naravno da se nisam osetio prozvan Oljinim komentarom, za nju glavu u torbu ako treba.
        Znam da nisi mislio na mene, niti sam te prozivala .. znaš da to ne volim zapravo nemam pojma na koga si mislio, ali ti je post čudan.... ko da po difoltu moraju mladi da se vole... ok , sada si objasnio, mada taj strah za Novaka ne razumem, mislim ne razumem onog ko ga ima.. a da nije u redu da se mladima sada predviđa neka budućnost, bez obzira na talenat, to je tek totalni nonsens, ako je zaista neko rekao/napisao. Toliko toga je ispred njih, novi treneri, razne promene i na fizičkom planu, da li će još samo porasti (mislim na visinu naravno), a da ne pričam da uvek može bilo kome da kvrcne nešto u glavi, da pomeni svoja shvatanja, filozofiju, radne navike... dakle budućnost je vrlo neizvesana i uzbudljiva. Kao i svaka.
        Last edited by miloolja; 06-02-16, 23:23.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Radi li Piles i dalje sa Agutom?
          sigpic

          Comment


          • On getting back with his first coach Pepe Vendrell...

            I'm back with him, I feel great. With him, I had my best results and had my best game. I feel comfortable both inside and outside the court with him.

            Comment


            • Dobre pobede za Moha i Donaldsona u Memfisu, Majkl ce na Fratandjela
              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

              sigpic

              Comment


              • Ima li snage Gilles Troicki da se suprotstavi Robertu Bautisti Agutu danas
                Similis simili gaudet

                Comment


                • Odlican momak stvarno

                  Zverev calls Manuel Messina a "f**king moron"

                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Maxx-a View Post
                    Ima li snage Gilles Troicki da se suprotstavi Robertu Bautisti Agutu danas
                    Osvaja Troicki titulu i krupnim koracima grabi ka Londonu
                    There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • Originally posted by Indigo View Post
                      Osvaja Troicki titulu i krupnim koracima grabi ka Londonu
                      Bice tesko probiti Aguta sa osnovne , koji je pride i odmorniji, kako mu ovo mu je ovo 3 mec na turnru . Viktor je bio bas los u prethodnom mecu.
                      Similis simili gaudet

                      Comment


                      • Ovi sa ESPN-a baš upućeni u lik i delo Viktorovo. Malo im što ga prekrstiše u Žil nego još vele kako mu je ovo prvo ATP finale u karijeri
                        sigpic

                        Comment


                        • Gilles i Novack zvuce i igraju mocno

                          Mislim da se neko nasalio sa napravljenom greskom u fazonu " odlicna nedelja za Gillesa Troickog, prvo finale igraca koji se do sada nije takmicio.
                          Similis simili gaudet

                          Comment


                          • Profesor Agut, čas tenisa, majstor

                            Comment


                            • Ipak Bautista bolji danas, sad pravac Roterdam protiv kvalifikanta sva 4 su nezgodna.

                              Comment


                              • Šta kažeš za njegov FH, zaista moćno izgleda. Čak i iz sredine poklapa lopticu čisto i kranje precizno.
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X