Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 250 - 2016. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bas strasan mec Berdiha, nije se raspao, ali je Novak prejak.

    Najvece rivalstvo u istoriji Open ere sjutra dobija novo poglavlje i mozda po prvi put ce Djokovic imati prednost u medjusobnim mecevima protiv Nadala.

    Svaki njihov mec je prica za sebe i sve je moguce, tu nema favorita, to je vjeciti derbi.

    Spoiler
    Salim se, senzacija bi bila ako bi Nadal dobio.
    sigpic

    Comment


    • Jedino sto mi se nije svidjelo kad sam vidio danasnji radpored je to sto ce Borna kasno zavrsiti. I zavrsio je nakon ponoci nakon skoro 3 sata. Dobra je stvar sto sutra igra tek u 19 a i Bedene je igrao skoro isto i on je tek u 21 zavrsio.
      Prvi turnir i Coric odmah bolji od Cilica. Bas lijepo

      Lagano sam poludio prateci ovo, sori ljudi
      Last edited by tenis; 08-01-16, 19:10.

      Comment


      • Veoma vazna pobjeda Borne. Bautista Agut je odlican igrac. Ne samo to, on igra dosta slicno Borni i nisam ocekivao pobjedu. Doduse, to je tek jedna pobjeda. Proslog ljeta je imao dva poraza od Aguta. Ali od necega se pocinje. Jednom kad preskoci Aguta, sljedeci cilj je Ferer.

        Originally posted by Vladan View Post
        Spoiler
        Salim se, senzacija bi bila ako bi Nadal dobio.
        Novaku daju 79% sansi.
        Last edited by NI; 08-01-16, 20:06.

        Comment


        • Zadnja 2 meca igra dosta bolje nego lani. Dosta su to jaci udarci i agresivniji tenis a eto i nakon 2 i po sata je sjajno trcao. Lani je mogao samo jedan set.

          Comment


          • Sta reci o sutrasnjem mecu Novak-Nadal. Ukratko... njihov 47. susret, Nadalovo 99 finale, H2H 23:23, kvota za pobedu Novaka 1.2. Mnogo bitniji mec za Nadala nego za Novaka. Pobeda bi mi mnogo znacila za sampouzadnje pred AO. Videcemo.

            Comment


            • 16. vezano finale na turu. sjutra na tapetu andre, ranking i jos ponesto.. solidni protivnici i dobri treninzi pred melburn

              Comment


              • Koji je rekord, 18?

                Dobro je sto sezonu otvara jedno od najvecih rivalstava ikad u tenisu. Nadal je danas bio dobar, ali da bi dobio Novaka mora da nadje servis kao 2013. i da digne ritern na veci nivo, tu je bas ogromna razlika na strani Novaka.
                sigpic

                Comment


                • Nadal spijunira Djokovic vs Berdih

                  Comment


                  • Realno, Berdych je trenutno Novaku veći rival od Rafe

                    Comment


                    • Rao iskren, doveo Moju radi Novaka.

                      "Jedini protiv kojeg ne mogu da nađem pravo oružje je Novak. Đoković je, objektivno, najjači igrač na Turu i protiv kojeg sam igrao. S obzirom na ostale tenisere iz Top 5 osećam da je sve u mojim rukama", rekao je 25-godišnji igrač rođen u Podgorici.
                      sigpic

                      Comment


                      • Brat Crnogorac

                        Comment


                        • Ajde momče da vidimo još nešto iz tog tvog divnog opusa. Red je i prvi da počne da ulazi.

                          Rođo operi patike!

                          Poslato sa htc
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Steta za Tomica, dva puta je vracao 1-5 u taj brejku da bi u obaz igubio naredna dva poena. Dobro bi legla titula u Sidneju sada
                            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                            sigpic

                            Comment


                            • Borna Coric igra u polufinalu Chennaija protiv Aljaz Bedene, u slucaju pobjede postati ce prvi tinejdžer (u19) u ATP finalu nakon 2008. godine (Marin Cilic, New Haven).
                              Clay je li ovo točan podatak?

                              Comment


                              • Jeste, od Marina niko nije igrao. U septembru te 2008. del Potro je igrao finale Tokija par dana nakon sto je napunio 20, a Kirios je prosle godine imao istu situaciju u Estorilu, slavio je 20. rodjendan prvog dana turnira

                                Od Marina dakle nemamo tinejdzera u ATP finalu, Kirios je jedini U20 igrac kome je to poslo za rukom u periodu 2009-2015, ali se nadam da to Borna danas menja
                                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X