Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 250 - 2016. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dimitrov pokazuje veliki napredak/jos samo glava/.
    U ovako otvorenoj igri gde je Roger gazda, on mu parira i na pragu je seta-a onda je sve moguce
    * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

    Comment


    • Meni se nikako ne sviđa ovo kada se sve rešava posle dva tri udarca.
      Volim dobru razmenu udarca posebno kada je izvode dobri ofanzivni igrači.

      Comment


      • Resio Grisa do ovo dobije
        * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

        Comment


        • Nastavlja ocajno da igra TB, to mi se nikako ne svidja
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Potpuno opao intezitet.
            sigpic

            Comment


            • Ovaj 3.set je najlosiji, obojica su pali u igri, prva 2 su bila odlicna
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • U Oklendu ni posten kvalifikacioni zreb nisu uspeli da sastave, koliko vidim nisu imali kome ni pozivnice da podele
                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                sigpic

                Comment


                • Originally posted by shminka View Post
                  Borna ne želi da vidi travu na slici, nešto kao Davydenko i Safin, nema šanse da na travi može dalje od 3. kola

                  treba danas protiv Batistute vidjeti šta ima novo da ponudi, prošle godine dva glatka poraza bez ikakvih šansi za osvajanje seta
                  Danas je najbolji mogući test za njega. Ne može biti bolji.

                  Prognoze u vezi sa mladim igračima su veoma nezahvalne i ja se ne bih usudio da prognoziram ko će od ovih mladića postići najviše u karijeru. I ja sam se na kraju 2003. nadao da će Federer u karijeri osvojiti 4 ili 5 Slemova (6 puna kapa). Čak bih se tada kladio da će Roddick osvojiti više. Vjerujem da je slična stvar i kad su Nadalovi i Đokovićevi navijači u pitanju nakon njihovih prvih GS trofeja.

                  I nemojmo tražiti među njima nove Rogere, Rafe ili Novake. Neka Andy Murray, tj. njegovi rezultati budu poređenje (s tim što je on na Slamovima morao više, odnosno neka 2 Slama više).

                  Vjerujem da je, ipak, nova generacija nešto bolje od malo kvalitetnije boranije tipa Dimitrova, Raonića, Nishikorija, Tomića (a mi smo nekad pominjali Harrisona) kojima je sada uspjeh kad izgube od nekog iz top 5 umjesto od boranije koja je manje kvalitetna od boranije kakvi su oni sami. Vrijeme za tu generaciju nikad neće doći sve i da se Roger, Rafa, Novak i Andy penzionišu ovoga časa. Što je za njih prije godinu dana rekao Ljubičić - očigledno da nijesu dovoljno dobri.
                  Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

                  Comment


                  • Vavrinka odlican, titula mu ovde nece izmaci ali cekam ono glavno u Melburnu
                    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                    sigpic

                    Comment


                    • Odlicno bi bilo da Noki i Stan budu na jednoj strani
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Originally posted by ClayWarrior View Post
                        Vavrinka odlican, titula mu ovde nece izmaci ali cekam ono glavno u Melburnu
                        Novakovci se ne slazu sa tobom
                        OVAKO

                        Comment


                        • Zasto bi bilo ko zelio Novaka i Vavrinku u istom dijelu, najbolje je da igraju u finalu. U svakom slucaju kad se god sretnu to je finale i taj mec odlucuje o tituli.
                          sigpic

                          Comment


                          • Sjajan Stan, uz Novaka ostavlja daleko najbolji utisak ostavlja u ovoj sedmici, rutinska pobjeda protiv GGLa koji mu nikako ne lezi

                            definitivno bi to bilo najbolje finale za AO, jedini koji Novaka moze dobiti trenutno
                            Last edited by shminka; 08-01-16, 13:11.

                            Comment


                            • Nek se sretnu u 1/4 finala i to bi bilo super za sve nas, a ko ne bi zeleo da gleda finale pred finala?
                              Sa druge strane dajte Rogera u Nadalovog dela, fale nam te duele
                              OVAKO

                              Comment


                              • A ti stvarno mislis ako Vavrinka dobije Djokovica da Nadal ima neku sansu protiv Vavrinke? Kuznjecov se sprda s njim sa osnovne, Vavrinka ima da ga busi pjeske.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X