Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 250 - 2016. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Edit sam malo ispod post...

    Slušaj, ako sam išta u životu naučio, to jeste da se ne prepirem oko gluposti. Poštujem da tvoje mišljenje, da nije ništa sumnjivo, možeš i ti moje da je meni sumnjivo. Ne igram kladionicu da bi imao nekog interesa, a bome nije mi ni Damir mrzak. Napredovao je mnogo otkad sam ga zadnji put uživo gledao protiv Albota u Mostaru. Dečko je drag i pristojan, tako da mi je drago što je pobjedio.

    Moje mišljenje je da neće netko igrati ala Kyrgios čitav meč da bi ga namjestio, izgubiš par poena koje trebaš, ostalo igraš kao da ništa nije bilo
    Last edited by luka; 20-10-16, 15:42.

    Comment


    • Da, inače je servis za set ili meč najlakši servis gem koji igrači imaju u toku jednog meča i svaki meč u kojem neki od aktera ne odservira za pobjedu je definitivno sumnjiv

      Nije ubila kladionica sport, nego je ubila vaše shvatanje istog, gdje se više ništa nevjerovatno ne može desiti, a da pri tome nije sumnjivo

      Garant je i polufinale USOa 2011. godine namješteno bilo, sad mi je dosta lakše

      Turnir u Moskvi jeste cirkus, ali postoje dosta lakši načini za namještanje od ovog da par puta dolaziš na poen do meč lopte i pri tome gadjaš milimetarski aut
      Last edited by shminka; 20-10-16, 15:50.

      Comment


      • Upravo su turniri kojima su razni BET ovo ono sponzori uništili ove turnire. Kladiš se uživo u kakvim će znojnicama izaći Gastao Elias poslije toilete breaka.
        Nevjerovatno se može dogoditi, čudo se može dogoditi. Njemačka Brazil na SP je bilo čudo, također je čudo bilo i Čilićevo osvajanje USO. Nedavno je čudo bilo i kada je Kei okrenuo Monfilsa nakon meč lopti. Itd,itd... Ali nije ni sve čudo.
        Najbolje namješteni mečevi su oni o kojima se ne priča. Zato se i odabiru ovakvi turniri u prvim kolima.
        Ovaj meč je bio slomljen 4 puta. Sva četiri puta je bilo sve na Khachanovu. Dopuštam evo i da je blokirao. Da je ovo bilo finale nekog turnira, ili da je bio meč protiv Federera ili Đokovića, pa hajde..

        Da te pitam ovako... Bi li ti stavio ruku u vatru da meč nije namješten, ustvari da je bar jedna strana meč željela izgubiti? Eto ako to možeš, ja povlačim sve što sam rekao.

        Comment


        • A otkud ti potvrda da su ti dogadjaji koje si naveo čudo, a ne štimaljka, pokušaj me ubijediti nekako da Novak nije prodao meč protiv Keia 2014. na USOu

          Karen je uzeo MTO na 4-1 u trećem i nije više osvojio gem do kraja, dakle, patio je fizički. I imao je probleme pred turnir, zato je meč prvog kola igrao tek u srijedu, a ne u ponedjeljak kada je meč inicijalno planiran. Organizatori su mu izašli u susret i dali više vremena za pripremu.

          Ali naravno, ti bi u ovu priču povjerovao da je preko puta bio Federer, gdje će neko patiti fizički u duelu protiv Džumhura. Znači i Nadal je lažirao svoje fizičko stanje u Miamiu.

          Comment


          • Pitam te bi li stavio ruku u vatru da mogu povući sve što sam rekao?

            Comment


            • Naloži vatru, nikakav problem

              Comment


              • Ok, evo povlačim javno sve što sam rekao. Meni nikakav problem.

                Karene oprosti zbog pretjeranih optužbi.
                Damir oprosti što sam omalovažio tvoju pobjedu.
                Shminka oprosti zbog duševne boli.

                Jel ok?

                Comment


                • Izvinjenje prihvaćeno

                  Comment


                  • Shminka se toliko iznervirao da je svaku poruku kretao sa "da" i "naravno", ironija level 99
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • I smanji tu fuka, nećeš spavat večeras nikako

                      Comment


                      • Treba vatru iskoristiti i za nešto korisno, nisi je valjda ložio da samo meni ruku spališ

                        Sumnjiv meč igraju i Kuznetsov i Bellucci, Tomas je 7 puta držao svoj servis, a u njegovom 8. servis gemu Kuznetsov pravi brake
                        Last edited by shminka; 20-10-16, 16:33.

                        Comment


                        • Vatra sam naložio radi neke romantike i grijanja, a ti si je rekao sam staviti u nju Ne pravi me još nasilnikom ovuda

                          Comment


                          • Očito je shminka da nisi prihvatio ispriku.
                            Onda nisi ni trebao govoriti da si je prihvatio

                            Comment


                            • Nisam se ni uznemirio uopšte

                              Smiješ li ruku u vatru da Tomas nije prodao ovaj servis gem, a? Meni je sumnjivo

                              Comment


                              • Eto ti vatre, već se primila dobro. Ako ti je sumnjivo stavi ruku u nju, vjerovat ću ti na riječ

                                Ne gledam meč, pa ti ne mogu konkretno reći. Ali koristeći tvoj stil ironije rekao bih da je Belluci mentalna gromada, te nikako nije sklon raspadu

                                Dobit će ovo Kuznetsov.

                                Comment

                                Working...
                                X