Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 250 - 2016. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Monteiro je uspeo da zavrsi posao, bas mi je drago zbog njega
    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

    sigpic

    Comment


    • Дуци га упрскао као мали... уплашио се?
      sigpic

      Comment


      • Jedan od najruznijih prvih setova kojeg sam do sada video je ovaj izmedju Buste i Eliasa. Kriminal od oba tenisera, valjda ne mogu gore u drugog...

        Ovo sto radi Busta je za sramota. Bezvoljno izdanje, bruka!
        Last edited by Stefan-kobe; 22-07-16, 17:03.
        OVAKO

        Comment


        • Kakvi BHi
          Similis simili gaudet

          Comment


          • Dhumhur poveo pred Talijanima 1:0

            Fonjini kriminalan na servisu, tesko moze gore od Damira ali zajebo ga je don
            Last edited by Mrkela; 22-07-16, 19:42.

            Comment


            • Lagano Fabio dobio 2 seta sa po 6:1, dobro izgleda, a daleko najvece je ime od tenisaca koji su ostali u igri za titulu. Ide na Eliasa i favorit je, Flavia dobro djeluje na njega

              Comment


              • Ne mogu da verujem da ce Nikoloz igrati za ATP trofej na sljaci, sjajno. Bice tu svasta sutra jer se i Lorenci nagutao prasine svih ovih godina ne bi li mu se ukazala ovakva prilika

                Moracu sutra malo detaljnije da osmotrim mec Monteira i Hasea, nadrealno mi je i vreme za koje su odigrali 25 gemova, ali i broj izgubljenih poena na servis kod Holandjanina
                Last edited by ClayWarrior; 23-07-16, 08:45.
                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                sigpic

                Comment


                • Sta je to on izgubio 3 poena na servisu i to sve na drugom. Svasta

                  Comment


                  • Ocajan Monteiro na riternu, nije se mogao sastaviti... Bas steta, mogao je da igra on finale.
                    OVAKO

                    Comment


                    • Dastin igra kao u transu!
                      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by ClayWarrior View Post
                        Dastin igra kao u transu!
                        Nikada nije imao ovoliko samopouzdanja,mnogo je on opasniji igrac od nekih iz top 30 ali je falilo tu konstantnosti.Ako prodje ovdje ne vidim kako ga mogu dobiti Hase ili Matje bude li igrao ovako.

                        Comment


                        • Titule za Berloka, Brauna i Basilasvilija, i ja zadovoljan
                          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                          sigpic

                          Comment


                          • Ipak nista od finala, drzi ovo Lopez u svojim rukama
                            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                            sigpic

                            Comment


                            • da, Berlok osvaja....
                              sigpic

                              Comment


                              • Bravo Feli, sramota bi bila da onakav stvor igra finale na sljaci. Da je bila trava ok, ali na sljaku ne treba nam Braun u finalima. Bilo bi lepo da Matje osvoji ovo, ali sve nesto mi kaze da ce Hase proci danas...

                                Lorenzi se zabio u tribine, a Basilasvili samo zabija u mrezu ili u autu. Vec je napravio 17 gresaka ako sam dobro izbrojao, a tek je 4-3...
                                OVAKO

                                Comment

                                Working...
                                X