Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 250 - 2016. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kod Federera je bilo znakova i dobrih mečeva prije osvajanja prvog GS-a, dovoljan je samo onaj Wimbledon 2001, ne treba ništa više. Koji znak ovdje da tražim, možda saobraćajni.

    Comment


    • Pa ne vidim da neko pljuje ovdje po nekom od igraca vec ljudi samo iznose cinjenicno stanje.

      Comment


      • Da ja nesto kazem na ovu temu. Danas je drukciji tenis, nemaju klinci snage za ovaj fizicki puno zahtjevniji tenis.
        A od ovih ko ce uspjeti: Chung i Rublev nemaju glavu za prvo mjesto ali ce doci u vrh. Kyrgios me podsjeca na Ivanisevica, ima udarce ali je "udaren" u glavu. Za glavu ne znam ali nije do kraja posvecen. Ako se cudom ne promjeni nista od prvog mjesta. Ako se promjeni onda da. Zverev ima glavu ali nema kretanje. Nista od prvog mjesta.
        Sto se Tomica tice, on bi morao postati puno agresivniji. Sa svoja skoro 2 metra ne moze ovako igrati. Vrhunsku, najbolju glavu ali i vorbenost ima Coric i to je najbitnije u tenisu. Nema udarce...
        Vecina ce doci do top 10.

        Comment


        • Vladane ne mozes da uporedis Nadala sa ove juniore, ipak je Nadal jedan i jedini, veliki izuzetak od ostalih. Ja ne sumnjam da ce ova generacija 96/97/98 biti sjajna u buducnosti, mozda nece osvojiti 17 Slemova neko od njih, ali sigurno ce vladati za neku godini. Neki od njih jos sada ne zaostaju igracki, vec samo fizicki (Rublev, Zverev). Polako, evo 2016 pa da vidimo sta ce ni oni prirediti, mozda nas iznenade sa neko 1/4 finale ili 1/2 finale Slema
          OVAKO

          Comment


          • Naravno da su od samog starta osuđeni na istu stvar kao i Federer, rodili se u pravo vrijeme. Pričaš od 21godišnjem Murrayu, a konkretno Zverev i Rublev su na 18. To je to vrijeme o kojem pričam, valjda je jasno da je 21-18=3

            Dominirat će u periodu poslije velike trojke, ali će imati svakako priliku da odmjere snage i sa Novakom i sa Andyjem i valjda sa Rafom

            Osim ako se to neće pikati, jer će ovi biti prestari? Ili im se možda više tenis neće igrati

            Comment


            • Bravo Ilja, kakav turnir...
              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

              sigpic

              Comment


              • Originally posted by tenis View Post
                Da ja nesto kazem na ovu temu. Danas je drukciji tenis, nemaju klinci snage za ovaj fizicki puno zahtjevniji tenis.
                A od ovih ko ce uspjeti: Chung i Rublev nemaju glavu za prvo mjesto ali ce doci u vrh. Kyrgios me podsjeca na Ivanisevica, ima udarce ali je "udaren" u glavu. Za glavu ne znam ali nije do kraja posvecen. Ako se cudom ne promjeni nista od prvog mjesta. Ako se promjeni onda da. Zverev ima glavu ali nema kretanje. Nista od prvog mjesta.
                Sto se Tomica tice, on bi morao postati puno agresivniji. Sa svoja skoro 2 metra ne moze ovako igrati. Vrhunsku, najbolju glavu ali i vorbenost ima Coric i to je najbitnije u tenisu. Nema udarce...
                Vecina ce doci do top 10.
                Pa ko ce biti prvi, neko mora
                Jedino ako mislite da ce ovi igrati jos 15 godina, pa da se taj buduci no.1 tek rodio.
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by notorious View Post
                  Kod Federera je bilo znakova i dobrih mečeva prije osvajanja prvog GS-a, dovoljan je samo onaj Wimbledon 2001, ne treba ništa više. Koji znak ovdje da tražim, možda saobraćajni.
                  Recimo Coric je namlatio Nadala i Mareja u 2 seta, Zverev je igrao 1/2 finala Hamburga sa 17 godine i dobio neke odlicne sljakase, Rublev je namlatio Verdaska usred Barselone, igrao egal mec sa Andersona na USO kojeg su resile nijanse, a znamo da Anderson nakon toga izbacio Mareja. Tu su ove klince, kazem ti jos malo im fali, sto iskustvo sto fizicku snagu. Ali docice to za neku godinu, bas to sto ti kaze Shminka
                  OVAKO

                  Comment


                  • Ne pika se Anderson na USOu, ne pika se ni to što su top 10 članovi u razmjenama protiv Zvereva izgledali smiješno

                    Comment


                    • Doći će kad ovi odu, bar smo se složili

                      Comment


                      • Novak i Andy idu u penziju za 2 godine?

                        od Zvereva očekujem puno već u ovoj godini

                        Comment


                        • Koliko će tad imati Čunga Lunga, Ćorić i kompanija? Oni su 2017 već u polufinalu GS ako ne i napad na titulu. Kad je mogao Murray mogu i oni

                          Comment


                          • Nisi odgovorio na pitanje

                            Čunga Lunga i Borna se pored Zvereva mogu slikati sa utješnim peharima

                            Comment


                            • I ja ocekujem od Sasa puno ove sezone, gledao sam ga protiv Kenija i dosta se podobrio, mislim da je stavio neki kg viska, a isto to mora da uradi i Rublev. Vec sad Rublev je kompletan igrac, poseduje svaki udarac i to vrhunski, ali mnogo je mrsav i ne kreta se dobro kada ga neko pritisne. Ali docice to s vremenom, ubedjen sam, imaju cele timove oko njih i znaju sta rade.

                              Coric ako ne poboljsa FH bice teniser u rangu Giles Simon.

                              P.s. Zaboravljamo Tejlora Fritza, fantastican igrac, jedan od retkih koji gotivim iz americke skole.
                              Last edited by Stefan-kobe; 07-01-16, 14:40.
                              OVAKO

                              Comment


                              • Kako mogu znati kad će se penzionisati

                                Dobar mu je datum rođenja, mora se priznati bar nešto

                                Comment

                                Working...
                                X