Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 250 - 2016. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mislim da je Tim vec u Parizu a ni fizicki ne deluje najbolje.. Sasa ovo stvarno moze dobiti, pa na Rolan Garos sto se mene tice ne mora ni da ide, samo nek mi donese titulu
    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

    sigpic

    Comment


    • Thiem se fizicki raspada, odlican odabir turnira pre najveceg na sljaci, nema sta.
      OVAKO

      Comment


      • Steta zbog ovoga, ali ajde Sale, ajde majstore.
        1. Andrey Rublev
        2. Thanasi Kokkinakis
        3. Alexander Zverev
        4. Ernesto Escobedo

        Renesansa tenisa u 2016 godini.

        Comment


        • Pokrij se peskirom i miruj, imas ga
          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

          sigpic

          Comment


          • Samo se nadam da Thiem nema neki veći problem. Ta bi mi varijanta bila najgora, jer mi je gotivan igrač.
            Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

            Comment


            • Originally posted by amnesiac View Post
              Samo se nadam da Thiem nema neki veći problem. Ta bi mi varijanta bila najgora, jer mi je gotivan igrač.
              Ma gde nece, sredina maja je a on ima 100 meceva ove sezone. Uzanu selekciju turnira, Nica mu nikako nije bila potrebna.
              OVAKO

              Comment


              • Šteta što su Zverev i Thiem tako blizu u žrebu na RGu, a još u 4. kolu na Rafu...

                Comment


                • 15. avgust 2012., podne

                  Necete mi verovati ali cim sam proveravao taj Fjucers te nedelje samo sam se nasmejao kada sam mu video godiste.. em Nemac, em ovako silno prezime, em ekstremno mlad. Radovao bih se tituli bilo kog tinejdzera, ali Sasina ce mi biti 5 puta draza ako do nje dodje

                  Originally posted by ClayWarrior View Post
                  Alexander Zverev, mladji brat Mise Zvereva, na domacem Fjucersu u Nemackoj postao je prvi igrac rodjen 1997. koji je dobio profesionalni mec. Za njega kazu da je ekstremno talentovan a do trijumfa je dosao prakticno iz prve sanse koja mu se ukazala, ovo mu je prvi profesionalni turnir u karijeri. Danas ce igrati za mesto u 1/4 protiv 4 godine starijeg zemljaka koji je prosao kvalifikacije i ako Vuner bude umoran mozda Zverev napravi podvig slican onom Kozlova od pre par nedelja



                  Ipak je porazen, 2-6 7-6(1) 6-1... ko zna, mozda je imao i neku mec loptu. Nadam se da ce dobiti jos neku sansu do kraja godine
                  Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                  sigpic

                  Comment


                  • Zverev neka danas uzme titulu na RGu mize da ispadne od Erbera. Sve sto tamo uradi je plus.

                    Na Wimbledonu ce mnogi da se povinu pred ovim servisom i bekhendom.
                    1. Andrey Rublev
                    2. Thanasi Kokkinakis
                    3. Alexander Zverev
                    4. Ernesto Escobedo

                    Renesansa tenisa u 2016 godini.

                    Comment


                    • Pa nismo se ovako dogovorili

                      Ne mogu da verujem sta on meni radi
                      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                      sigpic

                      Comment


                      • Kazem ja Shminki da mu fali taj killer instict...
                        OVAKO

                        Comment


                        • Ne razumem, ali ne moze meni biti vise stalo nego njemu
                          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                          sigpic

                          Comment


                          • Sad citam sto ste pisali prethodnih dana i naletim na ovo

                            Originally posted by Velikiajnstajn View Post
                            Pobjeda sutra za Vladana.
                            Hvala mu, posebno za

                            Spoiler


                            Ozbiljan igrac Tim, titule kao na traci dolaze, iako ovo nije trebao da igra jer moze daleko na RGu.
                            sigpic

                            Comment


                            • Cudnog li meca. Set i rani brejk za Thiema, Zverev u nokdaunu posle krvarenja iz nosa, a onda se Thiem raspadne. Gubi set, trazi mto (desno rame), vrati se na teren i ocetka Zvereva sa nulom uz servise do 220km/h

                              Sve to uz bas ocajan kvalitet tenisa. Nadam se da ce fizicki biti okej za RG obojica.

                              Comment


                              • Potpuni raspad. Vjerovatno je ostao bez goriva. Vjerujem da će dobiti Thiema moguće već na narednom meču, a ako bude zdrav biće mu redovna mušterija.
                                Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

                                Comment

                                Working...
                                X