Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 250 - 2016. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zeznuo Corica za 26 dana

    Comment


    • i ATP lista konačno pokazala da je Zverev bolji od Borne

      Comment


      • I ne samo to, nego bi sutrasnjom pobjedom prakticno dohvatio top 20 race liste. Sto s obzirom da smo u sljakastom dijelu sezone predstavlja brutalan rezultat.

        Cim se predje na brze podloge ja mislim da ce sigurnost doci u izrazenijoj mjeri, a skok na ATP listi je neminovan jer brani oko 200 bodova do kraja godine. Sad na RGu npr ne brani nista. Ozbiljan rezultat, konacno da jedan jako mlad igrac iskoči u prvi plan.

        Inace Nik u ovom momentu u top10 race liste.
        1. Andrey Rublev
        2. Thanasi Kokkinakis
        3. Alexander Zverev
        4. Ernesto Escobedo

        Renesansa tenisa u 2016 godini.

        Comment


        • ATP lista precizno pokazuje ko je kad bolji.
          Zverev ima odlicne udarce ali je previsok i previse igra duge meceve.
          Borna ima manjak snage u udarcima koji ce nadoknaditi. Obojica ce biti odlicni, Borna bolji jer njegova visina vise odgovara za tenis. Takodjer mu je i glava bolja, sto je najbitnija stvar u tenisu.
          Zanima me hoce li Thiem naslijediti Mustera na prvom mjestu (pokazao je neke labilnosti), hoce li Kyrgios naslijediti australske legende, sta ce biti sa Fritzom, Chungom i ostalima.
          Borna i Alex takodjer imaju koga naslijediti. Recimo Alex Michaela Sticha, najveceg talenta ikada.
          Last edited by tenis; 20-05-16, 20:00.

          Comment


          • Originally posted by tenis View Post
            ATP lista precizno pokazuje ko je kad bolji.
            Zverev ima odlicne udarce ali je previsok i previse igra duge meceve.
            Borna ima manjak snage u udarcima koji ce nadoknaditi. Obojica ce biti odlicni, Borna bolji jer njegova visina vise odgovara za tenis. Takodjer mu je i glava bolja, sto je najbitnija stvar u tenisu.
            Zanima me hoce li Thiem naslijediti Mustera na prvom mjestu (pokazao je neke labilnosti), hoce li Kyrgios naslijediti australske legende, sta ce biti sa Fritzom, Chungom i ostalima.
            Borna i Alex takodjer imaju koga naslijediti. Recimo Alex Michaela Sticha, najveceg talenta ikada.
            Reci to Marcelu Riosu u facu i sve je u redu
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • Sad ko ce biti bolji Borna ili Sasa je trenutno nemoguce ocjeniti, previse je faktora koji ce uticati. Zverev je trenutno u debeloj prednosti. Teze koji si ti postavio se mogu postaviti i obratno, Sasa ce sa vremenom srediti glavu a Borna nikad nece dovesti forhend na pravilan nivo, ni kad mu doda snage. Bornina jedina prednost u odnosu na Sasu je kretanje. Medjutim, osnovni udarci kao i servis su na strani Zvereva i ovo kako su krenuli nam govori da ce Borna morati rapidno da napreduje ako misli da isprati mladjeg Zvereva. Steta je sto Borna nije ostvario prakticno nikakav progres za godinu dana, dok je Zverev znatno napredovao.

              Inace bekhend Zvereva prijeti da bude prestrasno oruzje. Unistava njime.
              Last edited by Velikiajnstajn; 20-05-16, 20:26.
              1. Andrey Rublev
              2. Thanasi Kokkinakis
              3. Alexander Zverev
              4. Ernesto Escobedo

              Renesansa tenisa u 2016 godini.

              Comment


              • Sad će i trava, za travu i tenis mora priznati da je razlika u kvaliteti smiješna

                pa skontajte kolika je to razlika

                Comment


                • Nema veze ako je Sasa i bolji od Borne na travi, onda nije od Cilica, tako da nam je tenis miran.

                  A ako bude slucajno bolji i od Cilica, e onda opet nema veze jer Ivanisevic ima Wimbledon tako da slikaj se ti Sasa.
                  Last edited by Velikiajnstajn; 20-05-16, 20:53.
                  1. Andrey Rublev
                  2. Thanasi Kokkinakis
                  3. Alexander Zverev
                  4. Ernesto Escobedo

                  Renesansa tenisa u 2016 godini.

                  Comment


                  • Originally posted by tenis View Post
                    ATP lista precizno pokazuje ko je kad bolji.
                    Zverev ima odlicne udarce ali je previsok i previse igra duge meceve.
                    Borna ima manjak snage u udarcima koji ce nadoknaditi. Obojica ce biti odlicni, Borna bolji jer njegova visina vise odgovara za tenis. Takodjer mu je i glava bolja, sto je najbitnija stvar u tenisu.
                    Zanima me hoce li Thiem naslijediti Mustera na prvom mjestu (pokazao je neke labilnosti), hoce li Kyrgios naslijediti australske legende, sta ce biti sa Fritzom, Chungom i ostalima.
                    Borna i Alex takodjer imaju koga naslijediti. Recimo Alex Michaela Sticha, najveceg talenta ikada.
                    Već sam te jednom pitala da li ti i pročitaš to što napišeš pre nego klikneš na "postavio odgovor"...
                    Doduše nije do tebe, ja sam mazohista čim čitam to što napišeš.
                    P.S. Borna i Marin su ubedljivo najbolji, najviši, najlepši i najjači. Bolji su od Feda na travi, Djokovića na betonu, o Nadalu i šljaci da ne govorim.
                    Spoiler
                    Ironija (za one koji prvi put čitaju) da ne pomisle da sam "odlepila"

                    Priznaj, bar jednom da je Zverev kvalitetniji od Borne, što dobrim igrama i ATP listom može lako da se i dokaže - na kraju krajeva i dokazuje. O Dominiku Timu i da ne pričam. Gledaj sutra kako deca igraju pa sagledaj stvari realno. 'ajd
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Rios jeste najveci talent. On, Stich, Chang, Safin, Nalbandian.

                      Znas ti dobro da se glava ne moze srediti, a udarci vec mogu.
                      Borna takodjer ima odlican servis i backhand.

                      99.9 % vremena mi gleda u ledja, nema toliko finala ni pobjeda protiv top 10, kako je onda bolji?
                      Momak je vislji pa je snazniji, to je istina.

                      Comment


                      • Tim je debeli favorit ali mozda me Sasa obraduje kao retko ko skorije u tenisu i konacno smakne Cilica sa te famozne liste na koju se odavno paucina uhvatila
                        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                        sigpic

                        Comment


                        • Dobija Sasa danas CW, bez brige.
                          OVAKO

                          Comment


                          • So far so good
                            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                            sigpic

                            Comment


                            • Uh ljubim ti BH ritern.
                              Dva-tri metara iza osnovne on sevne viner po paraleli iz bekenda, i to na riternu, bas mocno.
                              OVAKO

                              Comment


                              • Tuce bekhend kao bic!!
                                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X