Announcement

Collapse
No announcement yet.

Lepe žene svuda oko mene

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa nisam ni rekla da je mačo... kvazi znači kobajagi.
    A i ne treba vam ovde mačo, to tamo u realnom vežbajte.
    Last edited by miloolja; 14-04-17, 18:55.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post
      Kakvi maco fazoni, ovdje je samo Gojko alfa muskarac, ovi ostali su izlapili od vinjaka.
      Ajnstajne,

      Sta smo ti Gang i ja rekli za eliksir mladosti?! Vinjak, se pise velikim slovom. I nismo jos izlapili..

      Ali ono Gang bas radi na tome da izlapi :vinjasmajli:

      Hej, Olja, nemoj mladjog Madrida da diras!! Ima da zovem Sikija da se vrati na forum

      Originally posted by Vladan View Post
      Bice da se samo tebi Limar zamjerio
      Medjed klasican, jedva docekao da me zapljune! Za sve je kriv Mandusic...
      Last edited by l1m4r; 14-04-17, 20:04.
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Mehhh nisi ni ti ništa bolji.... i ne diram ja njega, dira on mene. Čuj kao nije mi dozvoljeno da odlazim ovde,muška tema Svašta. A fudbal, tamo mogu? E hvala vam, divni ste.

        Prvo, jel sam dolazila ovde? Jesam?
        Jel sam postavljala cice (ili cicu) ? Jesam.
        Jel smo ćaskali ovde? Jesmo.
        Jel se neko bunio? Nije.
        Jel se retko ovde oglašavam? Da.

        I drugo ... žena najbolje ocenjuje ženu, nemate pojma.


        Što Sikija? Pa ja jedva čekam da se vrati na forum, ali je too busy, znaju se prioriteti, doduše kad uđe bar se uvek javi.
        Nisam ovo raz.
        Last edited by miloolja; 14-04-17, 20:13.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Siki je poseban! Ubija ga posao, radi kao crnac.

          Maricu, kada procitas ovo nemoj svata da pomislis.

          Ma slobodno dolazi, ko tebi ili Bojani da zabrani nesto, eeeej pa to bi se forum srusio .

          A to da najbolje zena ocenjuje zenu, je najveca laz u svetu . Znam po svojoj najboljoj drugarici. Ni za jednu devojku koju sam joj pokazao nije rekla, e ovaj lepa. Valjda ti nisi takva?

          I da sto me napade sada?!
          Ja znam da sam jedna bezosecajna svinja, kako si ti jednom priliko lepo rekla. ali zivot je surov i trazi od nas da budemo takvi. Ali ako zakopas malo ispod imidza, surovog i bezosecajnog tipa, kako ne poricem da se predstavljam. Nacices jednu romanticnu dusu, pesnika asfalta i kafane pre svega. Nacices jedno uplaseno dete kome treba neznosti i topline.
          Last edited by l1m4r; 14-04-17, 20:17.
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • To su sve predrasude. Ne možeš na osnovu jednog negativnog i ljubomornog primera, kao što je tvoja dugarica da ocenjuješ i nas ostale. Naravno da nisam takva, jer ne samo da je najbolje kada žena ocenjuje ženu, već je i najiskrenije, vi imate druge namere, pa ste skloni lažima
            Divno je videti lepu, doteranu devojku i ženu, zapravo onu koja brine o sebi, a pogotovu one koje imaju nešto, ali to sam izuzetno retko viđala ovde. Više se cene neki veliki i veštački atributi, i naravno sve je danas na izvolte. Užasna vremena.

            EDIT: ja te napala? Ono zbog isti si ..to? Pa umesto mene da braniš, ti njega ... Big mistake.
            Last edited by miloolja; 14-04-17, 20:23.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Nemoj zameriti Gangreni na Rumunkama.. Nije on kriv sto nema ukusa

              Pa on je "mladji brat" mora neko da ga usmeri na pravi put. Ti mu vise dodjes kao tetka
              Last edited by l1m4r; 14-04-17, 20:24.
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Hahaha Olja ja sam bas napisao da smes da ulazis i da komentarises, ali samo ne da prigovaras i trazis zamerke konverzaciji u jedinoj sekciji foruma gde je locker room talk, medju momcima. Ja se licno uzasno trudim da svugde drugde budem maksimalno korektan prema svima i da se ne zameram. Ceo tekst je bio napisan u saljivom i raspolozenom, a ne macho fazonu. Druga recenica se odnosi na to da vi zene i u pravom svetu obozavate da tracarite ljubomorisete i kritukujete(trazite zamerke), mada ni muskarci nisu mnogo bolji, samo na drugaciji nacin ispoljavaju i komentarisu to. I znas da si mi ti medju omiljenima i da te nikada ne bih sklonio ili trazio da te sklone, a kamoli da nesto lose(kada su ozbiljne stvari u pitanju a ne medjusobno potkacivanje u sali) kazem o tebi, ni na forumu ni na PM. Al da volis da trazis zamerke-volis , i onda sam ti napisao iako mi to bude simpaticno isto kao trolovanje i tvrdoglavnost nekih na forumu(prepoznace se).
                Last edited by colchonero; 14-04-17, 20:25.

                Comment


                • Originally posted by l1m4r View Post
                  Nemoj zameriti Gangreni na Rumunkama.. Nije on kriv sto nema ukusa

                  Pa on je "mladji brat" mora neko da ga usmeri na pravi put. Ti mu vise dodjes kao tetka
                  Pa lepo kaže Aki..manje vinjaka, manje vinjaka.. zar Rumunke ne preferira pre svega Tobdžija?

                  Za ovaj drugi deo..............mogu samo od sada da te ignorišem.

                  Last edited by miloolja; 14-04-17, 20:25.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Pa lepo kaže Aki..manje vinjaka, manje vinjaka.. zar Rumunke ne preferira pre svega Tobdžija?
                    Mrtva trka. Nesto kao 4to mesto u PL..
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • Bože gospode madride dečko šta ti pišeše?

                      Ko je bre bilo šta zamerio?

                      I ne znaš ti još ništa o životu da bi donosio takve zaključke, pa ni pretpostavke.
                      Last edited by miloolja; 14-04-17, 20:32.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Moram se složiti sa Oljom što se tiče žena i komentarisanja drugih žena. Sa devojkama je uvek najbolje komentarisanje drugih devojaka. Sa muškarcima je to klasična priča, 90% će ti reći istu stvar. "Ja bi to...ili ne bi to", dok su devojke pune lepih prideva u opisivanju...
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Ja nisam napisao da si ti takva, nego sam mislio na generalno zene koje ja poznajem pogotovo u mom dobu. Sta se odmah ljutis i napades me, kad ti nisam nista lose rekao. Samo sam ti napisao odgovor na tvoj komentar citiram

                          "Pazite sad vi ovo iznošenje svakakvog veša u javnost. Cccccccc...
                          Ehh koja smo selendra... sve se bre sazna..."


                          Nisam ti ja nista ruzno napisao.

                          Comment


                          • PA TO JE ZEZANJEEEEEEEEE..kakve zamerke, o čemu pričaš? Ispisa ovde boga oca na osnovu nečega što veze nema počevši od toga da je ovo vaša tema, da je ne kvarim, da otvorimo mi našu .... i kada ti odgovorim na to ti ode bestraga u priči.
                            Odoh.
                            .
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Zola nije baš tako.

                              Tj zavisi sa kim se družiš i kakve ljude imaš oko sebe.
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Joj price depresivne, ovo se pretvara u ovo.

                                https://www.instagram.com/p/BS4DVSHl...-by=sarafoster
                                Last edited by maliajnstajn; 14-04-17, 20:47.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X