Announcement

Collapse
No announcement yet.

Lepe žene svuda oko mene

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E jebem mu miša Moramo nešto sa Zolom bratom iskombinovati on ide po tim Španijama i Francuskama verovatno ima kontakt
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Nego, bil se kakva crna mogla nać po Bg, velik je to grad sigurno ih ima...
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Lord Gangrena View Post
        E jebem mu miša Moramo nešto sa Zolom bratom iskombinovati on ide po tim Španijama i Francuskama verovatno ima kontakt
        Uff to bi bilo odlično.. Al bi je moro dovuć neđe bliže, jbg neam pasoš..

        "I love to speak with Leonard
        He’s a sportsman and a shepherd
        He’s a lazy bastard
        Living in a suit ."
        Leonard Cohen

        Comment


        • Originally posted by Crni Đorđe View Post
          Spor mi je internet ja ti ovo ne mogu viđet...

          "I love to speak with Leonard
          He’s a sportsman and a shepherd
          He’s a lazy bastard
          Living in a suit ."
          Leonard Cohen

          Comment


          • NIVES CELZIJUS














            *prava muzara*

            "I love to speak with Leonard
            He’s a sportsman and a shepherd
            He’s a lazy bastard
            Living in a suit ."
            Leonard Cohen

            Comment


            • SHAKIRA












              "I love to speak with Leonard
              He’s a sportsman and a shepherd
              He’s a lazy bastard
              Living in a suit ."
              Leonard Cohen

              Comment


              • Деми Роз волуме 2 .







                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Poslednja 2-3 dana sam proveo sa jednom prelepom devojkom i jednom bas finom, ali to u glavi nista nema, dzaba im sve, uvek sam bio skeptican prema tome da lepa ne mora biti interesantna i pametna, ali braco mora da ga jebes... samo je njima mnogo lakse, ali ove opet nisu.
                  sigpic

                  Comment


                  • E moj Mambara tako ti je to danas , mene večeras spopadala devojčica od 17 godina stvarno vizuelno na mestu ali glava je u ofsajdu . Poljubi me likuša u sopstvenom kafiću koji je bio pun i gde je naravno bilo ženinih drugarica i sad vam je brat dobio ribanje od 45 minuta
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Mali nocni razgovori sa Lordom

                      Ne daj se brate, samo joj reci JEZIK NA TOPLO!!
                      DALE 1992-2020
                      NIKAD ZABORAVLJEN

                      Comment


                      • Samo joj brate reci budi ponosna da ti djevojcice na muza odvaljuju, ko da sam Di Kaprio, a ne Gangara.

                        Reci jesul ti ljubomorne drugarice, sto nemaju vako dobrog muza?
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Žali se a dobro prošo.

                          Moja bolan da zna da ima registrovanih žena na forumu mor'o bih se samobanovati
                          DALE 1992-2020
                          NIKAD ZABORAVLJEN

                          Comment


                          • Zenski ego je muskarcevo najjace oruzije, iako to zene nece nikad priznat.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Pravda za Gangaru. Izdrži Gangaro! Forum SK-a tw neće nikada zaboraviti!

                              Jel moguće da si tako neiskusan, ženi pusti Tarmi Ricmia - i reci da si joj celo veče pevao:"Idi kući maloletnice". Dok ovoj maloj zna se, Boban Zdravkovic - Klinka. Samo nemoj u muriji to da pevaš .

                              A Mamba je postao toliko konfuzan da mi je zajebao Parica, a to je bas teško
                              Zato je Akiju najbitnije da nije debela. A u glavi može i dobro dodje ako je promaja
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Originally posted by Lord Gangrena View Post
                                E moj Mambara tako ti je to danas , mene večeras spopadala devojčica od 17 godina stvarno vizuelno na mestu ali glava je u ofsajdu . Poljubi me likuša u sopstvenom kafiću koji je bio pun i gde je naravno bilo ženinih drugarica i sad vam je brat dobio ribanje od 45 minuta
                                Ahahahah ... Lord se otvara Nisi ti tu nista kriv, ne daj se.
                                Razumem te u potpunosti. Zenski najveci strah se zasniva na tome da je partner pre ili kasnije ne ostavi zbog mladje i lepse .... tako da si jos dobro prosao sto je trajalo samo 45 min
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X