Announcement

Collapse
No announcement yet.

Lepe žene svuda oko mene

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by l1m4r View Post
    Ne vozi Aki to :vinjaksmajli:
    A i Aki se ne zeni.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Originally posted by Lord Gangrena View Post
      Može može taman da napravim svoj Czech casting
      Ni czech street nije loš... Sve razumijem, al da pristanu i da ih snimaju, nemam riječi.
      Jel neko provalio za koliko para pristaju..

      "I love to speak with Leonard
      He’s a sportsman and a shepherd
      He’s a lazy bastard
      Living in a suit ."
      Leonard Cohen

      Comment


      • Hahahah pa to im je profesija, ne mislis valjda da su publicagent i slicni casting i street snimci sa amaterskim ucesnicama


        Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
        VALENTINO ROSSI #46

        Comment


        • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
          Devojkama ruzno stoji, slazem se. Meni je devojka mnogo lepsa ako lepo prica, davno ja to ovde pisao, neki se i smejali.
          Naravno, ima izuzetaka, koji paze malo pa im onda i predje u naviku da lepo pricaju. A sto se Srbije tice, Uzice i taj deo, ne daj Boze nikom...
          Šta imaš protiv Užičana i njihovog zavijanja? Ja sam rođen u Ue. Mada ne pričam tako, slažem se da zvuči ružno.

          A Miletiću to oko govora si 100% u pravu. Nisam mogao da svarim neku devojku iz Bosne iako je prelepa, nema šanse. Nisam mislio da će to biti razlog, a ispostavilo se kao važno.
          Isto sam skoro bio sa nekom priča fazon kao muško, može taj glas da upropasti sve.
          Zamisli da ti je riba iz Pirota ili Surdulice. Treba ti prevodilac za neke stvari...
          Limar treba da radi public agnet foru ovde, da im plaća u naturi vinjakom. Pola sata 3 flajke, da imaju za grad.
          Last edited by Cassius Clay; 01-06-16, 18:16.

          Comment


          • Ja sam bas cuo da ljudi iz Uzica i Valjeva imaju najbolji akcenat i najpravilnije pricaju Srpski, a imam i dosta koleginica sa faxa iz Uzica sa kojima sam "blizak", tako da ne mogu nista reci protiv njih
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Originally posted by Miletić View Post
              Hahahah pa to im je profesija, ne mislis valjda da su publicagent i slicni casting i street snimci sa amaterskim ucesnicama


              Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
              E jbg sad si me razočarao... Ubi mi svu želju za odlaskom u Češku.

              E da, kod nas stariji ljudi kad pričaju o starim dobrim vremenima uvijek spominju Tita i Čehinje na ljetovanje

              "I love to speak with Leonard
              He’s a sportsman and a shepherd
              He’s a lazy bastard
              Living in a suit ."
              Leonard Cohen

              Comment


              • Ma nije to vidjelo amaterizma. Kao i FakeTaxi. Pazi da matori nece ubijediti svaku
                1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                sigpic

                Comment


                • Za Čehinje sam i ja čuo po tim letovanjima od pre. Nisi bio ako nisi...meni su Ukrajinke i Ruskinje uvek bile pojam, mada ne treba generalizovati, svuda ima lepih žena.

                  Bice to je možda istina, ali ima ljudi iz Ue koji stvarno razvlače pa to zvuči...katastrofa.

                  Ja se izvinjavam na postovima, malo je off

                  Comment


                  • Originally posted by bane je View Post
                    E jbg sad si me razočarao... Ubi mi svu želju za odlaskom u Češku.

                    E da, kod nas stariji ljudi kad pričaju o starim dobrim vremenima uvijek spominju Tita i Čehinje na ljetovanje
                    Pa pola planete bi se preselilo u Cesku da je tako, ili bi bili turisticki najposecenija zemlja na svetu
                    To je sve rezirano naravno i glume profesionalci sto ne znaci da zene i devojke u Ceskoj svakako nisu daleko opustenije i slobodnije nego ovde, da ne kazem promiskuitetnije imam vrlo lepa iskustva odande a bio sam mnogo puta pa nije bas slucajnost

                    Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                    VALENTINO ROSSI #46

                    Comment


                    • Originally posted by Uroš View Post
                      Za Čehinje sam i ja čuo po tim letovanjima od pre. Nisi bio ako nisi...meni su Ukrajinke i Ruskinje uvek bile pojam, mada ne treba generalizovati, svuda ima lepih žena.

                      Bice to je možda istina, ali ima ljudi iz Ue koji stvarno razvlače pa to zvuči...katastrofa.

                      Ja se izvinjavam na postovima, malo je off
                      mozda klinci razvlace,ali za starije ja nisam cuo do sad

                      Comment


                      • Miletić je već agent Uroše
                        Originally posted by Vladan
                        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                        :vinjaksmajli:

                        Comment


                        • Hahah video sam u međuvremenu da je Miletić.

                          Ledeni 80 Ja sam baš starije i slušao, relativno starije, tj starije od mene, zavisi da li su završili školu za pink pantere ili fax, ovi prvi malo više zavijaju, ovi drugi pričaju normalnije.

                          Kad smo već kod govora, a i kod nacija, Hrvatice nisu loše, jer mogu da ih slušam a i imaju ono nešto, naravno ne sve, glupo je generalizovati. Mada ne sumnjam da Miletić zna više, verovatno je čovek svratio i do Hrvatske, pa ćemo možda dobiti više informacija.

                          Comment


                          • Kada smo kod Hrvatica, ja padam na Splićanke kada počnu da pričaju ikavicom..

                            Comment


                            • Nema potrebe da idem, vole Hrvatice da izadju u NS a ima ih nekolicina i na medicinskom fakultetu u NS, blize im tu ako su iz Osijeka i tog dela nego da idu u ZG da studiraju (i jeftinije).

                              Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                              VALENTINO ROSSI #46

                              Comment


                              • Meni je ovo trenutno pojam

                                Remeber, only 2% of the world’s population are redheads.


                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X