Announcement

Collapse
No announcement yet.

Lepe žene svuda oko mene

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Rossonero View Post
    Usao bi u nju ko Inzaghi u ofsajd.
    Otreso bi je ko Griezmann prečku.
    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

    Comment


    • Otreso bi je ko magaricu Anta Ivova.

      "I love to speak with Leonard
      He’s a sportsman and a shepherd
      He’s a lazy bastard
      Living in a suit ."
      Leonard Cohen

      Comment


      • Josi Neves Brazilian Model , znači bukvalno mi je bilo najteže da izaberem slike od svih devojaka što sam okačio ovde , devojka je savršenstvo .









        Spoiler








        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Originally posted by bane je View Post
          Woooooow!!!!!

          Dajte neke beogradjanke i novosadjanke, priča se da su najljepše u regionu..
          Novi Sad pun ljudi koji nisu izvorno odavde pa samim tim i devojaka pa se stice lazna slika donekle... Ali po ponasanju ocaj, govorim za novosadjanke mada i ove sa strane brzo udju u fazon... Odes negde odusevis se devojkama koliko su opustene i normalne

          Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
          VALENTINO ROSSI #46

          Comment


          • Originally posted by Tarantula View Post
            Otreso bi je ko Griezmann prečku.
            Ili još bolje, kao Mijatović protiv Holanđana..

            Comment


            • Originally posted by Ricma View Post
              To nisu Novosadjanke, to su uglavnom Bosanke, Crnogorke, Madjarice i jos par nacionalnih manjina.Novi Sad je pun dodjosa.Vojvodina slobodno moze po sastavu stanovnistva da se nazove mala Bosna.
              Zbog toga se i kaze za NS da je grad lepih zena. Budi bar malo zahvalan, dodjosu.

              Originally posted by miloolja View Post
              Ti nisi merodavan za prosečnog ispitanika, koji bi mogao dati sud o ovome.
              Kako ja nisam? Pa ja sam prosao kroz sve te gradove, kako kod okrenes.

              Btw.
              Ja sam stekao utisak da Paric ima nesto protiv Bosne, kao nekakav vid ljubomore, a covek nikad krocio nije.
              Da ti nisu skinuli koju ribu?
              Last edited by Black Mamba 24; 31-05-16, 15:39.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Ti nisi merodavan za prosečnog ispitanika, koji bi mogao dati sud o ovome.
                Nisam očekivao da ti ovoliko ne znaš. Od Marica sam očekivao ne od tebe

                Gangaro kačio sam je ranije. Ne pratiš u školi. Smanji sa Vinjakom.
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                  Zbog toga se i kaze za NS da je grad lepih zena. Budi bar malo zahvalan, dodjosu.
                  Kako ja nisam? Pa ja sam prosao kroz sve te gradove, kako kod okrenes.
                  Kroz koje gradove? Po Srbiji? Nije poenta gde si i i koliko video, već tvoj ukus.. u tom smislu, probirljiv si, da ne širiim priču

                  Marli, drveni advokatu.. ne znaš o čemu pričam.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Ali u stvari znam. I to baš dobro. Evo pitaj Sikija .
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • Dobre su devojke iz Novog Sada, stvarno nemam šta zameriti. Ne znam što se Marić buni
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Kroz koje gradove? Po Srbiji? Nije poenta gde si i i koliko video, već tvoj ukus.. u tom smislu, probirljiv si, da ne širiim priču

                        Marli, drveni advokatu.. ne znaš o čemu pričam.
                        Pa ja mislim da bas zato i jesam merodavan.
                        Beograd, NS i nekoliko srednjih i manjih, koji i nisu vazni jer u toku skolske godine u njima vlada pustos.

                        @Indigo
                        Maric bi bio zadovoljan kad bi se studenti iz Bosne vratili preko Drine i da mu ostane onda losiji izbor, jer jbg kad imas veliki izbor ne mozes se odluciti, tako i Paric nikako da se odluci.
                        Last edited by Black Mamba 24; 31-05-16, 15:48.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ma Ricma blavor. Ne zna šta hoće.

                          Ricma u vinjaku je lek. Veruj meni. Posle flajke vinjaka apsolutno ti ne smetaju dodjosi. Dodjosu
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Originally posted by bice View Post
                            Evo momci kao sto sam obecao:

                            Ovo je Nadja, 95' godiste



                            Spoiler


                            Spoiler



                            Za vise informacija:

                            https://www.instagram.com/the_godmother1/

                            https://www.facebook.com/nadja.cvetkovic?fref=ts
                            Lazes ! Ovo je brazilka pa da jbe rak raka

                            Comment


                            • Miletic napisao isto sto i ja mislim.Sta ste me napali, Bog vas jebo blesavi?

                              Nisam ja vise Novosadjanin.

                              Nemam ja trenutno nista protiv Bosanaca, to samo ovaj soklendza izvrce reci.Nista ionako nisam napisao protiv njih.

                              Comment


                              • Originally posted by Ricma View Post
                                Miletic napisao isto sto i ja mislim.Sta ste me napali, Bog vas jebo blesavi?

                                Nisam ja vise Novosadjanin.

                                Nemam ja trenutno nista protiv Bosanaca, to samo ovaj soklendza izvrce reci.Nista ionako nisam napisao protiv njih.
                                Evo doziveo sam u zivotu da se moram izvinjavati sto nisam bas mnogo glup i sto nekad mogu procitati izmedju redova.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X