Announcement

Collapse
No announcement yet.

Lepe žene svuda oko mene

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisam dugo Viviana Castrillon Professional Model And CEO Of VC DREAMS LUXURY LINGERIE. Što se Instagram profila tiče nisam dugo bolji video a šta i da se očekuje od CEO kompanije za donji veš (Hoće moj brat Aki da otvori neku firmu evo mu predlog )










    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Ubi ova mala pare, a sve sto radi jest da se slika i kaci slike na insta

      Spoiler
      I uveseljava mog brata Gangaru
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Jao Lorde
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Tako treba Lorde, mani se onih mršavica

          Comment


          • Ne znam za vas, al meni ide voda na usta od ove gore

            "I love to speak with Leonard
            He’s a sportsman and a shepherd
            He’s a lazy bastard
            Living in a suit ."
            Leonard Cohen

            Comment


            • Zola i Aleksa zverina. Plaše se svoje snage. . Sto ja nisam toliko jak?
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • SAMO





                p.s.

                Spoiler
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Samo meso nikad kosti

                  Comment


                  • Lorde svaka ti dala majstore za ovu lepotu sto si postavio.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Lorde odlicna je... nego boja lica mi na druge dve fotke remeti utisak, mozda samo prehlada?
                      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                      Comment


                      • Hvala momci To za lice verovatno drugi efekti u fotošopu ili slikano na suncu
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Ova tema skuplja brže postove nego Junajtedova
                          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                          Comment


                          • Originally posted by saburo sakai View Post
                            Ova tema skuplja brže postove nego Junajtedova
                            Ljubomoran si :vinjaksmajli:
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • Pa samo ovakva tema moze preteci nasu a Lord kao otvarac teme... sto odma` implicira na neku sabotazu i ljubomoru.
                              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                              Comment


                              • E da malo zloupotrebim temu ali verujem da ce biti zanimljivo i da vam google pics search nista nece pomoci.

                                Kome bude odgovor negativan na pitanje, odlazi u bodovni minus 5., pocinje se od 0. bodova a ko ima tacan ide na plus 5.
                                Broj takmicara je nebitan (bar na ovom probnom testiranju)

                                Ko je ovo ? (naravno da nije moja komsinica tj. neki anonimus)

                                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                                Comment

                                Working...
                                X