Announcement

Collapse
No announcement yet.

Lepe žene svuda oko mene

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Topdzija View Post
    Tarantula mi "skinuo" zensku, mislim na Ninel Conde. Primetio sam da Tarantula i ja imamo slicne ukuse sto se zena tice.
    Izvini drug, nisam uopšte skontao da si ti prije objavio dok Uroš nije rekao, ko će ih sve "pofatati", al ne škodi višak slika za takvu ženu.
    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

    Comment


    • Zola brate ja tebe cenim dosta, ali meni Sarapova dodje kao Higuain dok je Nikole recimo Messi . Dobra je ona nema sumnje, ali mnogo boljih ima. Pogotovo Ruskinja..
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Zna Marli šta valja Jbg, svako iam svoj ukus, ja npr, bih voleo da imam šta da uhvatim u ruke

        Comment


        • Originally posted by l1m4r View Post
          Zola brate ja tebe cenim dosta, ali meni Sarapova dodje kao Higuain dok je Nikole recimo Messi . Dobra je ona nema sumnje, ali mnogo boljih ima. Pogotovo Ruskinja..
          Slažem se...

          Ali koliko god ima boljih Ruskinja, ona ubedljivo najbolje jauče. Ima nešto u tom njenom jauku što mi u mozgu stvara neki neopisivi osećaj (da se izrazim kulturno) što nijedna druga Ruskinja ne može da uradi...

          Stvarno ne volim tenis, ali kad ona igra, mogu čak i ceo set da izdržim...
          Last edited by z0La; 03-03-16, 18:27.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Kako bre nema?!

            Pitaj Avramovica ima ih on u rezervi
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Galina Dub, model.

              https://www.facebook.com/GalinaDubOfficial
              https://www.instagram.com/galina_dub/





              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

              Comment


              • između Maše i Nicole, biram Anu....

                ana-kurnjikova-3.jpg

                ana-kurnjikova-5.jpg

                ana-kurnjikova-6.jpg

                Comment









                • Caity Lotz glumica
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Evo je i miljenica naseg druga Rossonera!






                    Sara Chafak. Manekenka.
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • Aly Michalka, pevacica/glumica


                      Spoiler








                      Comment


                      • Kelly Rohrbach, glumica, zamijeniće Pamelu Anderson u Čuvarima plaže, sledeće godine izlazi film (koliko može da zamijeni ).

                        https://www.facebook.com/kellyrohrbach
                        https://www.instagram.com/kellyrohrbach/





                        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                        Comment


                        • mmmm.... pa pošto menja Pamelicu, mogla bi njenim stopama.... ono home video ....

                          Comment


                          • Svetlana Vasileva, Bugarska misica, starleta, playboy zecica, usla u Parove pre koji dan, znaci sinoc sam gledao do 2h, brutalna je!

                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • Za sta je brutalna?! Ne bih joj dao ni kupus da mi kiseli...

                              Comment


                              • Ja sam mislio da si ti ql lik Topdzija... a ti si ustvari parovi zaluđenik?

                                Nemoj molim te, već sam se odrekao šire porodice zbog tih parova. Ne daj da ti smanjuju inteligenciju, posle nema vraćanja nazad...
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X