Announcement

Collapse
No announcement yet.

Lepe žene svuda oko mene

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Selma Hayek, Jessica Alba, i ostale latino girls.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Originally posted by Scouser View Post
      Zenio bi je, iako mi je 22.

      Jedna od najlepsih vip Srpkinja, mada je meni Nina Senicar ubedljivo prva u toj kategoriji

      Comment


      • Ako hoćete da se ženite preporučujem vam Katrinu Kaif.

        Iz dobre familije, Indijka, patrijahalno vaspitana, znam joj ćaleta, tako da ono, nema greške.





        https://www.instagram.com/katrinakaif/?hl=en

        Comment


        • Originally posted by Bane je View Post
          Kad se bira žena za udaju treba dobro procjenit koja se može desirat.
          Zato uzmes dobrog menadzera i on ti fino nadje dobru devojku iz dobre familije, ima sve objasnjeno na yt samo treba pogledati

          Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
          VALENTINO ROSSI #46

          Comment


          • Limar bi mogo biti dobar menadzer, nema djevojke da je on ne zna
            DALE 1992-2020
            NIKAD ZABORAVLJEN

            Comment


            • Originally posted by Miletić View Post
              Zato uzmes dobrog menadzera i on ti fino nadje dobru devojku iz dobre familije, ima sve objasnjeno na yt samo treba pogledati

              Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
              Miroljub brat
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Originally posted by Miletić View Post
                Zato uzmes dobrog menadzera i on ti fino nadje dobru devojku iz dobre familije, ima sve objasnjeno na yt samo treba pogledati

                Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                Јасно, не да ми измишљамо топлу воду

                Comment


                • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                  Meni je ona mala iz Hari Potera nikakva ali baš nikakva, još sam je slušao kada je davala neki govor podrške feminizmu smorio sam se. Lavrens je po meni onako prosek riba ništa posebno fizički ali eto ljudi su je nekako zgotivili zbog te neke harizme šta znam.
                  Ovo kao ja da sam pisao.

                  Generalno imaš dosta slučajeva gde se prosek ribe dižu u nebesa iz ovog ili onog razloga. Kao kod onih što se bave sportom, nema toliko lepih i onda čim se pojavi neka koja iskoči iz šablona, odmah je neverovatna lepotica. Harizma, uspešnost, slava.. sve to iz nekog razloga utiče na generalnu sliku kad ljudi ocenjuju nečiju lepotu. Ne znam zašto, ali tako je

                  Comment


                  • Mozda zato sto ljepota ne podrazumijeva samo fizicki izgled? Djevojka moze biti sto bi reko Stulic " naizgled lijepa " dok ne progovori i da ti boja glasa, naglasak, dikcija il facijalna ekspresija uniste tu sliku u sekundi. Ovdje pri tom ne ulazim u dublje analize necijeg karaktera, harizme, licnosti. I dalje smo na onom skroz povrsnom nivou.
                    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                    Comment


                    • Originally posted by Miletić View Post
                      Zato uzmes dobrog menadzera i on ti fino nadje dobru devojku iz dobre familije, ima sve objasnjeno na yt samo treba pogledati

                      Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                      Evo mog menadzera. Sve objasnio covjek.

                      [/CENTER]
                      Last edited by Lord Samuraj; 12-09-17, 15:04.

                      Comment


                      • Originally posted by Jax Teller View Post
                        Limar bi mogo biti dobar menadzer, nema djevojke da je on ne zna
                        Od Boga zdravlje.
                        Originally posted by Vladan
                        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                        :vinjaksmajli:

                        Comment


                        • Originally posted by Ves View Post
                          Mozda zato sto ljepota ne podrazumijeva samo fizicki izgled? Djevojka moze biti sto bi reko Stulic " naizgled lijepa " dok ne progovori i da ti boja glasa, naglasak, dikcija il facijalna ekspresija uniste tu sliku u sekundi. Ovdje pri tom ne ulazim u dublje analize necijeg karaktera, harizme, licnosti. I dalje smo na onom skroz povrsnom nivou.
                          Pa nema veze što je i dalje na površnom nivou.. to svakako nema veze s njenom fizičkom lepotom. A meni definicija lepotice ne može nikako da uključuje boju glasa i sl. Može ona na milion drugih stvari da te odbije, logično, ali to ne menja činjenicu da je (tebi) lepa. Isto kao što ako ti je neka devojka lepa to ne znači da bi automatski hteo da budeš s njom, baš iz razloga koje si naveo, za početak.

                          Ovo o čemu ti pričaš mi je više za tu "da li bih bio s njom u vezi" priču. Ja ti pričam za "naizgled lepa", jer ih ljudi na taj način predstavljaju.

                          Comment


                          • Neko beše voli plavo?


                            Spoiler




                            Spoiler



                            Spoiler





                            Spoiler



                            Spoiler



                            Spoiler




                            Spoiler



                            Spoiler
                            Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                            До поновног сусрета, твој Швабо

                            mala H2H 2018/19
                            suicide
                            2019
                            velika H2H 2019/20

                            Comment


                            • Može li se na osnovu prezentacija i profila dotičnih dama sa instagrama utvrditi njihova pozicija na hot-crazy dijagramu? U suštini, nijedna definitivno nije u NO GO zoni, tako da je posao malo lakši

                              Comment


                              • Originally posted by Vanja #66 View Post
                                Može li se na osnovu prezentacija i profila dotičnih dama sa instagrama utvrditi njihova pozicija na hot-crazy dijagramu? U suštini, nijedna definitivno nije u NO GO zoni, tako da je posao malo lakši
                                Ipak ne poznajemo doticne dame dovoljno da to odredimo.

                                Comment

                                Working...
                                X