Announcement

Collapse
No announcement yet.

Lepe žene svuda oko mene

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mnogo se razlikuje od ovih vaših konkubina, al meni savršenstvo!

    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

    Comment


    • Comment


      • Eugenia!

        Comment


        • Originally posted by Ves View Post
          Mnogo se razlikuje od ovih vaših konkubina, al meni savršenstvo!

          Sad mi pade na pamet kad viđeh Natali.

          Ove što kačimo su dobre sam za onu rabotu.

          Jel ima neka od javnih ličnosti, koja vam se čini da je ok, koja može da ponudi još nešto osim tijela..

          Od stranih bih izdvojio Natali i Jennifer Aniston.

          Od domaćih: Hm, možda Jovanu Joksimović, Anu Kokić, Slobodu Mićalović

          "I love to speak with Leonard
          He’s a sportsman and a shepherd
          He’s a lazy bastard
          Living in a suit ."
          Leonard Cohen

          Comment


          • Originally posted by Bane je View Post
            Sad mi pade na pamet kad viđeh Natali.

            Ove što kačimo su dobre sam za onu rabotu.

            Jel ima neka od javnih ličnosti, koja vam se čini da je ok, koja može da ponudi još nešto osim tijela..

            Od stranih bih izdvojio Natali i Jennifer Aniston.

            Od domaćih: Hm, možda Jovanu Joksimović, Anu Kokić, Slobodu Mićalović
            Одмах репутација, истог тренутка сам помислио на Џенифер Анистон.

            Comment


            • Originally posted by Bane je View Post
              Sad mi pade na pamet kad viđeh Natali.

              Ove što kačimo su dobre sam za onu rabotu.

              Jel ima neka od javnih ličnosti, koja vam se čini da je ok, koja može da ponudi još nešto osim tijela..

              Od stranih bih izdvojio Natali i Jennifer Aniston.

              Od domaćih: Hm, možda Jovanu Joksimović, Anu Kokić, Slobodu Mićalović
              Zenio bi je, iako mi je 22.

              Comment


              • Meni se Dženifer baš nikako ne sviđa. Možda u filmu Horrible Bosses, al jedva. A od domaćih svakako Marija Vicković. Imao sam zadovoljstvo da je upoznam, lijepa, zgodna, talentovana, duhovita itd. Mh!

                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                Comment


                • Za zenidbu recimo Ema Votson ili Dzenifer Lorens, od domacih ne znam, morao bih da razmislim... a za izbegavanje definitivno Natasa Bekvalac
                  VALENTINO ROSSI #46

                  Comment


                  • Originally posted by Miletić View Post
                    Za zenidbu recimo Ema Votson ili Dzenifer Lorens, od domacih ne znam, morao bih da razmislim... a za izbegavanje definitivno Natasa Bekvalac
                    Meni su obe overrated do bola.

                    Comment


                    • Originally posted by Scouser View Post
                      Meni su obe overrated do bola.
                      Nisam ja rekao da su savrsene, daleko od toga, kacio sam ja ovde zene koje smatram savrsenim fizicki... Vec je Bane rekao da predlozimo neke koje mislimo da mogu da ponude nesto vise od samog fizickog izgleda a one vaze za najprizemnije zenske poznate licnosti i pritom mi deluju obe inteligentno, zenstvene su i cenim da su kulturne... Zato sam naveo njih

                      Eto mozda jos Bela Hadid
                      VALENTINO ROSSI #46

                      Comment


                      • Originally posted by Miletić View Post
                        Nisam ja rekao da su savrsene, daleko od toga, kacio sam ja ovde zene koje smatram savrsenim fizicki... Vec je Bane rekao da predlozimo neke koje mislimo da mogu da ponude nesto vise od samog fizickog izgleda a one vaze za najprizemnije zenske poznate licnosti i pritom mi deluju obe inteligentno, zenstvene su i cenim da su kulturne... Zato sam naveo njih

                        Eto mozda jos Bela Hadid
                        Lijepo su se na the fappeningu pokazale.

                        Comment


                        • Meni je ona mala iz Hari Potera nikakva ali baš nikakva, još sam je slušao kada je davala neki govor podrške feminizmu smorio sam se. Lavrens je po meni onako prosek riba ništa posebno fizički ali eto ljudi su je nekako zgotivili zbog te neke harizme šta znam.
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                            Meni je ona mala iz Hari Potera nikakva ali baš nikakva, još sam je slušao kada je davala neki govor podrške feminizmu smorio sam se. Lavrens je po meni onako prosek riba ništa posebno fizički ali eto ljudi su je nekako zgotivili zbog te neke harizme šta znam.
                            Slatka je u licu ali tijelo nikakvo. Zavisi sta ti je bitnije.

                            Comment


                            • Natali Portman sem sto je lepa i glumica ima i doktorat iz matematike cini mi se. Tako da ima u kuci ko da vodi brigu o racunima. Vase je samo da otvorite pivo i zavalite se u fotelju ;) P.S. "Jooooj, KlinKtone..."
                              "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

                              Comment


                              • Možda bi i Eva Mendez mogla u ovu grupu.

                                Kad se bira žena za udaju treba dobro procjenit koja se može dresirat.
                                Last edited by Bane je; 12-09-17, 15:40.

                                "I love to speak with Leonard
                                He’s a sportsman and a shepherd
                                He’s a lazy bastard
                                Living in a suit ."
                                Leonard Cohen

                                Comment

                                Working...
                                X