Announcement

Collapse
No announcement yet.

Lepe žene svuda oko mene

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nista posebno ta Ana, ali me ne cudi da se iste stvari svidjaju Urosu i Pobedi

    Comment


    • Originally posted by Bane je View Post
      Viđi Vanju što zajebava...
      Sigurno su se i forumašice slatko nasmijale.


      Forumašicama uvek na usluzi

      Comment


      • Originally posted by Princoni View Post
        Nista posebno ta Ana, ali me ne cudi da se iste stvari svidjaju Urosu i Pobedi
        Ene počeo si i mene sad. Nije lepo Prinče Tejgo.

        Comment


        • Originally posted by Uroš View Post
          Ene počeo si i mene sad. Nije lepo Prinče Tejgo.
          Originally posted by Победа View Post
          Које је годиште?

          Originally posted by Princoni View Post
          Nista posebno ta Ana, ali me ne cudi da se iste stvari svidjaju Urosu i Pobedi
          Девојка је класа. Постоји нешто и у томе

          Comment


          • Moje godiste sve one fine

            Sasha Grey, Tori Black, Abigail Mac, Natasha Nice, Remy Lacroix, Romi Rain, Amy Brooke, Veronique Vega...

            Inace topovi su za mene Adriana Chechik (nominovana bila za sve na AVN-u, a osvojila je dosta toga za 2017 godinu, pogotovo sto je FPY Female Performer of the Year), Abigail Mac i ona mala Grifitova

            Ima na torentima AVN Awards, pa pogledajte, nije lose

            Comment


            • Uf Remi Lacroix sam zaboravio, mala je boginja
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Gangaricu cudi me da si zaboravio Japansku princezu Asu Akiru, bas sam imao utisak da gotivis te Azijatkinje.
                Inace Dillion Harper, Monique Fuentes i Alexa Nicole, cisto da doprinesem temi, nesto sam zurio malopre pa nisam stigao.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • RayVeness bi mogla naći mesto u ovoj temi (moj lični favorit).

                  Spoiler


                  Spoiler
                  Inače, generacija '83 je dala neke legendarne umetnice. Ali verujem da Gangarić već zna to.
                  Last edited by Crni Đorđe; 06-09-17, 19:54.
                  sigpic

                  Comment


                  • Jbg ne možeš svih da se setiš u momentu Asa je boginja kad je za mothers day tvitovala *Happy mothers day mom sorry i became a whore
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • DontBreakMe with Mandingo

                      Comment


                      • Sada se setih jednog poučnog filmića, Remi Lacroix and Ariela Ferrera

                        Comment


                        • Originally posted by Ser Deni ® View Post
                          DontBreakMe with Mandingo
                          Mandingo massacre 7 sa Riley Reid, dobio oskara za tu vrstu filmova

                          Imam nekog ludaka dolazi mi u kafić na fejsu potpisan bio kao Dejan Mandingo, zna sve o filmovima mi ga zovemo živa enciklopedija Jednom su se likovi napili i jedno 4 sata pričali ko je kakav glumac, glumica ono sam trebao da snimam
                          Last edited by Lord Gangarić; 06-09-17, 20:06.
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Ja sam odrastao uz Shylu Stylez, majstor svog zanata. Phoenix Marie isto kida.
                            sigpic

                            Comment


                            • Kayden Kross.
                              Originally posted by Dekinjo
                              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                              Originally posted by La Jugoslavia
                              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                              Comment


                              • Spoiler
                                >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

                                Comment

                                Working...
                                X