Announcement

Collapse
No announcement yet.

Lepe žene svuda oko mene

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Scouser View Post

    Spoiler



    Au brate Tina, ide odmah do mene u teretanu, znam preko druga da ide na FPN, taman cu da je pitam da me uputi kako bolje da odgovorim Akiju o Trampu. Cisto da mi objasni materiju da budem pripremljen. Samo da potrefim termin, posto sam je tek sad(2 nedelje) kako sam se vratio sa mora primetio.

    Comment


    • Originally posted by madrid View Post
      Au brate Tina, ide odmah do mene u teretanu, znam preko druga da ide na FPN, taman cu da je pitam da me uputi kako bolje da odgovorim Akiju o Trampu. Cisto da mi objasni materiju da budem pripremljen. Samo da potrefim termin, posto sam je tek sad(2 nedelje) kako sam se vratio sa mora primetio.
      Reci joj da ima dobre obrve.

      Comment


      • Strimerka sa twitcha







        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Veronica Rodriguez, učiteljica 91. godište







          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Tako mlada, a već prosvetni radnik - svaka čast!
            Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
            До поновног сусрета, твој Швабо

            mala H2H 2018/19
            suicide
            2019
            velika H2H 2019/20

            Comment


            • 91. godište je proizvelo takve mađioničare. Marića,Gangarića,Azara,De Brujna,Veroniku Rodrigez,Riley Reid,Petu Jensen sve sama elita
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Daj neke sto su 98 Gangaricu.

                Comment


                • Imam jednu 96, nisam toliko upućen u ove mlađe generacije 95 pa mlađe Samo old skul
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Mogu 95 i 96 proci. Ove 91 su vec omatorile.

                    Comment


                    • Lana Rhoades 96. godište







                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Originally posted by madrid View Post
                        Au brate Tina, ide odmah do mene u teretanu, znam preko druga da ide na FPN, taman cu da je pitam da me uputi kako bolje da odgovorim Akiju o Trampu. Cisto da mi objasni materiju da budem pripremljen. Samo da potrefim termin, posto sam je tek sad(2 nedelje) kako sam se vratio sa mora primetio.
                        Neki dan sam bio na ispitu sa njom, nisam je upoznao. Novinarka 1 god. Bilo nas malo, nije loša Tina. (ispit iz engl imaju sve god zajedno)

                        Videću tokom ove god da stupim u neku interakciju sa njom, mada mislim da se ispod ove šminke krije jedno rošavo lice kao kod 78% Srpkinja. Najbolje našminkane žene na svetu.

                        Doneo bih zakon da jedan dan moraju da budu bez šminke i da budu bar po 4-5 sati napolju da vidite na kakve se rugobe ložimo svi.
                        Last edited by Cassius Clay; 05-09-17, 15:08.

                        Comment


                        • Ja sam smatrao sebe manijakom, ali Gangarić zna čak i koja su godišta učiteljice.
                          sigpic

                          Comment


                          • Covece, pa 96to godiste sad ima 21 godinu! Ala se omatorilo...Moja generacija su Asa Akira, Audrey Bitoni i Jayden James
                            "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

                            Comment


                            • Ja kad učim volim lepo i detaljno da naučim a ne samo da pređem preko gradiva na brzaka
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Prva pratilja Miss Beograd. Lepsa dosta od Miss, iako to nije tesko. Mnogo prosecnih devojaka. Nego pitanje, koliko ova devojka ima godina ?
                                Spoiler
                                17




                                Spoiler

                                /embed/" width="612" height="710" frameborder="0" scrolling="no">
                                Last edited by Scouser; 05-09-17, 19:42.

                                Comment

                                Working...
                                X